Visszajelzés Kozmikus utazás csevegő - 2021. november

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 16.11.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Na, csak kapkodom a fejemet. Jack segítségével, és a valamikor estefelé pörgetett 100%-os termésbónusszal most úgy állok, hogy 3930 növényt kell még beadnom, ebből 3606 van meg, éjszakára valami virágot ültettem, bár azt hiszem a felröppenővel is el vagyok látva, nem bírtam ki egy-két kör nullázás nélkül :D még 75 kell elvileg .... uhh nézem közben, sok van... Szóval akár mehetett volna éjszakára is az eventnövény. Na mindegy.
    Hát a beadás :cry: igyekeztem a kulcsos ládákhoz alkalmazkodni, de azért jó lett volna felkapcsolni a villanyt xD
    Holnap reggel beszórom a maradékot.
    További minden jókat.
    R
     
    PZoli64, jucus100, Éva0315 és még 1 ember kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    5 kulcsot megszereztem. Egy baj van, hogy a 6 órás nyitás nem jön össze. :( Azon agyalok, hogy tudnám kirúgatni főnökömet, hogy tudjak belépni napközben, de ez egyenlőre elérhetetlen, mint apjának a Farmaranyfa. :D ;)
     
  3. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    De legalább nem kell kavinton :)
     
  4. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    0-24-ben, hajszálpontosan kapkodni. A munka pedig megvár... azt mondják xD... a főnök (meg a vonat) az nem vár...
    A FA az nekem is csak a lottó ötös után várományos 8)
    R
     
    szekulagábor, PZoli64, jucus100 és 4 más kedveli ezt.
  5. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Köszi Dani! Aranyos vagy. :) Jó lenne ha kicsit több lenne itt a dumcsizás, meg más topikokban is... ( Mint régen):) Kicsit kiégett az egész... :(
     
    Utoljára szerkesztett: 17.11.21
    Koppi, -Holdfeny-., maszilva és 6 más kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Találtam még 2 PP- t, gondolom a felhőkből.
    [​IMG]
    Jókor jött. :D
     
  7. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Sziasztok!
    Elkezdtem vagy 3 órája az eventet, de hiába van elég növényem és felröppenőm, nem tudok továbba menni a beadásom során.
    Ilyen event sem kell több, ezt nyugodtan írjátok meg feléjük.
    Ide játszani jönnék, nem bosszankodni!

    Sziasztok!
    Még mindig várok.
    Mit csináljak, hogy végre vége legyen ennek a ***** eventnek?
    Segítsen valamelyik moderátor, mert pakolnám vissza az eventes hülyeség után.
     
    inanna11, zsani_apja és Arrah kedveli ezt.
  8. Mogyi

    Mogyi Junior szaki

    Helló,
    ahol fal van ,ott nem tudsz átmenni,ott körbe kell menni,érted? Jól nézd meg. Egyik szintről a másikra pedig liftezni kell.
    Remélem tudtam segíteni :)
     
    nagymami2 és Kuzdern kedveli ezt.
  9. mildi12

    mildi12 Fórum-zöldfülű

    Segítsetek ! Elkezdeni sem tudom az első szintet. hiába van meg ami kell nem engedi beszállítani , melyik az első mező?
     
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    reggelt!
    Event majdnem kész! Már csak a válasz küldésére kell nyomnom mindjárt. :D Elcsesszerintettem, hogy a piccolót vettem ki a siló helyett, de majd délután. ;) Ez tárgytalan, mert nem egy fajta kulcs nyitja a kettőt.
    Szia!

    Második szinten kell kezdened. Bal oldalon középen a teheneket kell beadni és meglódulni a liftek irányába.
     
    Utoljára szerkesztett: 18.11.21
    szekulagábor, Kuzdern, jucus100 és 5 más kedveli ezt.
  11. mildi12

    mildi12 Fórum-zöldfülű

    Bocs megvan . nem láttam sehol , hogy a 2.szinttel kell kezdeni
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  12. Ancsa64

    Ancsa64 Fórum-zöldfülű

    Jó reggelt ,csak egy kis segítséget kérek nem tudom meg nyitni a lakatokat valaki tud ebben segíteni. Köszönöm szépen előre is Ancsa64
     
  13. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Ide betettem egy videót. A videóban szépen látni, hogyan kell elindulni, és merre kell haladni, mit kell csinálni. Csak meg kell nézned.
     
    Utoljára szerkesztett: 18.11.21
    nagymami2, Kuzdern, Sali~*.* és 7 más kedveli ezt.
  14. véda2020

    véda2020 Junior szaki

    Alvómaszk ,hogy szerezhető?
     
  15. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Városi műhelyben építhető, a lajhár terményese.
    A 25. hozzászólást olvasd el.
     
    Kuzdern, Sali~*.*, jucus100 és még 1 ember kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!
    Örülök, hogy vissza tértél;)
    Hú de össze vissza lehet itt haladni... :wuerg: No de sebaj azért megoldjuk;)
     
  17. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Tegnap dolgoztam, emiatt csak a felszaportásig tudtam eljutni. Mostanra letermeltem inden növényt, amit lehetett beadtam. 4 óra múlva eltudom indítani bónuszláda óráját. Az órakuponhoz további 6 órát kell várakoznom, így azt csak este tudom majd indítani.
     
    Kuzdern és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Pedig egy potya Farmarany fa jól esett volna;)

    Macerás ez a beadási sorrend:music: Már 1 felhőt elértem...8)
     
  19. szili48

    szili48 Törekvő

    hát akkor csak nem bennünk , akik 5:30-t láttunk van a hiba , na ez a nap is pozitívan indul
     
    nolina1965, soresne és -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jók ezek az ajándékok, bár nem tudom őket 6 óránként felcsipegetni.. de azért igyekszem minél többször begyűjteni őket;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.