Visszajelzés Krampuszünnep - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 22.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Ezt a hétvégi eventet jó lenne ma kipipálni;)
     
    stb_farmer, inanna11, PZoli64 és 2 más kedveli ezt.
  2. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Nálam még érik az amaránt, kezdés 1 óra múlva;)
     
    -gyöngy-581, stb_farmer, inanna11 és 4 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én dekorokat bontottam pár órára...:music: de azért így is meg lesz;)
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  4. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Amitől tartottam bekövetkezett a kis farmokon siralmas a felreppenő mennyisége. Mivel rengeteg dolgom van ma és holnap, így felszaporítás után újra hosszút ültetek és ha meglesz? a felreppenő akkor termelek gazt. Ha nem lesz elegendő akkor feleslegesen nem pazarolok el semmit a kért növénymennyiségre inkább elengedem. Több sikert mindenkinek és Kellemes békés ünnepeket kívánok.
     
  5. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Hú de örülök,hogy ennyi event van!Csak lejkosan! Első a család!
     
    mamszi5107, soresne, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  6. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Sziasztok!
    3 felröpim jött. Igaz, többnyire ólak vannak kint, és még 1 óra, mire beérnek. Sajnos elfelejtettem ezt a hétvégi eventet. Viszont valamiből kimaradtam, mert nem tudom honnan lesz boszorkányos gombakunyhóm, ami a felhőre kell. Nem találok erről semmit. A keréken eddig nem jelent meg.
     
  7. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Ezt a 10 órás kezdés nagyon benéztem. Még érik a földben minden. Szaporítás után végig szaladok az ezüstökön. Majd a harmadikon végig a dekor miatt. A többi annyira nem izgat, talán még a matrica. :)
    Az event nem 24 órás, szerintem vasárnap 22:00-ig beleférhet a napi feladatok melletti aratás.
    Sok sikert kívánok Mindenkinek.
     
  8. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Várj türelemmel, december végén érkezik az új PP dekor :)
     
    Sali~*.*, Kuzdern és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    10 kor sikerült elkezdeni egy zsebkendőnyi területen...:music:A dekor meg lesz... meg a többi is... 8)
    De ezt a káoszt ami most van a farmon azt nem szeretem.... 2 event és gyorárvölgy....o_O meg a fő farmon változatos területek jelennek meg... sokszor azt sem tudom hol vagyok... ja és telihold is van.... áááááá:oops:
     
    maszilva, Boccio71, inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja :)
    Megvilágosodtam és rájöttem, hogy hogyan tudom megcsinálni :)
    Az éjjel küldtem Neked perecet és sajtosat is, talán értetted, hogy miértxD:cry:xD Remélem a sajtosnál arra gondoltál amire én is, ha nem, akkor vállalom a felelősséget érte, én tévedtemxD
    No a lényeg az, hogy nekilódultam az eventnek igaz, hogy jól benéztem az indulását, mert automatikusan 14 órára vártam (délben vettem észre, hogy már fut...:oops:) no arattam, töröltem amit tudtam, aztán had szóljon, remélem estére végzek is vele xD:inlove:xD
     
  11. Tyúkanyó1949

    Tyúkanyó1949 Fórummogul

    nem találom a vadszeg fúszeget hol van ???
     
  12. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Szia Holdfeny!
    Szinten zenesz :) Nem szeretem en sem ezt az ide- oda valo rohangalast !!!!!
    Nem is ertem karacsony idejere miert nem lehetett egy tenyesztos eventet berakni es azt 10 perc alatt lezavarja az ember es mehet a konyhaba sutni , fozni stb .
    Szerintem ebben a karacsonyi hajtasban senki sem unatkozik :) hogy ne legyek off en mar a malomba kevergetem amit kell .
     
    maszilva, mingo826, DevilMókus és 6 más kedveli ezt.
  13. lovardatanya

    lovardatanya Fórumszaki

    A tisztáson (tölgyes).
     
    stb_farmer és juliannakoczkas kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Elkészült az utolsó mára tervezett süti is...:inlove: a pontos aratás azt sem tudom micsoda:wuerg:
    Közben amit lehet előkészülök holnapra... -A előbb majdnem összekevertem melyik sütibe melyik krémet kell betölteni...:eek: áááááá
    Én holnap a fa alá egy doboznyi unatkozással tölthető időt kérek;)
     
    anci0915, mingo826, missuzy_53 és 6 más kedveli ezt.
  15. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    első a Fradi, ne haragudj :D:D:D
     
    HéricsBáró, vihence, andi70 és 2 más kedveli ezt.
  16. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Kár volt ennyire leterhelni a szervereket / a játékosokról már nem is beszélve / folyamatos a virágpörgés, semmit nem lehet csinálni.
    Eszement kapkodás ami itt van, ebben én nem tudok és nem is akarok részt venni. Inkább táncolok a szoba közepén főzés közben valami jó zenére:p;)

    [​IMG]
     
    maszilva, mamszi5107, kovacstne és 11 más kedveli ezt.
  17. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, ez az event engem sem érdekel. A tölgyest sosem bontom meg, ezért a felhőért meg végképp nem.
    Áldott, békés karácsonyt kívánok! :)
     
    mingo826, edina242, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  18. lovardatanya

    lovardatanya Fórumszaki

    Szép estét.
    Több gondot okozott nekem ez a gazdakör befejezéséből "kapunk eventnövényt és felröppenőt" mint maga az e-hétvégi nyúlfarknyi eventecske. Kérném szépen keresem keresem a fenyőgally e.növényt, hogy elkezdjem felszaporítani holnapra és akkor majd letermelem a jövő hétvégére valót. Kaptam is 10 darabot a menübe de természetesen elvetni nem lehet mivel nem jól értelmeztem. Akkor mi a jóf...nek kaptuk milyen ajándék ez?! Hiszen a jövőhétvégén úgyis kaptunk volna szaporítani valót?! Így mit is gyorsítunk fel? Semmit. Szemfényvesztés.:p:p:p

    Vaaaagy, teljesen értetlen vagyok ez is 1 opció.
     
  19. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem értem a problémád.
    Idézek az eventismertetőből:
    "Figyelem! Az első küldetés a másodikhoz, a második a harmadikhoz is ad eventnövényt és felröppenőt jutalomként, ezzel meg lehet gyorsítani a haladást (de ültetni a növényt természetesen csak a következő hétvégén lehetséges)!"
    Miért baj az ha már most megkapunk 10 db eventnövényt a következő eventhez. Elfér a pajtában nem?
    A majdani felszaporításhoz ennyivel több lesz, tehát felgyorsítjuk az enövény felszaporítását. Egyébként meg..."ajándék lónak...
    A másik: a kevésbé tapasztalt gazdáknak épp elég eligazodni a jelenleg futó e-növények ültetése között. Miért kellene még ezzel is fokozni a problémát?

    Békés, áldott Karácsonyt kívánok Mindenkinek!


    [​IMG]
     
    soresne, PZoli64, Sali~*.*.* és 4 más kedveli ezt.
  20. lovardatanya

    lovardatanya Fórumszaki

    Én sem értem. Ha nem tetszik miért nem kerülted ki nagy ívben a hsz-t?!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.