Visszajelzés Krampuszünnep - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 22.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Nem mindig van ilyen szerencsém, az első 3 titkosból rögtön jött a halacska...tudod Karácsony van...:)
    Legyen neked is szerencséd;)
     
    soresne, mamszi5107, bubafejgingo és 3 más kedveli ezt.
  2. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    Learattam !!! már csak 2 db hiányzik !!! Könyörgöm....valaki ????

    KÖSZÖNÖM !!!!!!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 25.12.22
  3. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Huhh, sikerült az utolsó pillanatban kivenni a dekort :)
     
  4. Gizdagazdamester

    Gizdagazdamester Fórum nagymestere

    Sajnos ma dolgoztam 12.orát..igy kevés kett a felropi.. Nincs meg a kitehető... Akkor. Igy már felesleges is csin@lni az eventet ugye?
     
    vcsaba18 kedveli ezt.
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Én úgy látom, nem függenek egymástól a nyeremények.
    Legfeljebb nem lesz a következő rész felszaporításának gyorsításához pár eventnövényed és felröppenőd.
    De kezdéshez amúgy is megkapjuk szokásosan az eventgazt.

    A felhőt a harmadik részben tudjuk megszerezni szerencsére.
    A mai dekorod hiányozni fog a felhőről, de ha cserélhető lesz cserenapon majd (amit nem tudunk előre), akkor lehet esély pótolni.

    (Én se szereztem meg a dekort, mert elfelejtettem aratni és beadni az utolsó felröpiket... :( )

    Boldog Karácsonyt! :inlove:
     
  6. milanzs

    milanzs Rutinos

    Benéztem a végét... elaludtam... egyébként azt hittem holnapig tart... persze, ma van vasárnap... na mindegy..
     
    csillaglili55 és stb_farmer kedveli ezt.
  7. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző

    Hát igen, egy-két helyen én is elbuktam a kitevőt, de ezen a pályán megvan - hála a Gazdatársaknak, az utolsó órában kaptam ajándékba röpiket.
    Egyébként úgy szoktam, hogy egy-egy pályán megcsinálom a kitevőket - melyiket melyiken sikerül - és cserenapkor átküldöm magamnak.
    Na, ezt a taktikát most elfelejtettem - mostanában nagyon feledékeny vagyok, remélem, nem a demencia felé haladok :wuerg:
    Boldog Karácsonyt! :inlove:

    Utóirat: Nagy-nagy szerencse ért, a piccoló ládából lett egy farmarany fám. Ez tényleg szerencse, még egy helyen kaptam, aztán slussz, de ennek nagyon örültem. Ez volt a karácsonyi nyuszi nekem...
     
    maszilva, -sáRa912-, Domos52 és 7 más kedveli ezt.
  8. Gizdagazdamester

    Gizdagazdamester Fórum nagymestere

    Köszi aki irt privátban, hogy elcseréli cserenapon.. Sajnos nem tudom mi volt a bagjommal.. Lehet a telefon hibája.. De majd ird meg mit kérsz cserébe.. Szinte mindenből van plusszon!!!! Ja és köszönöm.. És boldog karácsonyt! ☝️
     
  9. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Kedves Mind!

    Emlékeztetőül: pénteken délelőtt 10-től az Erdei tisztáson. Malomtermék nincsen.

    Úgy készüljetek, rendezgessétek farmotokat, hogy január első hétvégéjén, az utolsó etapban a Főfarm lesz az érintett terület. A felröpi is innen jön majd ekkor CSAK növényekből. Malomterméket készíteni kell a sikeres teljesítéshez.

    Lentebb Sylja játékostársunk kalkulációját (száma: #15) osztottam meg az 1. oldaláról ezen csevegőnek. Ezúton is köszönöm szépen neki, nekem is sokat segített! Tippekért, tapasztalatokért érdemes átfutni a csevegőt, elolvasni a Moderátorok és Adminisztrátorok által írt 1. bekezdést.

    Érdemes tudni a kalkulációkhoz, hogy a Tisztás 184 db 1*1-es földockával rendelkezik, mely RACS-csal 552 db-os hozamot eredményez. Ebből látszik, hogy felszaporítás után 4-5 körre lesz szükségünk a hétvégéken. Mivel a növény vízzel 05:36, vízzel és trágyával 05:02 alatt érik, ez napi 3-4 aratást jelenthet séta tempóban

    Örömökben gazdag 2023-as esztendőt kívánok mindannyiótoknak!

     
    maszilva, KicsiVid, stb_farmer és 11 más kedveli ezt.
  10. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    A holnap kezdődő 2. hétvégi eventhez kell felröpi mikuláscsomag, melyet az erdeti tisztáson kaphatunk növényekből és fákból, tehát ma hosszu érésű növényt kellene ültetni.
     
    -kaktuszable-, stb_farmer, PZoli64 és 6 más kedveli ezt.
  11. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Így van....az amaránt már elvetve, de csak 100 kis kockán fogok játszani:)
     
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nálam 27 db 1x2- es földterület van a növényeknek. Ez kb. kettővel több a tiednél. :D ;)
     
  13. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó


    Ezt köszi, mert az elsőnél szépen kivártam a 14h-t a kezdésselxD
     
  14. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Annak ellenére, hogy ezt én írtam, ha ma nem olvasom a posztom alatt Sziszi1950 bejegyzését az előre ültetésről, eszembe sem jut megtenni, csak vártam volna a 10 órás kezdést. :D :D :D Szóval, kérem, a suszter cipőjén is akadnak hibák. :)
     
  15. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Ha a "szellő" nem sodor ide a fórumra, teljesen megfeledkeztem volna a holnapi folytatásról.
    Ami ráadásul 10 órakor kezdődik.

    Ezért "csukott szemmel" kitakarítottam mindent az Erdei tisztásról.
    Az élet forrása, az Életelixír víz és trágya gyorsításával narancssárga dáliát vetettem.
    Már csak ez fért bele az időbe, hogy 10 óráig beérjen.

    Az előzőleg megnyert 10db + a 10db kezdő + az 5 db prémium (összesen 25db) fenyőgallyacska vetőmagot
    2x2-be vetem. RACS + víz + trágya + szupertrágya + Kacsa Kata + 1 Jack segítségével. Viszonylag gyorsan,
    egy kör alatt bőven meg lesz a 184db 1x1-hez szükséges vetőmag.

    2.645 db fenyőgallyacska a beadandó.
    Felszaporítás után csak raccsal öt teljes kör alatt letermelhető ez a mennyiség. (3+3+3+3+4=16db)
    16 x 184 = 2.944db.

    Nálam annyival rövidebb, hogy felszaporítás után az 1x1 raccsal és Jack-kel ad 5-5db, az utolsó 3. körben 6db termést.
    Ez három kör alatt ad annyit, mint az előző számolás. (5+5+6=16db)

    Sok sikert, jó játékot, rengeteg felröppenőt!
     
  16. bubafejgingo

    bubafejgingo Fórumprofi

    Szia! Az ismertető szerint a felröpi CSAK növényekből jön.
     
    stb_farmer, bogisaci60, PZoli64 és 4 más kedveli ezt.
  17. KicsiVid

    KicsiVid Járnitanuló

    Köszi, én fával várom az event kezdést:wuerg:. Jó sok felrepim lesz:p:cry:.
     
  18. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Még 1 pár perc és indulás, jön a második felvonás ;)
    Pörgetni csak 14 óra után fogok, akkortól lesz elérhető a Boszorkányos gombakuckó :p
     
    Utoljára szerkesztett: 30.12.22
    stb_farmer, -kaktuszable-, milanzs és 5 más kedveli ezt.
  19. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Nem tudom bemásolni. Nincs kedvem linket előállítani. Így csak szóban jelzem:
    Ha az eventikonoknál ráállok a mikusapkás krampuszra, "Tengerparti nyaralás 2 (59 ó)" szöveget látok.
    Puszi a fejlesztőknek.
    Mindenkinek pedig BÚÉK!
     
    Kuzdern, PZoli64, ~*cassandra*~ és 4 más kedveli ezt.
  20. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Még nem írták ki a kezdést, azért én bátran elültettem a növényt. Nagy örömömre 20 fenyőgallyal kezdtem.
     
    Kuzdern, milanzs és juliannakoczkas kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.