Kuncogó kuckó | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: kukac42, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    A viszketés még rosszabb néha mint a fájás. Volt részem benne. Én se szedhetek pirineket. Sajnálom hogy így jártál. Kíváncsi vagyok, mit ad a doki rá.

    Képről ítélve, semmi szükséged a mérlegre. ;)
    Nekem karfiol leves és kemencében sült csirkecomb, zöldséges bulgurral lesz az ebéd. :inlove:
     
    jojan0691, Kuzdern, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  2. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok!
    Olyan menüket főztök minden nap hogy csak csodálkozom. Nekem már elment a kedvem a főzéstől ennyi év alatt. Igyekszem laktató, nem túl munkásakat főzni ami még túl sok edény mosogatásával se jár. Talán ha nem három férfire kellene mennyiséget főzni több kedvem lenne.
     
    jojan0691, mimi, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  3. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Szia Mindenkinek!
    Mimi Te azért nagyon finomakat főzöl... és ennek ellenére neked sem kell a mérlegre állnod, hogy elmenjen a jókedved..
    Nálunk ma csontleveslesz sok zöldséggel, és flekken vegyes zöldsaláta lesz a köret...
    mert nem szeretnék félni a mérlegtől.:p Persze azért egy kis desszert is lesz, igaz tegnap készült... almás, meggyes süti, cukor nélkül és fehérliszt nélkül, ez is csakk a mérleg miatt...xD

    Azért három férfira főzni!!!:music: Nem irigyellek Viki...
     
    jojan0691, ljanika6, mimi és 3 más kedveli ezt.
  4. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Megnéztem a TOP eredményeket.
    Hajrá Gizus, látom dobálsz rendesen. Nagyon szorítok.
    Iboly is elindult.
    [​IMG]
     
    jojan0691, ljanika6, mimi és 2 más kedveli ezt.
  5. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Szia! Sajna az első 500-ba állítólag nem vagyok benne... lehet abba kellett volna hagynom, mikor láttam, hogy hiba van, nem írta jóvá a bedobált összeget... ezt már nem fogják kideríteni... az tuti!! Nem tudják...
    A TOP-nak részemrúl vége örökre....
     
    jojan0691, ljanika6, mimi és 3 más kedveli ezt.
  6. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Jó reggelt!
    Gizusom nyific farmmal 586. lettél, josie farmmal 2118. Nálam nem volt gond, tegnap mindig mutatta a frissítéseket:). Néztem, hogy a német játékos a kb 30 farmját szinte az utolsó 2 frissítésben hozta fel az ötszáz felettiből az ötszázon belülre. És az utolsó frissítés előtt nagyon meglódult a bedobálás mindenkinél, aki nem akart lemaradni az 500-ból. Gratulálok itt is a TOP-ban indulóknak. Ibolyt nem néztem hányadik lett, ő is indult.
     
    ursa11, jojan0691, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  7. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Tudod Viki, nekem pont azokat nem lehet enni, ami pick-pack készen van. Jó kis krumplis tésztát... :p Azért nem panaszkodom, megoldom. És így, hogy nem minden nap kell főzni, egész jól vagyok.
    Azt az 5 emberes főzést meg se tudnám csinálni talán.

    Ma tv-ből okulva: nem csak nem használ a kalcium az allergiára, de van akinek árt. (kihallgatták a mi beszédünket).

    Ez az ebéd sem rossz. ;) Én meg összeraktam a szokásos répatortámat, most mascarponés, tejszínhabos, citromos kencével - a cukor csak eritrit, a liszt meg tk. tönköly. :inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 2.12.22
    ursa11, jojan0691, Samborg és 4 más kedveli ezt.
  8. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Gizusom fel a fejjel!!!
    Iboly a 786. helyen végzett.
    Mindenkinek nagy-nagy gratuláció, aki bent volt az első 3000-ben.:inlove:
    Nálam a mai ebéd babgulyás volt. Mivel abból nem lehet keveset főzni, holnap is az lesz.
    Majd sütök hozzá egy finom lángost.:p
     
    Utoljára szerkesztett: 30.11.22
    ursa11, jojan0691, ljanika6 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.