Kuncogó kuckó | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: kukac42, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    kösz a kávét! finom !!!!!
    Kinek, hogy telt az éjszaka?[/QUOTE]
    kösz a kávét! finom !!!!! Nehezen telt az éjszaka..de most mát minden rendben.megyek aratni, kiderül meddig jutok...már 35 malomterméknél tartok...de még sok a munka.. haladjatok ügyesen..szép napot
     
    olegka9, ursa11, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  2. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Szia!

    Nekem nagyon jól telt az éjszaka, egyszer ébredtem fel, de rögtön vissza is aludtam. A gépet nem kapcsoltam be, tehát nem arattam, éjjel aludni kell. Ha nem tudtam volna elaludni az más, akkor képes vagyok játszani, de csak azért nem kelek fel.
    Ma megkaptam az oxigénemet, de kipróbálni nem tudtam még mert, nem kapott a boltban a fiam desztillált vizet, sebaj estére hoz. Kiváncsi leszek mennyivel lesz könnyebb vele az életem.
     
    olegka9, ursa11, jófarmerlány és 7 más kedveli ezt.
  3. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    SziaszA lap-toppal küzdök a nagy gépet ma nem tudtamn bekapcsolni...... az informatikusom meg
    sehol, nem tudom elérni.
    Event megy 35000 gaz letermelve...... Elkezdtem a játékot, sajna az átlagom eddig 91.....:eek:
     
    Utoljára szerkesztett: 28.5.20
    olegka9, -W-595-, ursa11 és 7 más kedveli ezt.
  4. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem kb. 150 party volt és 2 terménybónusz (+1) jött be.
    Az előbb bontogattam néhány Ládát, jött pár party pöri, gondoltam meghajtom a kereket. Nem jött semmi érdemleges, majd beáldoztam 4 FA.-t, és íme pörgettem egy 200%-os terménybónuszt 24 órára.
    Na, ilyenem sem volt még és nagyon jókor jött....:)[​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 28.5.20
    olegka9, ursa11, nyific és 7 más kedveli ezt.
  5. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Remélem
    Az enyém 70. :D
    És én nem tudom mennyi gaz volt, mert azonnal eljátszom.
    Szerencsés ember. :)
     
    olegka9, ursa11, nyific és 6 más kedveli ezt.
  6. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Szerencsés vagy, gratulálok! Nem is láttam még 200%-os 24 órás bónuszt, csak 12 órásat.
    Én már az összes ládát kinyitogattam, miden party pörit elhasználtam, 0 bónusz lett :( viszont lett rengeteg bájital, mandragóra meg horgászzsinór :D
    Jelenleg a bal oldalon egyet kell játszanom és ott a +3 -as bónusz, a jobb oldalon a 71. következik, atya ég hol van még a FA fa:oops:
    Ki van keverve még 23 detektíveszköz, de azt már csak holnap játszom el. Én a különbséget választottam, az kicsit jobban megy, általában 85-95 pontot szerzek, de volt már többször 105 is. 6350 pontot gyűjtöttem be 69 játékból, ez 92-es átlag.
    Nálatok nem akadozik a keresgélés ? Van hogy többször rá kell kattintani a tárgyra, mire elfogadja:(
     
    olegka9, -W-595-, ursa11 és 8 más kedveli ezt.
  7. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! nekem is akadozik, másodperceket bukok mire rá tudok kattintani...:oops:
     
    olegka9, ildiko44, ursa11 és 7 más kedveli ezt.
  8. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    [​IMG] Jó reggelt, végre rendes időben értem ide. :D Azért a fejem még nem tért észre, a pannik bent maradtak a pajtában. :music:
    Talán ez segít [​IMG]
    Nálam is többször kell kattintani, volt hogy ki is dobott. Én keresgélek.

    Az a baj, hogy mire jól megy, elfogy a detektíveszköz.
     
    olegka9, ursa11, nyific és 6 más kedveli ezt.
  9. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !
    Én még bőszen termelek. Eddig egyetlen eszközöm sincs legyártva.
    Kaptam egy tippet, hogy ráérek a vége előtt két nappal hozzákezdeni.
    Meglátom...

    Ma bevásárlás volt. (3 napos ünnep) Ne, hogy éhen haljunk már..
     
    olegka9, ildiko44, ursa11 és 6 más kedveli ezt.
  10. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Sziasztok, én tegnap este befejeztem az eventet végig vittem.

    Nagy meló volt, 2 nap 1 éjjel állandóan arattam az e.növényt beéréskor, közben többször is krókusz-0 perceztem. Voltak bónuszaim azokat ki akartam használni maradéktalanul, sikerült. A különbség keresés fekszik nekem legjobban (????), a másik kettőt némi próba után hanyatt homlok otthagytam. Persze a különbségnél is voltak nehéz pillanataim, leblokkolások. Ha átlagot vonnák talán ha 80-at írok nem hazudok, 105 elvétve talán az egy kezemen meg tudnám számolni, 85, 90, 95 is volt több is de 70 is....sok!

    Most már elmondhatom, hogy a 2 különleges fáért megdógoztam. Mert ez az volt, persze a nyugodt emberek szépen végig járják a megadott max időt és lehet, hogy nekik van igazuk. Csak az lebegett előttem, hogy ha szépen lejárnak a bónuszaim mit fogok csinálni? Vásárolok partyt vagy én is mondogatom, hogy jutok ameddig jutok?! Hát nem, a hajtást választottam.

    Sok sikert akik még nyomják.:)
     
    olegka9, -W-595-, ildiko44 és 9 más kedveli ezt.
  11. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Gratulálok, szép munka. Most menj aludni. :D
    Persze bónusszal.... :p

    Dani! Én is voltam vásárolni, most majd leszakad a karom, nem állok a lábamra. :( Ééés senkit se hibáztathatok. Arra kellett járnom a lefolyótisztítóért, ahol a ritkán látott Al..-bolt van. :D Na és olyan alma volt, amit nagyon szeretek, meg egy kis paradicsom, egy kis uborka, egy szónak is száz a vége, a karom ezért akart leszakadni, a lábam meg nem szereti ha cipelve kell igyekezni. Márpedig az eső miatt muszáj volt.j Egy kézzel, a másikban az esernyő. :D
    Közben azon vigyorogtam, hogy a banyatank meg itthon ácsorog. Meg azon, hogy a fülemre már nem akaszthattam volna, mert ott a halló, a szemüveg meg a maszk. :D:D:D
    (Na a fogalmazásom némi kívánnivalót hagy maga után.)
     
    olegka9, Kergekacsa, Katka54 és 8 más kedveli ezt.
  12. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Sziasztok! Imi Te aztán amit csináltál.... az nem semmi... Én éjszaka képtelen vagyok fent maradni.,... amúgy elég jól állok, szerintem..... az átlagom 89 úgy hogy termelhetek még... eddig a felhő van meg..... de van még rengeteg növényem, de ebben az a jó, hogy nem tudom mennyi kell még, mert az a játékban elért találat átlagomtól függ ....... szerencsére a lányom a játékban segít... én ennyit nem bírnék... így is sok az a kevés is...
    Mit szóltok a sok akcióhoz? no meg tenyésztés, meg kellene tölteni a szerelemviskót... lehet hogy a papagáj, meg a hiúz lesz a nyerő? Jó lenne tudni...:eek:
    Mimikém Te meg kiszabadultál, és nem tudtad mi az elég... pótolni szeretted volna az elmaradt vásárlásokat....
    Majd kipihened...
     
    olegka9, Kergekacsa, ursa11 és 7 más kedveli ezt.
  13. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Azt írogatták a pletykások, most már legyen is így.

    Befejeztem az eventet, most nagyon untam a mini játékot. Néhány napig hanyagolom a kertecskémet.
    Megyek, takizni, utána meg főzöcskézni.
     
    olegka9, Kergekacsa, mimi és 6 más kedveli ezt.
  14. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Gratulálok !
    Én még el sem kezdtem az eszköz gyártást....
     
    olegka9, Kergekacsa, mimi és 5 más kedveli ezt.
  15. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Sziasztok! At egyik FA fám már megvan, ki is tettem... a másikhoz is megvab a malomtermék, de kicsit most pihentetem magam... lehet még este megcsinálom, ha nem akkor holnap....
    Hát ez az event nem volt semmi... na taka! xD
    Sajnpos az idő nagyon rossz, így mi is itthon maradtunk... val.szeg holnap sem megyünk ki a kertbe...
    Jövő héten jön a jó idő, akkor aztán indulás...
    Az eventezésből egyenlőre elegem van... mert ez azért... megérős vagy nem.... nem volt a kedvemrevaló a termelést illetően...:music:
     
    olegka9, Kergekacsa, mimi és 5 más kedveli ezt.
  16. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    nekem csak 85-re sikerül az átlag... tehát az áhított fát nem fogom elérni...de sebaj
     
    olegka9, Kergekacsa, mimi és 4 más kedveli ezt.
  17. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Sziasztok, szép estét!

    Elég nehézkesen halad az event, nem tudom meddig jutok vele, a bal oldal már tegnap készen lett, de a jobb az csak döcög. Reménykedek legalább egy aranyfában.
    Ma megint elkezdtem bodzázni, ma az unokaöcsöm hozott egy halommal, de megfenyegetett, hogy még a jövő héten hoz.
    Elkezdtem használni az oxigént, még csak a kísérleti stádiumban tartok. Nem akarom túlzásba vinni. Szeretném kitapasztalni, mennyi a legrövidebb idő amikor érzem a jótékony hatását.
    Jó éjt, szép álmokat mindenkinek
     
    ildiko44, olegka9, Kergekacsa és 6 más kedveli ezt.
  18. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Áldott Ünnepet kívánok!
    Nem nagyon nézem, hol tartok, nem segít úgyse. Csinálom, mert szeretem a keresgélést. Hiába tudom azonban, hol van a tárgy, ha a kezem .... :( Így is már 80-85 pontot gyűjtök legtöbbször. A felhő biztos még ma elkészül.
    Katikám, az már klassz, hogy kapsz levegőt. :inlove:

    Gizus, sajnálom, hogy otthon kell rostokolni ilyen csúf időben. Most is fúj a szél és hűvös van erősen.
    Mise utána azért végigjárom a Fő utcát, nagyon szépen dekorálták megint a virágosok.
     
    ildiko44, olegka9, Kergekacsa és 4 más kedveli ezt.
  19. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Szép npot, és Áldott, Békés Ünnepet kívánok!
    Végre befejeztem az eventet, megvan a két FA fám.... hát nem volt könnyű, 6000 sz.trágyám elment... meg KK2000.
    Szajé!/ Ennyi./
    Most azért majd én is pihenek... nem tudom mennyire megérősnek kell lenni egy eventnek, hogy csináljam...
    Mostanában ültetgetni nem szeretnék.:music:
    Mimi sajnos ilyen rossz idő van, nem tudom mit akarnak már ott fenn... de állítólag jövőhét vége már nagyon jó lesz, akkor aztán irány Tahi!:)
    Katikám az az oxigén miért kell neked?, annyira nem kapsz levegőt?? vagy ez időjárás függő is?
    Azt sem tudom, hogy ezt miben hozzák neked?? Palacban??
     
    ildiko44, olegka9, Kergekacsa és 4 más kedveli ezt.
  20. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Szia Gizusom! Csak azért mert COPD-és vagyok (ez egy tüdőbetegség), nagyon nem kapok levegőt, még jó időben sem, hátmég pocsékban. Nekem koncentrátum van, ezt nem kell cserélgetni mint a palackot.
    Nagyon hajtok a fára, ingem gatyám rámegy, na jó csak farmpengő. Rengeteg szupitrágya fogy, de nem számoltam mennyi.
     
    ildiko44, olegka9, Kergekacsa és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.