Kuncogó kuckó

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: kukac42, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ricsi908

    ricsi908 Fórumőrült

    Annyit mondott, hogy ha nem lesz elég a 15 gyógytorna (most 10-nél tartok) akkor ír még ki.
    Dehogy mikor lesz teljesen jó azt nem tudja. Tornáztatni kell ennyi. Ráadásul az ujjaim se működnek
    rendesen úgyhogy azok is gyógytornára járnak.-.- (lehet ezt már írtam?:oops: ha igen akkor bocsi:))
    Most 20 fokban hajlik a könyököm, a doki szerint meg el kell érni legalább az 5 fokot.
    Na, de gyorsan meggyógyul minden Kuckó-beteg, és akkor újra 100%-on fog pörögni a
    vidámság!
    Mimike is újra víg kedélyű lesz! Muszáj neki, mert itt mindenki :inlove: őt! Így hát egyszerűen nincs
    más választása!!!:D És a kis őrületes szmájliai is visszatérhetnének már!!! ;)
    És Ninett apukája is meggyógyul, mert Nini tősgyökeres ősKuckós, és ő se lesz szomorú, mert őt is mindenki :inlove:!
     
    Utoljára szerkesztett: 9.1.18
    Pepe101966, breki072, terika01 és 6 más kedveli ezt.
  2. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Jajjj, de szeretlek benneteket! :inlove: mennyien előbújtatok....végre. :)
    Mimikém! Látod ezt a felsorakozást....úgy van ahogy kérted;) igaz még nem teljes a létszám, talán még előkerül pár hiányzó :music:

    Györgyikém! Nem a gyomrodat rontottad el :music: nekem meg a párom arcszesze szokott használni, jó pár krémet kipróbáltam, mindtől csak nagyobb lett a seb és felrepedezett:eek:
    Ricsikém! Jó sokáig elhúzódik a rehabod, gondolom már nagyon unod és hiányzik a munka:) de sajnos, nem lehet mást tenni, mert még visszájára fordulhat a gyógyulás.
    Zsolti! Ne vedd a nőket egy kalap alá, ha volt is nem szerencsés párkapcsolatod, az nem jelenti azt hogy már több nem lesz.;) Persze ha esélyt sem adsz egynek sem, nos akkor tényleg nem jöhet össze. Ismerkedni kell, hisz még nagyon fiatal vagy, most kell szórakozni:p
     
    breki072, terika01, hangyácska77 és 6 más kedveli ezt.
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Itt vagyok én is már ha hiányoztam egyáltalán... :D
    Sajnos szerintem apum kórházba fog kikötni ismét. :( Holnap megy a háziorvoshoz, de ebből tuti kórház lesz. Semmi sem jó. ****** sz.rul kezdődik ez az év. :( Nagyon elvagyok keseredve. :( Nem is fárasztalak tovább titeket a gondommal.
    Örülök, hogy mimi előkerült, de ő is megjárta a kórházat előtte, s most egyedül érzi magát.
    MIMIKÉM itt vagyunk, ne félj! Veled vagyunk, szeretünk! Semmi baj nem lesz! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 9.1.18
    breki072, terika01, hangyácska77 és 6 más kedveli ezt.
  4. ricsi908

    ricsi908 Fórumőrült

    Nem is fárasztasz minket! Ne mondj ilyet! Hiszen panaszkodok én is!
    És igenis hiányoztál! A többit meg már megírtam bagolyban!:)
     
    breki072, terika01, hangyácska77 és 6 más kedveli ezt.
  5. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó


    Szerintem nem fárasztasz senkit!
    Apukádnak pedig szurkolunk, hogy minél előbb rendbe jöjjön:)

    Ricsi a karod hamarosan rendbejön!
    Lehet még egy darabig nem mehetsz el zsonglőrnek, de tudod a gyakorlás
    csodákra képesxD;)
     
    breki072, terika01, hangyácska77 és 6 más kedveli ezt.
  6. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Nézd a jó oldalát, ennyi csillag nem jut mindenkinekxD;)
     
    breki072, terika01, hangyácska77 és 5 más kedveli ezt.
  7. ricsi908

    ricsi908 Fórumőrült

    Energia takarékos vagy! Mint a Lehel hűtőszekrényünk volt a 80-as években!!!:D
    Én leszek a késdobáló a Nagy Cirkuszban!!! És csak bal kézzel, ami nem működik!
    Na az lesz az igazi világszenzációóóóóóóóóóó!!!!xDxDxD
     
    Kergekacsa, breki072, terika01 és 6 más kedveli ezt.
  8. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Áh, értem, alapból kicsillagozza a roa.dt szót. :D Ez valami rendszerbeállítás... :D Most próbáltam. Akartam neked írni a ro.adt almáról, elküldtem, és kicsillagozta. :DAztán töröltem persze. :)
     
    Kergekacsa, breki072, terika01 és 6 más kedveli ezt.
  9. ricsi908

    ricsi908 Fórumőrült

    Pedig az nem csúnya!o_O Mármint az persze csúnya ha megrohad az alma!:oops: Én nem enném meg!:wuerg:
    De persze káromkodni is lehet így, és ezért nem engedik a farmerama istenei!:)
     
    breki072, terika01, hangyácska77 és 3 más kedveli ezt.
  10. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    De ez még hol káromkodás??? Érted??
     
    Kergekacsa, breki072, terika01 és 5 más kedveli ezt.
  11. ricsi908

    ricsi908 Fórumőrült

    Na ez is igaz! Pláne amilyen cifrán lehet káromkodni magyarul! Ez ahhoz képest nem az.
    De látod úgy engedte ahogy én írtam, pedig ezzel a változattal is lehet csúnyán beszélni.:music:
     
    Kergekacsa, breki072, terika01 és 4 más kedveli ezt.
  12. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    [​IMG] Jó reggelt.
    Drágák vagytok. Ennyi szeretet.... meg ölelés... köszönöm. :inlove:
    Most mennem kell, de majd jövök dél körül.
     
    Kergekacsa, ljanika6, breki072 és 5 más kedveli ezt.
  13. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Jó reggelt! :)

    Hozom ...... hozom... ma sokat főztem, mindenkinek jut bőven :)
    [​IMG]
    Képzeljétek, ma sikerül eljutnom a fodrászhoz......szép kislány leszek ám:pxD
     
    Kergekacsa, nyific, ljanika6 és 6 más kedveli ezt.
  14. *misi66*

    *misi66* Fórumprofi

    Sziasztok!
    Mimikém örülök köztünk vagy :):) jobbulást neked.
    Iboly köszi a kávét, forrón szeretem, szeretném látni azt a szép kislányt.....xD:)
    Tenyésztős event holnap, tenyészthetünk minden kategóriában.
     
    Kergekacsa, terika01, nyific és 6 más kedveli ezt.
  15. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Jó neked, én most tiszta banyának érzem magam. :) Különben meg szép kislány vagy fodrász nélkül is. :p

    Elmondanátok, mi lesz a dolgom a farmon? Teljesen kiestem abból, hogy sorban tudtam, mi a következő tennivaló. Miért is tenyésztünk? Elég kevés sz.tápom van, hetek óta nem pörgött a malom. :( A buxa index is igen alacsony.

    Visszajöttem, olvasgattam, hátha okosabb leszek. :eek:
    Ezt találtam:
    kezdete várhatóan: 2018. január 11. (csütörtök) 14:00
    vége várhatóan: 2018. január 16. (kedd) 14:00
    A teljes feladat elvégzéséhez 500 szupertáp kell, de a feladat 105 db szupertápot "visszaad". Tehát a pajtából 395 szupertáp szükséges a teljes event elvégzéséhez.

    Brekiiii!
    Nem felejtettelek, de objektív :)D) okok miatt csak most, de annál nagyobb szeretettel kívánok boldog névnapot.

    Kérem, hogy mindenki írja le, aznap mit főz, mert nagyon nincs gusztusom semmire, hátha ez segít. Fénykép nem is kell, csak a tipp. Köszi előre is! :oops:
     
    Utoljára szerkesztett: 10.1.18
    Kergekacsa, *misi66*, terika01 és 6 más kedveli ezt.
  16. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Köszi Mimikém! :) Megjöttem a fodrászatból, állítólag csini lettem :p
    Még én sem néztem meg a kiírást, mindjárt pótolom. Nem tudom Mimikém sikerült-e megszerezni a hiúzt, ha nem akkor event után megvásárolható, a terményese megépíthető. A felhősorral nem sokat vesztettél, ha hiányzik;)
    Én ma zöldbab főzeléket csináltam pörkölttel, holnap meg a főtt tyúk egy részét veszem elő, valami mártást készítek hozzá. De az is lehet hogy krumplis tészta lesz:music: Mimikém próbálj meg csipegetni, fel kell erősödnöd, napok óta nem ettél, illetve amit megettél nem maradt meg :( le vagy gyengülve.
    Holnap megyek a laborba, ezért nem tudom még melyik fér majd bele az időbe. Hétfőre kaptam időpontot vese ultrahangoz:eek:

    Ninett! Mi van édesapáddal? Remélem nem kell befeküdnie a kórházba :music: kellene diétáznia kicsit. Lehet már tudni mi a konkrét baj nála:music:

    Na megyek tájékozódok, mi várható.
     
    ljanika6, Kergekacsa, ricsi908 és 3 más kedveli ezt.
  17. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Sziasztok!:)
    Nekem keddre van időpontom a fodrihoz.....mindig megbeszéljük mikor ott
    vagyok a soron köv. időpontot... Könnyű, mert kéthetente megyek, ... ha esik, ha fúj.;)
    Örülök, hogy gyógyulgatnak a betegek..... lassan, de biztosan.:)
    Ma nálunk spenót volt a soron sajttal, és sertéspörkölt...finyára sikeredett.:p
    Most megiszom a kávémat, amit Ibolyom főzött... és köszi.
    Most rohanok, mert csengettek...:music:
     
    Andi11, titjungne, ljanika6 és 5 más kedveli ezt.
  18. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Nini kedves! Édesapádról nem kérdeztelek, de természetesen érdekel hogy van. :)

    Ibolykám, csak szép lehetsz, biztos ügyes a fodrászod, nem véletlenül jársz hozzá.

    Holnapra spenót van nekem is, aztán káposztás tészta. A spenóthoz bundás kenyeret fogok csinálni, annyi erőm már csak van. Majd jövök még kb két óra múlva.
     
    ljanika6, Kergekacsa, ricsi908 és 3 más kedveli ezt.
  19. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Imádom a spenótot tükörtojással ..... nyammmi :)

    Átböngésztem az event ismertetőt és biza nem vagyok tőle elájulva. Elgondolkoztató számomra, hogy ennyi pajtakészletet és ennyi sztápot beáldozzak-e azért a tápos ládáért:music: még megrágom a dolgot:p
     
    ljanika6, Kergekacsa, ricsi908 és 3 más kedveli ezt.
  20. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    sziasztok!
    Nos apum elment a háziorvoshoz, onnan meg a sürgősségi mentő vitte....:cry::cry: Azt mondta a háziorvos,hogy reggelig meg is halhat.:cry::(:( Istenem, szorítsatok kérlek!!!! :(
     
    ljanika6, Kergekacsa, iboly54 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.