Kuncogó kuckó

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: kukac42, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ricsi908

    ricsi908 Fórumőrült

    Ó, de jó!!! Köszi, hogy megírtad a jó hírt!!!;) Most már tényleg minden rendben lesz! És végre te is
    megkönnyebbültél egy kicsit. :inlove::inlove::inlove: Innentől kezdve már csak egy lépés a gyógyulás! :)
    Személy szerint örülök, hogy ha csak egy picit is segíthettem lelkileg neked! Legalább egy picit visszaadhattam
    abból amit tőled kaptam!:)
     
    hangyácska77, nyific, Kergekacsa és 4 más kedveli ezt.
  2. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Köszönöm Ricsikém, és tudod bármikor számíthatsz rám! Köszönöm neked is,hogy vagy nekem. :)
     
    hangyácska77, Tavirózsa, nyific és 5 más kedveli ezt.
  3. ricsi908

    ricsi908 Fórumőrült

    Nincs mit! Te is számíthatsz rám! És én is hálás vagyok, hogy vagy nekem!:)
     
  4. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Szia Ninett! :) Nagyon örülök a jó hírnek és köszi, hogy megosztottad velünk. :inlove: Hála az égieknek, minden rendben lesz most már.
    Meglátod, pár hét és teljesen felépül Édesapád;) Most már nyugodj meg te is végre:)
     
    hangyácska77, Tavirózsa, nyific és 6 más kedveli ezt.
  5. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Megpróbálok mostmár megnyugodni... :) Köszönöm neked is a sok bíztató hsz-t. :) :inlove:
     
    hangyácska77, Tavirózsa, nyific és 6 más kedveli ezt.
  6. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Jó reggelt!
    Kezdett felmenni a pumpám, ahogy ricsit olvasom, aztán Nini jó hírétől mosolyra váltottam. Örülök a jó hírnek Nini, Isten adjon erőt neki a további gyógyuláshoz!

    A szomszédban a két fiú rábeszélt, hogy legalább szedjem ki az eventből, amit lehet. Akkor már az első adag gazt is letermelem. Be is ültettem, rá is szórtam mindent, amit lehet.... aztán elfelejtettem leszedni. Most szembesültem vele. :D :D De nem is izgat.
     
    hangyácska77, nyific, Kergekacsa és 5 más kedveli ezt.
  7. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt!

    Hogy vagytok? Majszoljátok a sajtokat? Fincsa mi:pxD hogy jobb legyen a szájízetek hozok egy kis kávét;)
    [​IMG] kedves egészségünkre :p

    reggeleit:music: van olyan aki nem reggelizik? Pedig a nap egyik legfontosabb része;)
    https://www.kephost.com/images/2018/01/18/reggi.jpg

    Ricsikém! Ne engedd magad kiíratni addig, amíg nem vagy teljesen rendben!!!
    Ha most elhanyagolod, sosem lesz rendben a kezed!! Csak akkor kezdj el dolgozni, ha az eredeti funkciója szerint működik a karod és az ujjaid.
    A táppénzes dokinak meg legközelebb, ha szívózik veled, mond meg neki a magadét, ne ijedj meg tőle mert ő orvos:oops:
     
    Utoljára szerkesztett: 18.1.18
    hangyácska77, nyific, Kergekacsa és 5 más kedveli ezt.
  8. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Köszi Iboly, csipegettem a reggeliből, nincs még étvágyam, ezért keveset. De lenyomtam egy vajas zsömlét a valóságban, egy pohár tejjel, sőt egy fél neszkávét is megittam. Talán segít.

    Nem tudom, miből mennyi kell a malomban, de korom százával jött, nagyító tizesével (a reggeli aratásból). Végül is ültettem eventgazt, de még csak szaporítom. Csak két földön, az se teljes, nem szedek le semmit a szokásosból. Ha pár értékes kelléket kiszedek, már jó.
     
    hangyácska77, nyific, Kergekacsa és 5 más kedveli ezt.
  9. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Szia Drága! Jó hogy már legalább csipegetsz kicsit, muszáj hogy visszakapd az erődet:inlove:
    Hoztam egy linket, én e szerint csinálom, nem hajtok a felhőre most. Csak a gazt termelem és kiszedem velük a sztápot és a partykat, ha elfogy a növény akkor kivárom a 12 óra majszolási időt. Ja és ezekhez nem kell a felröppenő sem :)
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-nagy-sajtos-rejtély-eventcsevegő.16004/page-4#post-809403
    Ha pedig csak a felhőt akarod, akkor ezt csináld
    https://board-hu.farmerama.com/inde...rejtély-eventcsevegő.16004/page-6#post-809469
     
    hangyácska77, ricsi908, nyific és 5 más kedveli ezt.
  10. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Köszi szépen, az első variációt fogom addig csinálni, amíg lehet. Persze, még nincs elég gazom, majd 6-kor fogom csak az esőerdőt is bevetni. De nem baj, mind darab nyereség. :) Az előbb csak a farm két földjét említettem, de persze a szigetet is bevetettem.

    Na mesélek. Ma kisütött - ugye - a nap. Csodát tett. Főztem tárkonyos krumplilevest, fagyóból vettem ki még tegnap csirke pörköltöt, főztem hozzá spagettit. Meg mostam, meg végre rendet raktam a 3 hete csak lerakosgatott mindenfélét. :)
    Akkor telefonált a barátnőm, hogy hogy vagyok. :D Elmondtam, ő meg azt hitte, pihenek délelőtt (rám parancsoltak tegnap), hívott, menjünk át a Terminálba. Mivel tudom, hogy el szokott tévedni, mentem vele.
    :D :D Dzsekit akart nézni, meg a müllerben valami konyhafelszerelési cikket ajándékba.
    Hátha valakit érdekel: a müllerben (direkt írtam kicsivel) az Ariel 2,6 literes minden változata 1999-ért van.
     
    Kergekacsa, terika01, iboly54 és 4 más kedveli ezt.
  11. terika01

    terika01 Fórum admirálisa

    Sziasztok! Mimi, csakhogy jobban vagy:) ez már a gyógyulás jele:)
    Nini nagyon jó hírt hoztál. Most már napról-napra jobban lesz Apukád, és meggyógyul, megerősödik. Most már nyugi lehet Nálad is.

    Elkezdtem az eventet, de leragadtam a sztápnál, és PP-nél, valahogy nem tudok tovább menni:D, mindig bedobálom a növényeket. Lehet, hogy ebből nem lesz felhő, viszont lesz táp és pöri:D
     
    Kergekacsa, ljanika6, mimi és 4 más kedveli ezt.
  12. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Sziasztok!:)
    Ma takarítós napunk volt,.... ide is csak aratni szaladtam be...de kész.
    Betegek gyógyulnak...... örülök, hogy Ninett Édesapja is jobban vagy.....
    Mimikém! Te meg jó lenne, ha kerülnéd a tömeget, addig, amíg nem vagy 100%-osan jól.
    Persze az is lehet, hogy már meggyógyultál...de azért óvatosan.:)
    Eventet csinálom..... de eltévedtem majdnem.....én a felhőt is szeretném... meglátjuk elérek-e
    odáig.:music:
     
    Kergekacsa, ljanika6, mimi és 4 más kedveli ezt.
  13. ricsi908

    ricsi908 Fórumőrült

    Sziasztok! Az eventet én is csinálom! Már kipucoltam az udvart, a tejcsárdát meg a
    valakinek a gyárát is.:D Igaz a felhőhöz valókat még nem szedtem ki ezekből. Lehet addig nem
    jutok el, hogy felhőm is legyen, mert a posta nagyon sok növényt kér.o_O Annyim meg nincs.:cry:
    Nagyon drága hely a posta!-.- Pedig én ott dolgozom, de kedvezmény gondolom nekem sincs!:p
     
    Kergekacsa, nyific, ljanika6 és 4 más kedveli ezt.
  14. ricsi908

    ricsi908 Fórumőrült

    Jéé! A Nini visszavette a nyári kollekcióját!!!o_O Meg ne fázz!!! :p
     
    Kergekacsa, iboly54, nyific és 5 más kedveli ezt.
  15. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Az előző az ünneplő rucim volt, karácsonyi. :p
     
    Kergekacsa, iboly54, nyific és 5 más kedveli ezt.
  16. ricsi908

    ricsi908 Fórumőrült

    Ja! Én azt hittem, hogy ez olyan téli ruha rajtad! Látszik, hogy csak március óta ismerlek!:eek:
    Nem ismertem az öltözködési szokásaidat!:p
     
    Kergekacsa, iboly54, nyific és 4 más kedveli ezt.
  17. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    [​IMG] Jó reggelt!
    Naná hogy a postával kezdtem a bedobálást, kár volt. Látszik, hogy nem olvastam el rendesen. Nem nagy baj, a Tp is jól jön, de a hasznos dolgokat akartam először megszerezni - ha már mégis belekezdtem. A majszolás jópofa, ahhoz csak növény kell. :)
    Kávé? Reggelire még mindig fanyalgok, rá se tudok nézni.
     
    Kergekacsa, iboly54, nyific és 3 más kedveli ezt.
  18. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Sziasztok! A mai nap hosszú volt..... event megy.... én is mentem..:music:
    Eszméletlen, hogy mennyit kellett várni a Dokinál egy recept miatt, és egy UH
    beutaló miatt. Időpontra mentem.... és kb másfélórás várakozás után....
    mondtam az asszisztensnőnek, hogy írja ki nekem ezt a két dolgot, irassa alá,
    mert nem tudok már itt ennyit ülni.
    Így sikerült mindkettő ugy, hogy a Dokival nem találkoztam..... eszméletlen ez az egész.:mad:
    Megyek majszolni.....;)
     
    Kergekacsa, ljanika6, iboly54 és 3 más kedveli ezt.
  19. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Én mindig ennyit várok, újabban van három játék a telefonomon, mert a könyvtől elalszom.

    Majszoltam én is, lett jó pár pörgetés. :)
     
  20. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Csak nehogy cincogj a sok sajttól. ;)xD Látom te is egyre jobban vagy, ez jó, örülök neki. :)
     
    Kergekacsa, terika01, Fatther és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.