Kuncogó kuckó

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: kukac42, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Szia!
    Most már belépni sem lehet.
    Ha bent vagy a farmon akkor tökéletesen működik minden, de ha beakarsz lépni az már nem megy.
    A kis farmokon igy ugrott az ajándékok begyűjtési lehetősége.
     
    ursa11, greenfields, Samborg és 4 más kedveli ezt.
  2. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Mindenkinek békés, boldog karácsonyi ünnepeket kívánok!

    [​IMG]
     
    Ninett79, ursa11, jófarmerlány és 11 más kedveli ezt.
  3. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Sziasztok kedves Barátaim/Gazdatársaim!:)

    Szeretnék mindnyájatoknak nagyon boldog és kellemes karácsonyi ünnepeket kívánni!:music::)
    [​IMG]
     
  4. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Áldott,, Békés, Meghitt Karácsonyt kívánokminden Barátomnak és játékostársamnak szeretettel!

    [​IMG]
     
  5. nyific

    nyific Fórum elő legendája

     
    ursa11, Kergekacsa, jófarmerlány és 7 más kedveli ezt.
  6. greenfields

    greenfields Fórum ezredese

    Kukuccs! Megkésve kívánok kellemes karácsonyt, előre boldog új évet, a betegeknek mielőbbi gyógyulást!

    Cserenap ismét ránk köszöntött, óhajokat Hegyesfűlű várja.;)
     
    ursa11, Kergekacsa, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  7. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Szia Kata! Az a bajom, hogy nem tudom mi hiányzik. a mufflon bizutos, meg a sivatagi nyárfa, de nem emlékszem az ezeket megelőzőekre...

    Neked valami???
    :)
     
  8. greenfields

    greenfields Fórum ezredese

    Ezeket még nem lehet cserélni. A hiéna, naphal már cserélhető, kokaifa, kiváló cynea, vadkörte, molyhos tölgy ami újabb.
     
    ursa11, nyific, josie és 4 más kedveli ezt.
  9. Ricsiracing

    Ricsiracing Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, meg lett valakinek a megviccelés művészete felhősorról a leveses robbanás illetve a sokkoló kézfogás kitehető ajándék? A felhősorom meg lett viszont ezt a kettő ajándékot cserélném valakivel, amiket tudok cserébe küldeni, titok ólakból fejlődött különleges ólak,illetve fák!
     
    ursa11, Kergekacsa, nyific és 3 más kedveli ezt.
  10. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok!
    Mióta ilyen lefagyós, kidobálós a játék, (néha még az egész gép is lefagy) elengedek sok mindent már. A cserenapon néha benézek a léggömbre. Ha sikerül valami jó, ha nem úgy is jó. Az új dolgok majd meglesznek előbb-utóbb. Ráér akkor a gazdaköri küldetés. Évekkel ezelőtt ha kipörgettem egy tb bónuszt az utolsó percig kihasználtam. Most nem izgat. Ha reggel nem ébredek föl a szokott időben már nem bosszant hogy csúszik a felhők aktiválása. Legfeljebb egy-két nap kimarad. Vajon ez most a sok év miatt vagy az öregedés bölcsessége miatt van így nem tudom.
    Legyen szép napotok!
     
    ursa11, Kergekacsa, Bonnbonn és 9 más kedveli ezt.
  11. Sauvage

    Sauvage Fórumelemző

    Jó Vanik Mindenkinek!8) Te is olan vagy mint a Helyesfülű szomszédom aki egész délután hívott:oops::(? Nem tudom ezt így nyíltan kiírható-e, mert a zárt levelezésembe csillagokat raktak azzal, hogy védik az adataim>:(:mad:. Utoljára ilyet Hruscsov elvtársuk csinált, úgy látszik ez a banda is onnan jött:p:wuerg:. Szia Nyaus néni, menj adj tanácsot Jancsikának hogyan bánjon a macskájávalxD:cry:.
     
    ursa11, Kergekacsa, Bonnbonn és 4 más kedveli ezt.
  12. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Sziasztok!

    Na úgy néz ki megmaradok:D De az ünnepi ízek kimaradtak, emiatt az evés is. Épp annyit ettem kb. 2-3 hete, ami az éhenhaláshoz sok, a jóllakáshoz édes-kevés. De ma már éreztem az ízeket. Minden esetre a gyomrom még nem nagyon merem leterhelni, így kevesebbet ettem a megszokottnál. A héten megint voltam orvosnál a megmaradt hányinger miatt, az elküldött a sebészetre, hogy kizárjuk a hasnyálmirígy gyulladást. Hadd ne mondjam, 10-től fél 4-ig ott voltam, mire végeztem, étlen-szomjan... De volt egy labor is, mivel az eredményeim jók lettek, hazaküldtek. Amúgy 3-kor bezárt a sebészet, át kellett mennem a sürgősségire megvárni a laboreredményt. Kaptam immunerősítőt és még valami gyógyszert. Hál istennek a hányingerem is elmúlt, remélem mostmár rendben leszek. Háziorvosom szerint kicsit túltoltam az évben mindent, legyengült kicsit az immunrendszerem, ezért vagyok mostanában sokat beteg, ezért találnak meg könnyen a vírusok. Ha belegondolok, igaza van, az unokám születése körüli teendők (bármennyire öröm is ez), a lányomért való aggódás, a sok-sok dolog itthon is, így év vége felé kifogott rajtam. Picurkám is szortyog még, teljesen még ő sem gyógyult fel a covidból. Tegnap is itt voltak, tünemény baba, és január 4-én lesz 8 hónapos... Nagyon telik az idő.
     
    Ninett79, ursa11, szöszi50 és 8 más kedveli ezt.
  13. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Katám drága! a lányom farmjára kellene egy vadkörte... ha van neked több... azt megköszönöm. :inlove::)
     
    ursa11, Kergekacsa, greenfields és 2 más kedveli ezt.
  14. Bonnbonn

    Bonnbonn Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Ha esetleg még beleférek egy galambducra lenne szükségem...véletlen elcseréltem:oops:
    Köszönöm;)
     
    ursa11, zsani_apja, greenfields és 2 más kedveli ezt.
  15. greenfields

    greenfields Fórum ezredese

    [​IMG]


    Remélem küldtek galambdúcot. Mire visszaértem a géphez már vége volt a cserenapnak.:cry::cry:
    Ha nincs, következő cserenapkor küldök.
     
    Kergekacsa, ursa11, Tavirózsa és 5 más kedveli ezt.
  16. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Küldtem neki, bár még egy köszit se kaptam érte. Na sebaj. :)

    BÚÉK! S Köszönöm. :inlove::inlove:
     
    Kergekacsa, ursa11, Tavirózsa és 4 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    B.Ú.É.K.! mindenkinek! :)
    Lehet elvitte a galamb, abban aztán nincs köszönet. :D
     
  18. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Neked is BÚÉK!!!! Jövőre is maradj ilyen bolondozós... Mert így szeretünk. :inlove:;)
     
    Utoljára szerkesztett: 31.12.23
  19. Bonnbonn

    Bonnbonn Törzsjátékos



    Szia,igen köszönöm már kaptam:inlove:



    Szia!
    Nem néztem már este hamar lejöttem a gépről...
    Csak most kerültem gép elé....Nagyon köszönöm a galambot :inlove:
    Amit kapok mindíg megköszönöm.

    Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!
     
  20. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Minden kedves Kuncogósnak Boldog Új Évet Kívánok! :)
    [​IMG]
     
    Bonnbonn, Kergekacsa, zsani_apja és 5 más kedveli ezt.