Kuncogó kuckó

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: kukac42, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Utoljára szerkesztett: 10.2.23
    Kuzdern, jojan0691, nyific és 2 más kedveli ezt.
  2. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Sziasztok! Régen jártam itt, mert.... nem is tudom...
    megcsináltam az eventet, megvannak a piccolók, meg még egy csomó más....
    Azért lehet meggondoltam volna, hogy belevágjak-e, ha tudom előre, hogy ilyen mikroszkópikusan kicsi a játékmező-...:music: Nekem nagyon kicsi volt, kinéztem a szememet.. Mindegy től vagyok rajta. Vége!!
     
    titjungne, ljanika6, jojan0691 és 3 más kedveli ezt.
  3. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Gizusom ügyes vagyxD
    Én majd csak holnap fejezem be. Ma lazára vettem a dolgokat, inkább elmentem sétálni egyet.
     
    nyific, jojan0691, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  4. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Sziasztok+!
    Amíg elkészülnek a Gyopáros fái, beugrottam.
    Event megy, lazán, a Kliens egész nagy mezőt ad. Nekem ugyan az az egy alkatrésze3m egész jó, látom a kisegbbet is. (Eldöntöttem, nem javítgatom a félreütéseket, mert akkor ber se3 jövök írni.)
    Majd ha megjavít a prof, nem lesz ennyi hiba. :music:

    Konyházok, ma van unoka-nap, spenótot kapnak bundás kenyérrel, krumplit is kérnek hozzá. :D
     
    nyific, jojan0691, -elzemari- és 2 más kedveli ezt.
  5. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Mindenkinek szép estét! Mimikém ne törődj a félreütésekkel, így is érthető.
    Loptam az ötletet, ma nálam is spenót volt ebédre.:)
     
  6. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    [​IMG] Sziasztok!
    Gyopároson mindjárt elérem a 10. szint5et, úgy emlékszem, az egy felhőt jelent. Vagy nem. [​IMG]
    A rózsák érésére várok, direkt jó hogy közben tenyészthedtek. Van a házvban múlt hétről egy adag, meglátom menni kell még hozzá.
     
    jojan0691, Sali~*.*, nyific és 2 más kedveli ezt.
  7. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Sziasztok! Részemről a kosarazás befejezve.... eleget kéregettem...;)
    Itt nálunk ma nagyon csúnya idő lett délutánra... viharos szél, és eső.
    Ezért meg másért is sütöttem egy kis meggyes ppitét a férjemnek, és magamnak is... külön-külöm, mert én fehérlisztet és cukrot nem eszem.
    Meg kell mondjam nagyon finom lett a diabe... pite is... most a tk. liszt mellé máriatövis, és utiifúmaghéjlisztet is kevertem bele.... na ezt kinyögtem valahogy...:p
    Ho

    lnap 10-tőél telihold lesz Igen Mimikém lesz a 10. szinten felhő, és elég jó!
     
    titjungne, jojan0691, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  8. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Igen, köszi. Kerestem a rávalót, mire rájöttem, nem tematikus. :D Hagyta rátenni a sok apróságot.
     
    nyific, josie, zsani_apja és még 1 ember kedveli ezt.
  9. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Én már a 13. szintre gyúrok:)
    Kéregetést befejeztem.
    Ma gyönyörű időben délután jelmezes felvonulás volt a városban. Ebből következik, hogy csavarogtam.xD
     
    jojan0691, Samborg, nyific és 3 más kedveli ezt.
  10. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Hahóóó!
    A héten kétszer voltam Pesten, így időm sincs sok, de köszönni beugrtottam. :)
     
    jojan0691, Samborg, Kergekacsa és 3 más kedveli ezt.
  11. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Halihóóó!!
    Mimi én a héten mindennap Budapesten voltam...;)
    Most komolyan... nyugtass meg, nincs bajod....
    Jutka te nagyon gyúrod ezt az uncsi Gyopárost... én most már lassan abba is hagyomm, néha
    bemegyek ültetek, aratok, de oda annyi idő kellene, hogy nekem nincs türelmem hozzá.
    Sajna, ehhez az eventhez sincs, kihagyom... lassan már több tízezer számra kérik a z eventgazt... no nem!
    Majd a törzseventezők csinálják. én nem!!
     
    titjungne, jojan0691, Samborg és 4 más kedveli ezt.
  12. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Hali!
    Gizusom, neked könnyű. :D
    Részben az őszről ide tolódott (nem miattam!) kontrollok, részben a tremor kapcsán. Meg fodrász is volt most. ;)
    Ha nincs más dolgom, szívesen szedem a gyümölcsöt az Alpokban. :D Eventet viszzont nem csinálom.

    Megint erősen fúj a szél, komolyx zaj van az erkélyen.
     
    jojan0691, nyific, Samborg és 3 más kedveli ezt.
  13. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Mimikém itt is fúj a szél. Délután kimentem egy sétára, háááát elég hűvös is van.
    Azért ne csüggedjetek, lassan itt lesz a tavasz, már virágzó ibolyát is találtam:D
    Én is csak akkor megyek a Gyopárosba ha épp van rá időm.
     
    jojan0691, nyific, Koppi és 3 más kedveli ezt.
  14. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Sziasztok! Kicsit bejöttem megnézni, hogy vagytok??
    Mindenki eventezik....hmmmm
    Azt mondták ma az időjósok, hogy ne tegyük még el a télikabátot, ezek
    szerint még lesz hideg idő mostanában...., pedig jöhetne már a tavasz, igazából.:)
     
    titjungne, jojan0691, Kergekacsa és 4 más kedveli ezt.
  15. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Ahogy látom mindannyian nagyon várjuk már a tavaszt:)
    Event szépen halad, a gazok holnap már meg is lesznek, csak a felröpit kell majd gyűjteni.
     
  16. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Sziasztok!

    Régen írtam már, de olvasni azért szoktalak Benneteket:) Azt hiszem most már elújságolhatom nektek, hogy nagymama leszek:inlove: Május első harmadában érkezik a kis Luca unokánk Orsikámékhoz. Nem tudom elmondani, hogy mennyire várom már és megmondom őszintén nagy harcot kellett vívnom önmagammal, hogy ne kiabáljam el előre ezt a számunkra hatalmas örömhírt, de bízom benne, hogy most már dicsekedhetek vele, nem lesz semmi baj. Ha megérkezik, úgy hiszem kissé hanyagolni fogom a farmot is, (meg minden mást is, ahogy magamat ismerem) hiszen ő lesz az első, ha lesz egy kis szabadidőm a mindennapos ténykedések mellett.
    A héten már elvetettem a kertbe a zöldborsót, spenótot és elraktam a fokhagymát is. Vöröshagymával várok még, ahhoz még melegednie kell az időnek egy kicsit. Elindítottam a keltetőgépemet is 50 tojással, had legyenek korai csibéim. Tavaly augusztus elsején keltek, (későn vettem a keltetőt) azok a jércéim tojnak már egy hónapja. De sok volt a kakas bennük, nem győztem darabolni őket. Igyekszem kissé előre dolgozni itthon, hogy ha megszületik az unokánk minél többet láthassam (remélem nem unják majd meg a fiatalok) és minél többet segíthessek majd, hiszen első baba lesz, nekik is hozzá kell majd szokniuk az új élethelyzethez és jól jön majd egy kis segítség. Szeretném kikímélni a lányomat, mert nekem ez a lehetőség annak idején nem adódott meg, anyukám kórházban volt, anyósom meg 5 napot szánt ránk:(. Ennek is van köze ahhoz, hogy derékfájós lettem, hiszen a csontok még nem húzódtak vissza szülés után egy héttel, én meg mostam az ágyneműt és munkásruhákat a páromra. És akkor még nem volt sem automata mosógép, sem szárítógép (a bő 60-as korosztálynak ez nem ismeretlen). Igyekszem azért majd minden nap benézni hajnalban vagy késő este, vagy ha úgy adódik akkor nap közben is, amennyire időm engedi majd, de ők lesznek az elsők, a farm a legutolsó. Ez nem szalad el, de ebben a korban már nem szeretnék egyetlen unokával tölthető pillanatot sem elszalasztani, mert az nem pótolható.
     
    jojan0691, ljanika6, Kergekacsa és 7 más kedveli ezt.
  17. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Örülök az örömödnek. :)
     
  18. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Jó unokavárást, és jó egészséget az egész Családnak!
     
    jojan0691, Samborg, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  19. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Gratulálok az unokához!:inlove:
    Jó egészséget az egész Családnak!
    Azért nézz be néha és számolj be a piciről.
     
    titjungne, jojan0691, Tavirózsa és 3 más kedveli ezt.
  20. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Szercvuasztok! (íígy hagyom, hogy látszódjon, miért csak olvasok :) )
    A kockás eventedt se csinálomn, reggel, este nagyaratásx, napközben csak az Alpokban irányítom a fatermelést.
    Szép napot mindernkinek!
     
    jojan0691, Tavirózsa, Kergekacsa és 2 más kedveli ezt.