Kuncogó kuckó

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: kukac42, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Bonnbonn

    Bonnbonn Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Rég jártam erre csak aratni-vetni ugrottam be ritkán olvastalak titeket...Nagyon készültem már a boka műtétemre...A héten hétfőn végre ez is megtörtént végre...kikerültek a fémek most már csak lábadozok és újra megtanulok járni .....bár már kezdem a mankót elhagyni de a varrásnál nagyon feszül így ez még muszájból kell...sajna így most pont húsvétra kiesek több vásárból pedig nagyon készültem de inkább fő az egészség...Remélem mindeki jól van!!!
    Vigyázzatok magatokra igyekszem majd sűrűbben jönni hozzátok ;)
    Üdv:
    Gyöngyi

    https://kepkuldes.com/image/xVGgXm
    https://kepkuldes.com/image/xVGole

    ui: a sínből majd ékszer lesz ásványokkal körítve ;):p
     
    jojan0691, Ms.AbyZu, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  2. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Csudajjó, hogy túl vagy rajta. :)
     
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Fätumról tudsz valamit? :D Tiszta stresszeben vagyok már. ;)
     
    jojan0691, mimi, Kergekacsa és 2 más kedveli ezt.
  4. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    SZiasztok!
    Én is csatlakozom, nekem is szomszim, és én sem tudok róla semmit... csak azt, hogy egy ideje nincs..... remélem nincs baja..
     
    jojan0691, mimi, Kergekacsa és 2 más kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Már arra is gondoltam, hogy kapott egy komoly pozíciót, csak olyan gátlásos, mint én és nem akarja megosztani. :D ;)
     
    jojan0691, nyific, mimi és 2 más kedveli ezt.
  6. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Gyöngyi jó, hogy túl vagy rajta. Most már csak gyógyulnod kell:)
    A sínekből készült ékszerekről kérünk képet. Ez már az újrahasznosítás csúcsaxD
     
    jojan0691, Bonnbonn, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  7. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Lehet, hogy most is figyel minket...;) Úgy érzem, hogy nem valami betegség, hanem más dolog lehet, ami miatt nem látjuk..


    Gyöngyike én is mielőbbi gyógyulást kívánok!
     
    ljanika6, jojan0691, mimi és 3 más kedveli ezt.
  8. Bonnbonn

    Bonnbonn Törzsjátékos

    Szia!
    Szégyenlem magam de nem tudom ki ő....nem ismerem még szomszédom sem...


    Sziaaa,
    Mindenképp mutatom csak majd találkoznom kell a csajszival aki majd epoxi gyantába önti...
    Hűűű annyi mindent csinálok hétvégére lesz az oldalamon egy kis vásár mindenből 1db készül mivel most még nem vásározhatok gondoltam így egy kicsit én is árulhatom majd a csodáimat...Jövő héten már varrat szedés...És igen is van különbség...Tuti akinek van valami fém a testében az vetesse ki mert ugye az nem kell oda persze ha ki lehet vetetni...engem nem nagyon támogattak ebben a kivevésben "doki" mert ő nem hisz abban,hogy jobb lesz...DE IGEN!!!!!!
    Na majd hozok képeket az új szépségekről ha szeretnétek ;):p
    Addig is csak jót szeretnék hallani mindenkitől!!!!
    Kellemes estét kívánok!!!!
    Gyöngyi
     
    jojan0691, Kergekacsa, mimi és még 1 ember kedveli ezt.
  9. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Sziasztok! Régen jártunk erre..... eventezünk,... pedig ezt a fajtát nem szeretem...
    Nem tudom itt valaki érintett-e, de nekem megváltozik a mail címem, mert a szolgáltató fizetőssé teszi... Azt sem tudom, hogy hol kezdjem.... biztos g mail-t fogok regizni, de hogy mindenhol, ahol ezt kérik, módosítgatni... pld. itt a farmeránában is.. mert a hírlevelek oda jönnek...:music:
     
    jojan0691, Bonnbonn, ljanika6 és 2 más kedveli ezt.
  10. PaySkin

    PaySkin Fórumprofi

    Sziasztok!

    Poénkodtunk az event csevegőjében, amelyiknél felszereléses láda XI-et lehetett nyerni, hogy tuti fejlesztést kapunk a szuperfákhoz :)
    És láss csodát, kettőt nyitottam és kaptam egy Kacsa Kata fa XL-t. Persze hogy nincs alapfám hozzá :) persze a többihez sincsen.
     
  11. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Igaz április elseje, de nekem ez a napfény a farmon igazán mosolygós reggelt hozott.
    Nálunk kint szemerkél az eső, itt legalább szép napos idő van:)
    Na én is kinyitottam a 2 db felszereléses láda XI-et, mivel kíváncsivá tettél.
    Háááát 2 db luxus bájital, és 8 db Kacsa Kata turbótrágyaxDxD
    A gazdaköriben van az Egy borsónyi munka feladat, na ott lehet alap Kacsa Kata fát szerezni, igaz nagyon sokat kell érte kapálni:wuerg:
     
    Utoljára szerkesztett: 1.4.23
    jojan0691, mimi, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  12. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Halihóóó!

    >Szia! Fecske Ferkó ajándékot ad. Ha süt a nap megjelenik a keretnél,rá kattint 85x.
     
  13. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Helló! Hát mi van??, Mindenki készül a Nyuszira?? nár mint az ünnapre...
    Az event, ami jön... rémes! és számomra felejtős. első a család!! Velük töltöm az ünnepet, és nem
    a számítógép előtt ülve ... Ez a nagy büd..s helyzet..
    És ti?:)
     
    mimi, ljanika6, jojan0691 és 3 más kedveli ezt.
  14. Bonnbonn

    Bonnbonn Törzsjátékos

    Halihóóóó!
    Ma végre kikerültek a bokámból a varratok is...most már csak a 8db "lyuknak" kell beforrni a csontomba és már szaladhatok :pxDSzó szerint...Nem kell ide gyógytorna mert balettozni itthon is tudok és van mágneses zoknim is ha éppen kell...szóval messze kerülöm a Kórházat és SZTK-t...Most a család az első bár csendes lesz a Húsvét a fiúk már nem igen locsolnak ( 26 és 32 évesek) nincs még család se menyecske:(fogalmam nincs így mikor leszek már "nagymama":cry:Addig is maradok az alkotásnál az legalább felvidít egy kicsit...
    Mindenki vigyázzon magára!!!!:inlove::inlove:
     
    nyific, mimi, jojan0691 és 2 más kedveli ezt.
  15. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Itt nálunk nagyon hideg van, fúj a szél ezerrel.:wuerg: Ha ilyen marad, akkor a nyuszi tuti még jégeralsót is vesz fel.xD
    Húsvétkor én is inkább a családdal leszek, ahogy végig olvastam, hát valószínű inkább kimarad.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.4.23
    nyific, zsani_apja, Bonnbonn és 3 más kedveli ezt.
  16. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Amikor elkezdtem a Gkörbe termelni a folyamatos eventek helyett, még Dani figyelmeztetésére azokat kezdtem tölteni, így mindhárom mamutos gazdakörin végigszaladtam az ezüstökön és végül megszereztem a mamutokat:
    Egy borsónyi munka KacsaKatát adót ad,
    A hobbykertész Turbót,
    Zsibongó pillangók pedig a sz.trágyát adót.

    Az én lakásom pont a Móri árokból jövő igen erős szél útjában van, pont telibe kapja. Nem is kellett befűteni télen, csak ha jött a szélvihar. Mindig viharosan. Hiába a modern ablak, kellett vennem ablakpárnát. :D
     
    Kergekacsa, nyific, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  17. jojan0691

    jojan0691 Aktív író

    Szia Mindenkinek !!

    Itt lennék ! Kérdéseket megelőzendő : Saját hibámból -->baleset-- gerinc műtét / bénulás miatt / részleges javulás 75 %... Röviden ennyi !! Mindenkinek jobbulást, nekem is.. :D
     
    Kergekacsa, nyific, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  18. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Köszi a tájékoztatást, gyógyulj gyorsan - fogadj szót a dokinak... :D :D
     
    Kergekacsa, nyific, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  19. jojan0691

    jojan0691 Aktív író

    Hmm.. Majd keresek !! :)))
     
    Kergekacsa, mimi, nyific és 2 más kedveli ezt.
  20. Bonnbonn

    Bonnbonn Törzsjátékos

    Jajjjjj.....Gyors felépülést és gyógyulást kívánok!Bizony szót kell fogadni a dokinak...már ha van...normális...én váltottam műtét után/nyugdíjas főorvos magas lóról beszélt velem amikor vissza mentem varratszedésre és teljes fekvőgipszet kaptam na ott betelt vele a pohár>:(>:(..röviden ennyi lenne../ akire váltottam hiper-szuper...de már nem kell mennem hála istennek csak ha "Ég a ház"...

    Hűűű ne haragudj teljessen átsuhantam amit írtál:cry:
    Köszönöm szépen igyekszem:inlove::inlove::inlove:

    Remélem nem fázunk meg mert ez az idő inkább a Télhez hasonló minthogy tavasz lenne...csak le ne faggyjon a termés/ünk...
    Kellemes estét kívánok mindenkinek!!!
     
    jojan0691, mimi, nyific és még 1 ember kedveli ezt.