Visszajelzés Kung-fu tigris (Az alkimista gyógynövényei event) - 7. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 6.4.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. retek.katalin

    retek.katalin Fórumlakó

    Kedves Gazdatársaim, Szomszédaim nagyon köszönöm a hiányzó növényeket!
    Sikerült befejeznem az eventet nagyon boldog vagyok!!! Köszönöm!!!
     
    soresne, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  2. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Szia! Köszönöm! Hihetetlen, de csak sikerült megvennem!
     
    soresne, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  3. szilvikeh97

    szilvikeh97 Aktív író

    Ki rakom a piacra a maradékot a lehetö legkisebb áron mivel nem ezen a pár darab növényen akarok meggazdagodni.Gratulálok annak akinek sikerül meg venni
     
    soresne, GA-BI-O-Farm, jutka190226 és 3 más kedveli ezt.
  4. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    Engem is zavart. Hosszú idő után végre jött valami a piacon és kiderült 1 db. Gyorsnak kellett lenni, úgyhogy a darabot nem nagyon figyeltem, csak a végén láttam amikor rácsaptam. Nem vagyunk egyformák, de nem gondolom, hogy a 10 db-ot nem lehetett volna 1 tételben feltenni.
     
    soresne, Kuzdern, jutka190226 és 3 más kedveli ezt.
  5. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia örülök neki :) nekem is sikerült vizibogyót venni...hogy eljussak az 57-ig jobb oldalon.. nekem annyi elég.
     
    soresne, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  6. Bubus

    Bubus Utánpótlás-írogató

    Szia! Jajj, ez tényleg nagyon bosszantó lenne ha emiatt nem sikerülne végig vinni az eventet. Remélem sikerül. Drukkolok, pedig én már lemondtam róla. El is adtam a növényeket. Sajnos csak 69-ig jutottam a jobb oldallal.
     
    soresne, GA-BI-O-Farm, fakír1020 és 3 más kedveli ezt.
  7. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Törzsjátékos

    xDxD 14- es piac kemény mag
     
    soresne, Kuzdern, fakír1020 és 2 más kedveli ezt.
  8. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Köszönöm szépen Mindenki tippjeit, felröppenőit, a küldött Maja maszkokat és csatnikat :) 14 lett a baloldal vége, 29 a jobb oldal - nélkületek nem jutottam volna el idáig :inlove:. A Piccolo ládámban Élőholt kincs lapult. A piacon néha láttam kirakott tételeket, de szerezni nem igazán sikerült belőle.
    Gratulálok Mindenkinek az elért eredményhez!
    Jó gazdálkodást, jó pihenést az esti hajrá után ;)
     
    soresne, -W-595-, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  9. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Az event utolsó 10 percében történő aratással lett meg a célom, a maradék párszáz növényt azonnal elkapkodták a 40-es piacon. Az egyik Piccolo-ból FA fa lett.
     
    tandem6, -gyöngy-581, jutka190226 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.