Visszajelzés Kutyásfrizbi-verseny 2017 május

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 15.5.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. csenzso

    csenzso Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Köszönöm minden kedves játékostársamnak a szurkolást.
    Hozzám is megérkezett a mopszi.
     
    Gio, _Cygnus_, Sonche és 2 más kedveli ezt.
  2. Khirra

    Khirra Kivételes tehetség

    ÓÓÓÓ Köszönöm nagyon aranyos vagy,át adttam a puszikat Sünömnek:)Ő is ugyan azt küldi neked:)
     
    Kukackukac, _Cygnus_, Sonche és még 1 ember kedveli ezt.
  3. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Szia Csilla!
    Nagyon ügyes voltál, örülök a helyezésednek.:inlove::inlove:
     
    Kukackukac, _Cygnus_, Sonche és még 1 ember kedveli ezt.
  4. Khirra

    Khirra Kivételes tehetség

    Sziaszia!Nagyon köszönöm Évikém nagyon kedves vagy:)
     
    Kukackukac, _Cygnus_, Sonche és még 1 ember kedveli ezt.
  5. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Szép jó estét, sziasztok!
    Nekem is megérkeztek az ajándékok:)
    Gratulálok még egyszer mindenkinek aki részt vett ebben az őrületben: nyerteseknek, szurkolóknak!
    Minden tiszteletem azoknak akik sajnos kiestek!
    További jó játékot és kitartást minden gazdának!
     
    Kukackukac, Gio, _Cygnus_ és 3 más kedveli ezt.
  6. gemini1973

    gemini1973 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Gratulálok a nyerteseknek !!!! De szeretném meg tudni ha , lehet ez a táblázat honnan állította össze Sanci ! ? Mert a listában az én nevemet nem találom viszont az eventet befejeztem és beadtam 27 frizbi kutyát ! ? Köszönöm további jó játékot és kitartást kívánok minden játékosnak
     
    Kukackukac és genka53 kedveli ezt.
  7. morrismaja

    morrismaja Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Nagyon gratulálok az összes nyertesnek és külön azoknak akik indultak, de végül mégsem sikerült a saját csoportjukban bent maradni! :inlove::inlove::oops::oops:
    Nem volt túl igazságos a "nagyokkal" szemben ez a csoportosítás, hiszen sokkal több játékkal estek ki mint például nekem volt (91). Persze most nem bosszantani szeretném őket, úgyhogy bocsi ezért. :oops: Ha egy TOP500 vagy 1000 lett volna, teljesen esélytelen lettem volna, de még nagyon sokan, akik így nyerhettek. Persze örülök nagyon a saját nyereményemnek, de igazán nem tekintettem versenynek majdnem a végéig, csak vasárnap kezdtem izgulni, hogy jaj, de jó lenne megcsinálni. Az elejétől fogva csak a felhőre gondoltam, hogy sikerüljön, mert nagyon szeretném.
    Kicsi vagyok én ahhoz, hogy egy ilyen megmérettetésen indulhassak. Jó pár évet kihagytam (mint SzabadEurópa), mert elkeserítettek a sikertelen eventek, hogy nem haladtam megfelelően, stb. Nem gondoltam reálisan a lehetőségeimre. De ezalatt a pár év alatt is sokszor eszembe jutott ez a játék és a kistestvére, hogy "jaj, hogy szerettem ám". Tavaly kíváncsiságból beléptem körbe nézni, hogy mi is lehet most itt. Pont event volt, ki hinné? Ha már itt jártam, kigazoltam, megetettem az állatokat. Másnap ismét benéztem, és feljöttem a fórumra olvasgatni.
    Azóta napom nem múlhat el a fórum nélkül, nagyon sokat tanultam tőletek! :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove: Úgyhogy köszönöm!

    Az eventek sikerülnek többnyire, de egy olyan TOP-ot, mint az őszi, el se kezdenék, mert arra még nem áll készen a farmom, nincsenek olyan készleteim. Szupertrágyám általában annyi van, hogy a gazokat felszaporítsam 1x1-ig, és ha nagyon megszorulok felröppenővel, akkor legyen mihez nyúlnom, ezer körül mozog a szám általában, bár most azért jóval kevesebb., de majd visszagyűjtögetem. Biztos, hogy meg sem tudtam volna közelíteni a képzeletbeli TOP1000 alsó határát. Igazságtalan ez így.....
    Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy a kicsiknek is szükségük van sikerre, és most kaphattak is erre lehetőséget. Az 1-4. csoportokban bőven büszkék lehetnek magukra, hogy teljesítették a felhőig, és még utána is... még ha csak kosarakkal is esetleg. Örülök a sikerüknek, mert ha folyamatosan csak a kudarc van, elmegy a kedvük. Persze ismerem egyik-másikotok véleményét - nagyjából egyet is értek - , hogy egy pár hetes farm ne akarjon túl sokat, nem kapált ő ehhez eleget, de az ember gyarló, a kisujj helyett az egész kar kell neki :).

    Szóval csak azt akartam mondani, hogy most teljesen meghasonlottam magammal, hogy egyrészt örülök is, meg nagyon nem is. Fura egy helyzet ez, remélem a BP törekedni fog az ilyen helyzetek elkerülésére, de legalábbis talál valamilyen áthidaló lehetőséget a régi-nagy játékosok megtartására, mert most pont nem ez látszik. Sehol nem szabad az aranypipit levágni. :cry::cry::cry:

    Még egyszer nagyon gratulálok az összes induló magyar játékosnak!:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  8. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Hatalmas köszönet Zalánnak!!!! :D:inlove:
    Szívósan és kitartóan hozta sorra a különböző csoportok eredményeit, hogy tájékozódhassunk arról, hogy ki-mi mennyi és hol?
    Nagyon jó érzés volt az ismerős neveket látni, együtt izgulni, ki van még bent :inlove:, és hogy XY ugye nem esett ki a véghajrában? :p
    Sajnos az indulók közül nem mindenki kaphatta meg a mopszot , borzasztóan sajnálom őket. :oops:

    ...........................................................................

    Köszi Nóci, hogy hoztad az összesítő táblázatokat! :D:D:D

    1.német608
    2.magyar452
    3.lengyel227
    4.orosz144
    5.görög109
    6.spanyol88
    7.román86
    8.cseh76
    9.francia54
    10.bolgár53
    11.angol (US)45
    12.holland41
    13.angol32
    14.olasz24
    15.török21
    16.portugál (brazil)12
    17.portugál9
    18.szlovák8
    19.finn5
    20.angol (AU)5
    21.szlovén3
    22.dán2
    23.holland (belga)2
    24.francia (belga)1
    25.norvég1
    summa2 108

    Nagyon sokat mondóak a bennük szereplő adatok.
    Ezek alapján már komoly elemzést tud készíteni a BP, ha akar.....
    Csak egy-két dolog: a globális lista szerinti első 10 játékosa közül 7 fő magyar van, Csocsoovb-t is beleszámítva 8!:D:inlove:
    Az első száz helyezett nemzetiségenként:):

    - 34 magyar
    - 27 német
    - 11 görög
    - 6 lengyel
    - 6 orosz
    - 4 cseh
    - 3 francia
    - 3 portugál/brazil
    - 2 angol (US)
    - 2 román
    - 1 olasz
    - 1 spanyol játékos.
    Úgy vélem ez is sokat jelent, hogy az első 100 játékos több, mint 1/3-a magyar résztvevő volt! :D:D:inlove::inlove::inlove:
    Gratulálhatunk mindnyájunknak, akár indult és nyert valaki, akár nem, mert bebizonyítottuk a BP-nek az erőnket, kitartásunkat, lelkesedésünket és hogy velünk igenis számolnia kell. :D:D:D:inlove::inlove::inlove:.
    További jó játékot kívánok mindenkinek! :D:inlove:

     
    Utoljára szerkesztett: 23.5.17
    Zsuzsi-Nagyi, LBetti, Khirra és 13 más kedveli ezt.
  9. -Encyberama-

    -Encyberama- Kivételes tehetség

    Így van, szépen kézen fogva beballagtunk a nyertes mezőnybe :) Sajnálom, hogy beteg vagy :( egy kedves ismerősöm is ugyan ezzel küszködik, és látom mennyit szenved. Remélem az őszi Top nem ilyen csoportra bontott lesz, mert akkor tuti kihagyom, vagy nem xD
     
    Kukackukac, Gio, _Cygnus_ és 4 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha így marad a csoportbeosztás én sem leszek a listán a mostani eszemmel. Ez most nagyon igazságtalanra sikerült, remélem változni fog.
    További jó játékot kívánok neked:)
     
    Kukackukac, Pharmer500#2, Gio és 3 más kedveli ezt.
  11. hagymácska44

    hagymácska44 Fórum félistene

    Sziasztok!

    Átnézve a helyezéseket és az országok létszámát, egy kérdésem van, és hol vannak a Kínaiak?

    Szép estét és jó gondolkodást!
     
    HéricsBáró, _Cygnus_, Gio és 2 más kedveli ezt.
  12. Khirra

    Khirra Kivételes tehetség

    Azért ezek milyen durva adatok:)nagyon ott vagyunk a szeren, mint mindig:)
     
    genka53, HéricsBáró, _Cygnus_ és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.