Visszajelzés Kutya-macska napok - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 20.6.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok..nekem is tetszik ez az eventecske:) nagyon aranyosak a kitevők is meg maga az event is:) Sok sikert mindenkinek:)
     
    Utoljára szerkesztett: 20.6.17
  2. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa


    Szia! Szerinted az 50-50 tenyésztés elég a feladathoz? Nem számoltam még utána.:music:
     
    marcsi152, meszimarsi, újfarm53 és 6 más kedveli ezt.
  3. Viki951

    Viki951 Utánpótlás-írogató

    Lehet, hogy én vagyok gyenge felfogású, és akkor bocsánat érte, de a felhőt mikor kapjuk meg? Nem sikerült megtalálnom az ismertetőben.....
     
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Attól függ hogy mit kapsz, de valószínűleg nem lesz elég. Az biztos hogy pl. a kutyánál kapsz 50 dalmatát meg pár norvégot. Az 50 dalmata x 2600 = 130.000.
    Én a többit alapállatokból ki tudom pótolni. Számoljál Te is előre és ha gondolod hogy nem lesz meg, kirakhatsz alapólakat az event végéig vagy a piacon körbe kell nézni.
     
  5. livcsiko

    livcsiko Junior szaki

    Nézem "Farmpengős tenyésztés" is lesz ugyanakkor. Kérdés hogy a "felröpik" nem fogják egymást ütni? Jön az FP akkor is ha kutyát-macskát tenyésztünk? Ez a dupla - bébibummal együtt tripla - tenyészházi megoldás icuri-picuri kétségeket ébreszt bennem...
     
  6. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Sziasztok. :)
    Event ismertető elolvasva. Már alig várom a holnapot.
    Nagyon tetszik, természetesen végig csinálom és rajtam nem fog múlni a közös cél elérése.
    Állatkákat beterelem a lámpás házacskába, had érezzék magukat jól holnapig. Ma a mecsekok mennek, holnap meg a kutyik szórakozni.:inlove:
    Szuperek a felhősorok, sőt a + kitehetők is igen jók.
    Mindenkinek kívánok nagy ugrásokat és jó eventezést.:D
     
  7. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Szia!
    A felhő sorok a közös rész teljesítése után lesz megnyerhető!
     
    marcsi152, meszimarsi, -W-595- és 13 más kedveli ezt.
  8. Viki951

    Viki951 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen! :)
     
  9. alpha58

    alpha58 Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    Még el sem kezdődött az event, de már most tetszik.:) Nagyon kíváncsian várom a cukiságokat.:)
    A kutyákkal kezdek, abból van több, majd a macskákkal folytatom.
    Holnap munka után szeretném kihasználni a farmpengős-babyboomos tenyésztést.
    50-50 kutya-macskát bekergetem még ma este a szerelmes házba.:D
    Mindenkinek jó eventezést, nagy ugrásokat kívánok.
     
  10. revaa

    revaa Fórumgróf

    Támogatom a mai kezdést.. holnap megyünk egyet csavarogni..
    Két táboros lánykám a táborral kirándul 1 napos, mi meg Párom, kicsi Fiam, nagylányom és én elugrunk egy kicsit csavarogni, stb.. xD
    Mondjuk legkésőbb délután 4-re haza kell érjünk, akkor is ráérek megcsinálni xD:p
     
    marcsi152, meszimarsi, -W-595- és 14 más kedveli ezt.
  11. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Jo kis tenyesztos event lesz, mar varom, bepakolom a terepbe az allatokat .
    Tegnap volt rola szo, hogy a macskakat csinaljuk mi magyarok, akkor el lett dontve? vagy mindeki azt csinal amit akar.
    Mind a 2 allat grafikaja nagyon edes, jo lenne minden ajandekot megszerezni, persze a felhoket minden keppen ;)
    Orulok, hogy holnap lesz mini boom , igy mar el lehet kezdeni a tenyesztest , szeretnem ha ugralnanak is azok a kis allatkak ;)
    Mindenkinek sikeres tenyesztest kivanok .
    A kozost is szerintem megcsinaljuk, hiszen jo csapat vagyunk , ez mar maskor is bebizonyosodott ;)
     
  12. atyka88

    atyka88 Fórumprofi

    nem ertem hogy lehet megszerezni a felhosorokat?
     
    meszimarsi kedveli ezt.
  13. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Szia!
    A közös rész teljesítése után jár majd a felhősor!
     
    meszimarsi, újfarm53, csopke1 és 9 más kedveli ezt.
  14. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

  15. atyka88

    atyka88 Fórumprofi

    s mit ker a kozos reszben?
    hol lehet megnezni?
     
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Genka, jelentkezem fakírnak. xD Annyira rossz mostanában a tenyésztés hogy nincs az a pengő amiért pazaroljam a tápot. :)
     
  17. alpha58

    alpha58 Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    Számoltam egyet: ha valaki csak alapállatokkal akarja megcsinálni az eventet, akkor 1447 kutya és ugyanannyi macska kell.

    Remélem jól számoltam.
     
    Fätum, maszilva, marcsi152 és 11 más kedveli ezt.
  18. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok! Lehet nem jól olvasom az ismertetőt. Szerintem mindkét felhősorhoz külön-külön 35 millió értékben kell beadni a közösbe ami 70 millió. "Az eventben közös beadás is lesz. Mindkét oldalon.
    Elgondolkodtató, hogy talán jobban megéri tovább folytatni kicsit a tenyésztést. "Különleges kellékek pajtaértéke: 10.000"
     
    Utoljára szerkesztett: 20.6.17
    meszimarsi, újfarm53, csopke1 és 7 más kedveli ezt.
  19. .dolgos.

    .dolgos. Kivételes tehetség

    Tehát a farmról nincs felröppenő ??? csak a tenyésztésben ???
     
  20. Tomilan25

    Tomilan25 Törzsjátékos

    Hello. Váltottam ki a farmárudából szupertápot, hogy tudjak tenyészteni és kapjak farmpengőt, amivel majd újabb szupertápot tudok kiváltani 8).
     
    törökbúza, Fuhur, meszimarsi és 11 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.