Visszajelzés Kutya-macska napok - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 20.6.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Azért nem is tudunk most számolni mert nem tudjuk hogy hány farm fogja megcsinálni az egyénit. Van aki ilyenkor előszedi a kis farmját/farmjait is. Ha mindenki megcsinálja az egyénit akkor szerintem nem lesz gond. Utána még bedob a közösbe 1 kutyát meg 1 macskát. Utána csak figyelni kell a csíkot és ha nagy baj lenne akkor dobálhatunk még a közösbe, de pár napot kell várni amíg a későn kezdők is befejezik az egyénit.
     
    almáspite48, maszilva, Fätum és 15 más kedveli ezt.
  2. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ezt kiáltották ki közösnek: (összesen 35 milla mehet be egy gazdától)

    [​IMG]

    Persze ez csak egy egy gazdának a közösbe való bedobálását jelenti. Köze nincs a nagy közöshöz számszakilag.
     
    almáspite48, maszilva, marcsi152 és 14 más kedveli ezt.
  3. brekkencs.

    brekkencs. Fórum nagymestere

    Mind nagyon tetszik többet kellene itt lenni köztetek, azt tudom szuper egy társaság, összetartó csipet-csapat, teli jó szándékkal, segítő kezekkel :)de most egyenesbe teszem magam, majd jövök még okosodni, a közös rész még homályos forma, de majd az is kivilágosodik :D
     
    marcsi152, újfarm53, meszimarsi és 9 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Jó kis eventünk lesz;) Szuper ajándékokkal....;)
     
    újfarm53, meszimarsi, alex0824 és 6 más kedveli ezt.
  5. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Az egyénit én így számoltam.
    De a közöset ezek szerint félre értelmeztem. :(
    Az világos volt, ha szeretnék minden jót megkapni a 3. táblázatból akkor x értékben kell bedobnom. Ezt kevertem a közössel.:mad:
    Dereng valami, hogy izgultunk az előzőnél is nagyon. De olyan régen volt már.
    Elnézést kérek, biztosan hőgutát kaptam.
    Kezd a kép össze állni, de azért még egyszer elolvasom.
    Köszönöm szépen genka53 hogy helyre billentetted az agyamat:inlove:
     
    brekkencs., marcsi152, újfarm53 és 9 más kedveli ezt.
  6. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia kedves Leho! :)
    Értem és tudom, hogy innen vették, én kérdeztem rosszul, mert nem úgy kellett volna, hogy miből számolták, hisz a hozzászólásomban a következő mondatomban le is írtam, hogy ez miért nem a közös, mint ahogy Te is írod. Milyen alapon vették közösnek ezt a 3. táblázatot, az lett volna a helyesen feltett kérdés. :p
    Mondjuk Bekó jót akart, hogy a beadott PÉ mennyiségekhez hozzárendelte a megkapható TP-t, csak sokan ezt a közössel keverték össze. Előfordul....

    A német GYÍK-ban egyébként nincs is bent ez a táblázat, viszont bent van a közös. http://de.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/event-wie-hund-und-katz.61652/#post-2919504
     
    Fätum, marcsi152, újfarm53 és 11 más kedveli ezt.
  7. amonre78

    amonre78 Junior szaki

    Sziasztok !

    Nem voltam rest. Kiszámoltam,hogy a 99-es szintemnél 19.008.099 TP-t kaszálhatok a közössel.:p
     
    újfarm53, meszimarsi, alpha58 és 6 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hm, tetszetős szám.:music:... de mennyire fog ez fájni a pajtádnak?:wuerg:
     
  9. Ágimamácska

    Ágimamácska Fórumlakó

    Köszönöm, tegnap volt a szülinapom !
     
    marcsi152, újfarm53, meszimarsi és 6 más kedveli ezt.
  10. .tigrisbigris.

    .tigrisbigris. Fórumlakó

    Sziasztok! Mindig azt gondoltam, értek magyarul, de rá kell jönnöm, hogy " farmul " még mindig nem tudok elég jól :) Szóval akkor: addig teljesen világos, hogy a kutyás/ macskás beadást meg kell csinálni szépen, egymás után, tetszőleges sorrendben, hogy egyáltalán esély legyen a közös nyereményekre. Vélhetően az ismertetőben szereplő 3.sz. táblázat alapján eldöntheti mindenki, hogy mennyit dobjon be a közösbe....teszem azt a 3. 5. vagy akár a 15. sorig....de meg tudná mondani valaki, honnan lehet tudni, hogy ez mennyit ér a közös csíkon? A köztes nyeremények közül értelemszerűen az első két ajándékdoboz - jobbra és balra, kutya illetve macska oldalon - a felhő?
     
  11. magdalena1967

    magdalena1967 Fórum nagymestere

    Sziasztok! Az eventben közös beadás is lesz. Mindkét oldalon.
    Ehhez csak akkor kezdhetünk hozzá, ha macska és kutya oldalon is végigcsináltuk a feladatokat.

    Tehát: csak azok a játékosok tudnak a közösbe beadni és részesülni a közös ajándékból (ha lesz), akik mindkét feladatsort végigcsinálták.

    Fontos!
    Azt nem tudjuk letesztelni, hogy az említett közös jutalmakhoz hozzájuthat-e az a játékos, aki semmivel nem járul hozzá a közös bedobáláshoz

    Az, hogy "eddig úgy volt, hogy....", nem biztos, hogy a mostani eventre is vonatkozni fog. Legyetek óvatosak és menjetek biztosra!
     
    Fätum, meszimarsi, alpha58 és 5 más kedveli ezt.
  12. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Köszönöm/köszönjük hogy ezt ide hoztad nekünk.:inlove:
    Kár hogy a mi ismertetőnkből ez hiányzik. :(
    Sokan nem olvasnak fórumot, csak event ismertetőt és ez bizony megtévesztő lehet majd számukra.
    Lehet megeresztek egy pár baglyot, hogy a 3. rész nem a közöset írja.
    ( Én is jó sötéten bent voltam az erdő közepében, de már kijutottam. DDDD )
     
    meszimarsi, SzabadEurópa, alpha58 és 4 más kedveli ezt.
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Az ugyanannyit ér, mint amennyit bedobott .
    a közösbe 2x 30 milliárd kell az ajándékokért. De ha fut az event, akkor láthatóak lesznek, ha a ládára kattintunk:

    Gemeinschaftsaufgabe Katze:

    StufeEinzahlungBelohnung
    126.000.000.0002 x 3óra mkupon
    3 x Partypöry
    50 x sztrágya
    30 x Sztáp
    1 x Felhősor macsekos
    230.000.000.0001 x Royalflush cicák
    Gemeinschaftsaufgabe Hund:

    StufeEinzahlungBelohnung
    126.000.000.0002x3óra mkupon
    3 x Partypöry
    50 x sztrágya
    30 x Sztáp

    1 x Felhősor ugatós
    230.000.000.0001 x délutáni pókerklub
     
    maszilva, marcsi152, újfarm53 és 11 más kedveli ezt.
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Az első két ajándékdobozban nem a felhő van hanem az egyéni ajándékok. A moderátor azt mondta hogy a felhőt a végén kapjuk meg, viszont a leírásban ez van:
    Köztes ajándékok: (vélhetően event közben hozzájutunk, ha eléri a csapat azt a szintet)
    - Dorombolás felhősor
    - Kutyaszemek felhősor

    Most már én se tudom melyik szintet kell elérni hogy megkapjuk a felhőket, nem értem miért nem lehetett berakni a 8. feladatba nyereménynek.
    Óóóó, köszi, így már világos.
     
  15. .tigrisbigris.

    .tigrisbigris. Fórumlakó

    Jól látom, hogy ezt a táblázatot valahogy " elfelejtették " a magyar eventleírásba is betenni ? Kár...oldalak óta ezen rágódunk, pedig csak németül - és még ki tudja hány más nyelven - kéne olvasgatnunk ...:) ezer köszönet annak, aki megtette helyettünk :)
     
    Fätum, újfarm53, meszimarsi és 7 más kedveli ezt.
  16. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Tulajdon képen, ha nem érjük el a 26 milliárdot, nuku felhő. :(
    És ez 2x 26 milliárd lesz, mert mind a kettőt szeretné szerintem mindegyik Gazda . Ez izgi lesz nagyon, már most kezd verni a víz, pedig még el sem kezdődött.:oops::cry:
     
    brekkencs., meszimarsi, taga1 és 10 más kedveli ezt.
  17. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Sziasztok!
    Most ez komoly, hogy piros ólat, és narancs műhelyet kapunk? Se rózsa, se neon? Ráadásul, már szerintem mindenki megcsinálta a hozzá tartozó feladatsorokat... Elkéstek az ólakkal...
    Egyedül a TP miatt érdemes csinálni, de én sem értem, hogy mikor kapjuk meg a TP-t... :D bár én szőke vagyok, mentségemre szolgáljon... :D
     
    meszimarsi, alpha58, alex0824 és 5 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Igen, na nem baj, a kitehetők is jók magukban. :D:D:D
     
    újfarm53, meszimarsi, alpha58 és 5 más kedveli ezt.
  19. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Azt nem tudhatjuk, hogy a központból a magyar csapat milyen anyagot kapott. Ők csak abból dolgozhatnak, amit kaptak.
    A felejtést jelen esetben, felejtsd el. Igaz, hogy Bekonál elsődlegesen mindig az érzelmek dominálnak, de emiatt nem gondolnám, hogy bármit is elfelejtene.
    Maradjunk annyiban, hogy a németek vagy más anyagból dolgoztak, vagy kisakkozták valahogy maguknak az értékeket.
     
    marcsi152, újfarm53, meszimarsi és 13 más kedveli ezt.
  20. .tigrisbigris.

    .tigrisbigris. Fórumlakó

    Isten ments, dehogy akarom én bántani bármelyik modinkat, máris elnézést kérek mindtől, különösen Beko-tól..... valóban nem tudhatjuk miből dolgoznak....de akkor is elgondolkodtató....
    Csak kíváncsiságból belépkedtem pár másik fórumba....a táblázatok ott vannak
     
    újfarm53, meszimarsi, alpha58 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.