Visszajelzés Kutyaszépségverseny event csevegője -2019. május

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 21.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Atali

    Atali Törzsjátékos

    Szia!
    Köszi! A kitartásommal nincs baj, mostanság már sikerült pár eventet is megcsinálnom, szóval gyarapodnak a felhőim. :) Sőt, 1 év után arra is rájöttem, hogy érdemes a fórumot is böngészni ötletek után. :D A hozzávalók többsége már bekészítve, termelem a Bölit és várom a felröppenőket, ha nem jön, rásegítek egy kis nemesített málnával. Szerintem nem lesz gond.
     
    Ribiszke, heureca3, szekulagábor és 6 más kedveli ezt.
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Köszi.Akkor a simára emlékeztem.. Papíron nincs összefügéso_O de a véletlenre statisztikát gyártani csak tapasztalat útján lehet;):p
     
    heureca3, szekulagábor, Döbi65 és 2 más kedveli ezt.
  3. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Nálam macskagyökér + 100 db nyi 2x2 egaz = 335 felrepit eredményezett.
    Területenként olyan 95-97 körül adott.
     
    heureca3, DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
  4. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Sziasztok!

    Reggel vetettem 3 területen lucernát ami 11 órás,arra kaptam 143 ajándék dobozt.
     
    Ribiszke, heureca3, spagetti24 és 2 más kedveli ezt.
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Gratula ! Látom herceg lettél;). a következő versben te is bent leszel:music::p. Egy leendő uralkodónak kijár;) Egyébként alig-alig van kivétel :music:o_O
     
    heureca3, Döbi65 és Kuzdern kedveli ezt.
  6. Döbi65

    Döbi65 Fórummogul

    Jack pihen, várja a megfelelő alkalmat, de szinte minden eventnél sikerül legalább egyszer 100% bónuszt pörgetnem. A +1 db (normál pörgetés) után ma is megvan a 100%. Annyi a különbség, hogy amikor veszek party pörit, akkor nagyon hamar bejön, de amikor nem vásárolok, akkor néha 50 vagy több pörgetés is benne van a pakliban. Ma nem vettem. xD Lemaradtam a hírről. xD
     
    maszilva, heureca3 és DevilMókus kedveli ezt.
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Látod ez is igy van mert mikor vettem én is jobban kaptam.o_O Most az 50 -et futom de lehet sokkal több is már??:music:De most nem veszek semmit, mert haragszom az event-cunami miatt:sleepy: Egyébként nálam is pihen, csak egyszer hétfőn kellet használni az elmúlt hetekbe a röpi-kényszer miatt..;):p
     
    heureca3, spagetti24, Sanyat és még 1 ember kedveli ezt.
  8. [Tulipán]

    [Tulipán] Fórum-zöldfülű

    én is próbáltam utána járni, de nem derült ki, hogy mit ad a tökfilkó állatos láda

    ezeket adja
    3. szintű tenyészállatok: fecskefarkú lepke, jáde elefánt, jegesmedve, karnevál páva, skót lógófülű macska, repülőbéka, ugróegér, husky, fogdoki hód, apácalúd, ninja kaméleon, poitou szamár, pocok méh, bébi panda, maszkos kakukk, alpaka, tökös pulyka, repülőhal, kazuár, hírlapi kacsa, bőgőmajom, mexikói holló, tarka musztáng, havasi kecske, báznai sertés, duci denevér, alpesi tehénke, bögyös tyúk, hamis tapsifüles, csupasz juh
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 22.5.19
    heureca3, Kuzdern és Sanyat kedveli ezt.
  9. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Az alábbi 3. szintű tenyészállatokból adhat egyet:
    fecskefarkú lepke, jáde elefánt, jegesmedve, karnevál páva, skót lógófülű macska, repülőbéka, ugróegér, husky, fogdoki hód, apácalúd, ninja kaméleon, poitou szamár, pocok méh, bébi panda, maszkos kakukk, alpaka, tökös pulyka, repülőhal, kazuár, hírlapi kacsa, bőgőmajom, mexikói holló, tarka musztáng, havasi kecske, báznai sertés, duci denevér, alpesi tehénke, bögyös tyúk, hamis tapsifüles, csupasz juh.

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/minden-amit-egy-láda-rejt.14444/#post-792886
     
    genka53, heureca3, szekulagábor és 3 más kedveli ezt.
  10. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Mintha szupertápot is kaptam volna már tőle? De lehet keverem az ólassal :music:Egyébként stimmel.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 22.5.19
    heureca3 kedveli ezt.
  11. bigbrandy

    bigbrandy Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Nekem is az a problémám mint Tmarienak, ha nem tudom beszerezni a szteviát vagy a habanero paprikát mert per pillanat nem tudok 80 aranybanánt összekaparni. akkor nem tudom az eventet teljesíteni, hiába vásároltam be csomagokból?
     
    heureca3 kedveli ezt.
  12. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ezek nem problémák. Még aranybanánokból is be lehet vásárolni.
    Nekem más a problémám. Szoktuk dicsérni a grafikusokat. De ez több, mint ocsmány: (még az ünnepi shoppingot is übereli)
    [​IMG]
    A mopszli egyenesen olyan, mintha egy nyílméregbéka és egy papagáj nászának tojásából fejlődött volna ki.
     
    szili48, maszilva, [erika05] és 12 más kedveli ezt.
  13. Döbi65

    Döbi65 Fórummogul

    Fél napja ezen derülünk. xD A #110 hsz-ben megtalálod a választ.
     
    Imi*, Gio, Csigaa és még 1 ember kedveli ezt.
  14. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Eddig 4000 egaz letermelve és 460 felrepi begyűjtve ;)
     
    heureca3, Döbi65, Gio és 2 más kedveli ezt.
  15. Atali

    Atali Törzsjátékos

    Szia!
    Két lehetőséged van még a teljesítésre. Az egyik, hogy veszel aranybanánt. A másik az, amit én is csináltam. Átnéztem az összes gazdakörös feladatot és (az arany banánt adókból) amit csak tudtam, teljesítettem, aztán megnéztem melyek a legkevésbé költségesek és azokhoz megvettem a piacon a cuccot. Így vakartam össze úgy 80-90 aranybanánt egyetlen este alatt. Persze akinek se pénze, se pengője, se aranybanánja nincsen, az bukta...
     
    Ribiszke, Kuzdern, heureca3 és 6 más kedveli ezt.
  16. bigbrandy

    bigbrandy Utánpótlás-írogató

    Szia! Az a bajom, hogy nem tudok venni aranybanánt, vagy csak én vagyok noob és nem találom. Azt írja lépjek szinteket vagy teljesítsek küldiket.
     
  17. elefáncsifáncsi

    elefáncsifáncsi Fórum nagymestere

    Ha van farmpengőd, ott is tudsz vásárolni aranybanánt - a farmárudában!!!
     
    Kuzdern, Gio, DevilMókus és még 1 ember kedveli ezt.
  18. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    A gazdakörikből is szerezhetsz AB-t. :)
     
    Gio és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  19. Marcipan2222

    Marcipan2222 Junior szaki

    Buta kérdés: azt írják, három ajándékot adjak egy kutyusnak. A negyediket is adhatom, ha tudom? Vagy három után nem lesz több lehetőségem a negyedik beadására? :music:
     
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Egy ajándék kész;)
     
    Gio, DevilMókus, Puszpang és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.