Visszajelzés Lámabazár eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 5.6.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Ezt a témát már több posztban megbeszélték a Társaink ... remélhetőleg nem lesz róla további értekezés.
     
    genka53 kedveli ezt.
  2. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia nyuszika215! :)
    Nem kétséges, én is megcsinálom. Kell az a felhő is, meg minden, pláne azért, amiért nem is kell külön költekezni. :D:inlove::inlove:
    --------------------------------------------------------------
    A tojástartóban levő, +1 db ól termést adó kütyü:

    A neon pillangó báb :inlove:(Neonfényes ólak VIII -ból volt szerezhető nyeremény)
    [​IMG]
    Az 5. fejlesztéssel amit ad: 10.000 tp/btp, 3 db Felszereléses láda III, +1 állat az ólak aratásakor 12 órán keresztül.
    De soha nem közömbös az érésidő sem, (legalábbis számomra) mert "az idő pénz"az pedig drága ;).
    Az eddigi egyéb, 5 fajta (+3 tematikus is megszerezhető volt, ami a lámához nem jó, de van) ólak érésidejére ható felhő mellett vannak szupertáp hatékonyságát növelő varázs-kütyük is:
    Űrcsigusz kilövő állomás:
    [​IMG] Érési ideje: 16:00 óra; Amit ad: 1.000 TP/BTP és 5% Szupertáp hatást fokozó bónusz 6 órán át.
    Valentin-napi maci:
    [​IMG] Érési idő: 10:00 óra; 950 TP/BTP kihelyezéstől függően, valamint 5% szupertáp hatást fokozó bónusz 4 órán keresztül.
    A matekosoknak köszönet a számolásért! :D:inlove::inlove:
    Sikeres eventezést kívánok mindenkinek! :D:inlove::inlove:
     
    strawberry49, bobszi_0, maszilva és 18 más kedveli ezt.
  3. agika48

    agika48 Törekvő

    LÁMA hol szerezhető???
     
    inanna11 és Leho69 kedveli ezt.
  4. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    55nagyi55, Gio, marcsi152 és 3 más kedveli ezt.
  5. Sikka1

    Sikka1 Fórummogul

    Szia!
    Talán a holnap induló eventből..... Van ám egy szép ismertető hozzá olvasd el kérlek, és ha még mindig nem tiszta segítünk:)
     
    Utoljára szerkesztett: 5.6.19
    55nagyi55, Gio, inanna11 és 5 más kedveli ezt.
  6. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem a tenyésztős eventből kapunk lámaólat!

    A lámabazár eventben kell megdolgoznunk érte! (akinek az event teljesítése a cél!)

    Ismertető:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/lámabazár.18155/#post-1004043
     
    Gio, Ribiszke, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  7. csocso60

    csocso60 Járnitanuló


    Kedves Mamarygen!
    Ha valaki nem csinálja meg az eventet, akkor is meg tudja vásárolni ugyanazokkal a kondíciókkal az ólat, és meg tudja építeni a terményest?
     
  8. Sikka1

    Sikka1 Fórummogul

    55nagyi55 kedveli ezt.
  9. dagi18

    dagi18 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Ennek a felhőnek a kategóriája nem "Egyéb bónusz sorok"?

    :)

    Lámabazár felhősor
    [​IMG]

    • Lezárási idő: 22:00 óra
    • Kategória: Tárgyak sorai
    • Jutalom:
      • farm szint x 700 TP
      • baha szint x 300 BTP
      • nagyobb hatékonyságú szupertáp, bónusz 5%, hatóidő: 6 óra
    • Részben tematikus felhősor, melyre meghatározott dekor elemek és 1 db 2x2-es dekor helyezhető rá. (Köpés, Dunk láma, Ross láma)
     
    Gio, Kuzdern, GA-BI-O-Farm és még 1 ember kedveli ezt.
  10. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Igen, megveheti majd az eventet követően a Gazdaboltból, építheti a Műhelyben.


    Az event leírása is tartalmazza. :)
     
    -ágianyu33-, magdi06 és genka53 kedveli ezt.
  11. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia!
    Ne haragudj, hogy beszólok, de ezt felesleges megkérdezni.

    Eventkezdéskor az első dolog mindig megnézni, hogy milyen növényt ültetünk és hova, mennyi ideig érik le. Aztán miből és honnan jön a röpi. / ha kell/
    Ez alap, akárki eventezik. Utána lehet számolgatni.
    S mindezt mindig az eventleírás legelső soraiban olvashatod. Kb fél perc alatt.
     
    bobszi_0, Lillapilla73, Dana64 és 6 más kedveli ezt.
  12. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Köszi Imi.Gyors voltál.Megnyugodtam,hogy jól számoltam.Még nagyjából összeszámoltam a láma etetéséhez szükséges növényt kb 5 ezer még.Jó hogy irtad a szupertápot, dehogy termelek többet,inkább szupertrágyázom.
    Menet közbe biztos rájöttem volna ,de igy jobb,köszönöm.
     
    Imi*, Kuzdern, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  13. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Sziasztok!

    A matekotokat betettem a 2. hozzászólásba.
    Ezúton is köszönöm mindenki nevében!
     
    55nagyi55, nagymami2, zit67 és 13 más kedveli ezt.
  14. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Szia!

    Köszönöm az észrevételedet!
    Jogos és javítottam ennek megfelelően a leírást.
    Tehát a felhősor az Egyéb bónusz sorok kategóriában van!
     
    55nagyi55, Gio, dagi18 és 5 más kedveli ezt.
  15. klariszmama

    klariszmama Aktív író

    Sziasztok - Sikeres szép napot.
    Miből gondolja valaki.hogy arra vagyunk kí
    váncsiak. hogy Ő miért nem csinálja.
    Ha szép idő van és nem akar kapálni, hanem sétálni akkor menjen sétálni. Senkire nem tartozik csak RÁ.
    Ez a Fórum arról szólna, hogy segítőkész tanácsokat adjunk egymásnak, ahogy sokan megteszik és köszönjük is nekik
    Sok sikert aki csinálja és szép időt annak aki sétálni akar
     
    55nagyi55, bobszi_0, GYuGYu1003 és 6 más kedveli ezt.
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Érdekes event. Sok rosszat nem lehet mondani róla, mert nem találtam benne. Első ránézésre viszont jobb, mint a neonos. Nem kicsit, csupán sokkal jobb.
    Többszöri ránézésre pedig nagyon hasonlít az első rénis eventhez, ami már kb 6 éve volt és borsót ettek, ha jól emlékszem. Már éppen ideje volt elővenni olyan eventet, ami működött, és nem a lerágott csontokat dobni mindig vissza.
    Toma számolása érdekes a 31 sztáppal. De ezen felül még rengeteg gaz kell. És felröpi is.
    Ami szembetűnő, hogy bal 10., és jobb 7. elég a felhősorhoz, ami nagyságrendekkel jobb, mint a neonos.
    Lehet taktikázni az event alatt. Rengeteg lehetőség van az erő alkalmazására. Erőből kell csinálni ezt is, de a jobb horog után jöhet balegyenes is és felütés is. Persze nem minden fordítható meg, de tapasztalatom szerint vannak hihetetlenül erős emberek is.
     
    55nagyi55, csio70, bobszi_0 és 14 más kedveli ezt.
  17. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Azt hiszem én is kapálok, de nálunk tiszta sár minden!Olyan felhőszakadás volt, hogy megöregszem, de ilyet még lehet nem láttam.
     
    Domos52, Gio, zit67 és 8 más kedveli ezt.
  18. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ezért, azért kár megöregedni.
     
    Gio, zit67, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  19. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    De az öregek jól kapálnak, meg van a technikájuk!!!xDxDMenjél te is kapát élezni!!!!;)
     
    Domos52, Gio, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  20. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Megöregedni soha nem kár
     
    Gio, marcsi152, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.