Légiparádé csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 7.7.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    A lúdtenyésztés bevezetésével várhatjuk az új barkácselemet.
     
    Jucus19 kedveli ezt.
  2. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    A hétvégén elkezdem a tenyésztést és ha most sem ugrik nagyobbat akkor be is fejezem.A kezdetektől játszom és mindig csak a következőt adja vagy 1 nagyobbat
     
    mária4702, Esztike9809 és Erzsike5110 kedveli ezt.
  3. .Jericho.

    .Jericho. Junior szaki

    Hasonlóképp vagyok én is már, egyre inkább csak FA -ért vagy pénzért lehet megcsinálni az eventet, feltéve ha sikerül, nem mint az előzőnél. Szinte a kezdetektől játszom, de ha ez így megy tovább keresek más elfoglaltságot. Szép napot.
     
  4. yellowfire

    yellowfire Aktív író

    szintén igy vagyok 93-as sziten vagyok de el megy a kedvem
     
  5. -{áfonya}-

    -{áfonya}- Fórum-zöldfülű

    Én nem reménykednék benne.. Az egyikben 1 darab cukor a másikban 1 db gyógyelixir volt..:wuerg:
     
    mária4702 kedveli ezt.
  6. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    csio70 és levianyu1 kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az is jó valamire .... Bár én még nem láttam a barkács cuccok közé sorolva egyiket sem ...
    Sőt barkács cuccból kifejlődve még úgy sem ;)
    Kivéve ha barkácsdobozról beszélünk ;)
     
  8. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Köszönöm szépen ezt az összeállítást! Ez alapján fogom a tenyésztést elkezdeni.
     
  9. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szióka Laboviti! Ha jól értelmezem a barkácsdobozban lehet majd bőrönd ha még nem nyitottuk meg?Köszi
     
  10. levianyu1

    levianyu1 Aktív író

    Látszik,hogy korán van még. Legalábbis nekem... xD Szelektíven olvastam,bocsánat. :p (áfonya a kisfiam farmja)
     
  11. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    A barkácsdobozban mesterségek alapanyagai vannak véletlenszerűen.
     
    Gio kedveli ezt.
  12. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Attól tartok, hogy a régebbi barkácscucc-ba nem kerül az új tétel (bőröndcímke), mint ahogyan a régebbi titokfákhoz sem került kökénybokor. Ha valaki ebben a témában hiteles állást foglalna, vagy eloszlatná a tévhiteket, azt nagyon megköszönném!
     
    LimLom és kovacstne kedveli ezt.
  13. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    A váza ikon alatt lévő barkácscuccok bontására a puding próbája az evés. 14 óra után kiderülhet.
     
    Lili060504, csio70, Bátyus és még 1 ember kedveli ezt.
  14. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Köszönöm szépen,csak tudnám mit vessek, milyen állatokat nevelgessek, hogy az eventben lévő nyeremények mellett is legyen bőröndömxDBár ebben a hőségben cipelni még a bőröndöt isxD
     
    bessie79, gyulagazda45, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
  15. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Én nem az event alatt megszerezhető barkácscuccra gondoltam, hanem azokra amik 1 hete megvannak "Használom" fül használata nélkül. De azért köszönöm a választ! Akkor csak 14 óra után fog kiderülni, hogy igaz, vagy téves a feltételezés.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.7.15
    LimLom és kovacstne kedveli ezt.
  16. Mikuszy

    Mikuszy Járnitanuló

    Vessél bőröndmagot és nevelj bőröndfiókákat!Bocsi, ezt csak a meleg okozta hülyeségem íratta velem(vagy a velem született?)!!
     
    kekmaci75, Magdusnéne, bessie79 és 6 más kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ohh ... nálam ebben a hőségben szerintem délben is reggel lesz ;)
    Várom már a színes libákat ;)
     
    nemethpgabi, csio70 és levianyu1 kedveli ezt.
  18. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Szia!
    Azt szeretném megkérdezni , hogy a váza ikon alatt nekem van vagy 20 XXl barkácsom , ha rákatíntok mind kinyílik vagy lehet szabályozni?
     
  19. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Nincs részletekben való bontási lehetőség az ilyen esetekben.
     
  20. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Szia!
    Köszönöm a gyors választ!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.