Visszajelzés Laza hiúz napok - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 3.7.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. gréta201105

    gréta201105 Fórumszaki

    szemüveget nem lehet venni FA csak kosarat? 50 db hiányzik a felhőhőz
     
  2. S.Bianka

    S.Bianka Aktív író

    Ugyanez a helyzet nálam is... 1nél nagyobbat még nem ugrott, se felhőm, se rózsaóljaim nem lesznek meg>:( A piacon megfizethetetlen az alapállat is:mad: ( A Baby Boomról sikeresen lemaradtam.. bár lehet az se sokat segített volna:oops:)
    Aki küzd még, annak sok sikert:music:
     
  3. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    sajnos nem tudom befejezni, pedig mindent megpróbáltam, vettem hiúzos csomagot, rengeteg szupitápom van még, sok szemüveg.Utolsó tenyésztéseket csinálom,de az istenért nem ugrik!! A boomnál is ugyanez volt a helyzet, ne bánkódj! Úgy látszik egy csapatban játszunk, a nem szerencsések között. Utálom ezt az eventet, mert nem igazságos! Hajrá, aki még reménykedik.
     
  4. S.Bianka

    S.Bianka Aktív író

    Kb 50millióért vettem alapállatot, plusz jóadag szupitápot is elpazaroltam, még kb. 2tenyésztéses beadás kéne a felhőig de nem akar ugrani>:( Hát vagyunk szerintem az esélytelenek klubbjában páran;)xD
     
    Sanyat kedveli ezt.
  5. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája


    Kedves Játékosok!


    Ezúton is köszönjük a segítő hozzászólásokat, a hasznos tanácsokat az event teljesítésének folyamatában.

    Köszönjük a véleményeket!



    A „Laza hiúz napok” event véget ért, a csevegő is zárja kapuját!


     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.