Visszajelzés Laza hiúz napok - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 3.7.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. PRHeli

    PRHeli Fórum-zöldfülű

    Itt mindig így megy? Megjelenik egy ismertető,és csak a kritikák jönnek rá? Hahó, ez egy játék, semmi nem múlik rajta. Most épp egy tenyésztős event lesz...de lehetne akármi, úgysem tetszene nektek....bocs a szókimondásért, de vállalom a véleményem én is. Aki belevág mégis az új eventbe, sok sikert neki! Üdv
     
    brildiko, Blökix, -kaktuszable- és 15 más kedveli ezt.
  2. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!:)
    Várom a baby boomot, felkészülten várom az eventet.
    Nekem megéri ezt a tenyésztős eventet is megcsinálni.
    A felhőt sem nevezném rossznak, még akkor sem, ha hosszú az arathatósága.
    Jól jön minden szupertáp, hisz ha nem is csurran, de legalább valamiből cseppen.:)
    Azért az nem hagyható figyelmen kívül, hogy pink ól és terményes is elérhető a feladatban.:inlove:
    Alapesetben mennyi állat és szupertáp kellene ezeknek a hozzáféréséhez?:music:
    Már piacozom, igaz addig amíg nekem megéri, egyenlőre még igen, hisz több milliót sikerült már kiárulni.;)
    Sok sikert, eredményes tenyésztést kívánok azoknak akik csinálják az eventet!
     
    ursa11, Anulu73, Imi* és 16 más kedveli ezt.
  3. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    No most viszont elindult a felvásárlás a hiúz piacon!!! Akármi is lehet itt még!! Lehet hogy valaki nagyon jól jár??? Vagy sem???
     
  4. epson27

    epson27 Utánpótlás-írogató

    Még lett volna 1 percem az óra szerint Röfihez és a malom már nem engedte lekeverni - pedig FA-ért meg lehetett volna :( Mindegy, nem az utolsó volt. OK, nem az elején kezdtem. De ha ki van írva, hogy van még 1 perc, akkor az legyen is meg! Ha van óra, akkor aszerint adják meg az időket.
     
    juliannakoczkas és genka53 kedveli ezt.
  5. vicuska1955

    vicuska1955 Fórumlakó

    Sziasztok! Mikor lehet a tenyésztést kiváltani?
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Nézd csak:;)
    Az event kezdete várhatóan: 2019. július 04. (csütörtök) 14:00
    Az event vége várhatóan: 2019. július 10. (szerda) 14:00
     
    ulmo12, Kuzdern, marcsi152 és még 1 ember kedveli ezt.
  7. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia,

    Szerencsés piacon vagy azt kell mondjam. Nálam most 230 a hiúz, átmeneti állapot, olyan gyorsan fog lefelé zuhanni az ára, hogy öröm lesz nézni. De tegyük fel, hogy eltudnám tényleg adni 1 milliárdért a hiúzokat, abban igazad van, hogy papiron ha 100 milla az aranyállat ára, akkor is bőven jobban kijövök, mert 3 pink terményest is lehet épiteni...papiron

    Mert itt megint azt kell mondjam szerencsés piacon vagy, ha neked pár hónapon belül 6 arany hiúz elérhető a piacon. Az enyémen biztos nem... Csak hogy néhány példát emlitsek, pillangó tenyésztés tavaly áprilisban jött be, több mint 1 éve már, a virtuális pillangót ki is tudnám tenni a piacra ird és mondd 4,159,057 CSP-ért :wuerg: Találós kérdés: vajon 15 hónap alatt hány db virtuális pillangó fordult meg a piacon? Találós kérdés 2: mennyi lehet az esélye annak, hogy pont akkor a piacon vagyok amikor pont valaki mégis ki tesz egyet? Találós kérdés 3: mennyi az esélye annak, hogy a második kérdés esélyét megismételve veszek még egyet?

    Szóval piac...akinek van, az vegye meg a piacon, és használja a rózsa nyalókást örömmel.

    Én inkább fogom magam, belevágok ebbe a "harmatgyenge" eventbe, és kiszedem magamnak belőle a pink ólat és pink terményest. A felhősor borzasztó gyenge, de én nem is azt nézem most. Hanem azt, hogy mondjuk ha csak egy sima boom alatt nekiállok hiúzt tenyészteni, akkor 1000 szupertápból is olyan messze leszek 1-1 pink óltól és terményestől, mint ez a felhő attól, hogy ütős, hasznos legyen.

    Most viszont itt az event, 1000 szupertápért cserébe kapom az ólakat, 7 party pörit, ólbevételi bónuszt (visszajön amit felhasználtam a hiúzokhoz), két bónuszládát, némi FP-t... köszönöm nekem ez nagyon megfelel, a felhő meg sok vizet nem zavar, elfér a paszulyon, enni nem kér, nézegetni nem fogom, majd aratom amikor aratom.

    Hogy miért 1000 szupertáp, mert lehet a 780 nem elég kitenyészteni a szükséges pajtaértéket, bár van 4000 hiúzom, úgyhogy lehet nem kell aggódnom.

    Én igy nézek erre az "eventre":music:

    Természetesen akinek ilyen jó piaca van, annak tényleg nem kell ezzel foglalkozni.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.7.19
    Fuhur, Rylee86, ulmo12 és 33 más kedveli ezt.
  8. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Az event, a Röfi új háza eventet értve pontosan zárult.

    A számítógéped óráját kell figyelni, jobbra lent az alsó sávban.

    Az adatok szerverig és vissza áramlása is vesz el fontos másodperceket, ezt Te is tudod.

    Kérlek, legközelebb ne az utolsó percre hagyd a malomtermék készítését, annak leadását!

    Megkíméled magad a kényelmetlenségtől, az idegeskedéstől.
     
    Kuzdern, nagymami2 és genka53 kedveli ezt.
  9. zsuska1957

    zsuska1957 Haladó

    Igazad lett! Már most majdnem féláron vannak a hiúzok. Én szerencsére amit piacra szántam jókor tettem ki.
     
    Kuzdern és genka53 kedveli ezt.
  10. vicuska1955

    vicuska1955 Fórumlakó

    Köszi a választ Sali, de nem így értettem a kérdést. Nekem nincs kiváltva a hiúz tenyésztés, de nem is találom, hogy hol kell kiváltani.
     
  11. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    10 darab virtuális pillangóm van még most is. Nem jó semmire, mert már a neonok virítanak. Anakondából is 3 felesleges 7. szintű állatkám mocorog. Nehogy az gondold, hogy olyan sokba kerülnének.
    Egyébként azért tudom megtenni azt, hogy 3-3 darabot hozok össze annyi pénzből, mert nagyon sokan vagytok, a Te logikáddal, és nagyon kevesen gondolkodnak úgy, ahogy én. Piacon még csak 2 8. szintű anakondát vettem, és nem került még 20 millába sem.
     
    -vadocka70- és Kuzdern kedveli ezt.
  12. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    A tenyésztést nem kell kiváltani, csak kivárni, holnaptól játékba kerül ennyi. Ma még nem elérhető, várunk türelemmel.

    Látom nem jött át, amit irtam. Semmi gondom a logikáddal, de nyugodtan használd a logikádat, és ugorj át az én piacomra... sok sikert hozzá

    Mindenki azzal kénytelen főznie ami van, nekem azt a piacot dobta a rendszer. Használnék én más logikát is, de hiába van logika, van CSP, ha valami más hiányzik hozzá.
     
    Rylee86, Imi*, Kuzdern és 12 más kedveli ezt.
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Bocsánat nem igazán értelek. A hiúz farmos állat, a piros kis kosárból annyit veszel amennyit szeretnél és máris termelheted a hiúzokat.
    [​IMG]
     
    Kuzdern, -kaktuszable-, vazulneni8 és 2 más kedveli ezt.
  14. vicuska1955

    vicuska1955 Fórumlakó

    Köszi Melan.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  15. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Nagyon kíváncsi vagyok hogyan gondolkodsz, és honnan szerzel be ennyi magas szintű tenyészállatot.
     
    Imi*, Kuzdern és borderland57 kedveli ezt.
  16. szili48

    szili48 Törekvő

    ne értetlenkedj, csak tenyészteni kell, nem kell kiváltani semmit
     
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Átjött. Nem is gondolnád, hogy hány ismert játékos is van az én piacomon. Hidd el, mind a Te nézeteid osztják.
     
  18. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Örülj neki, hidd el én is szivesen áttenném oda a székhelyemet:D másképpen oldanám meg én is a dolgokat, de nekem ebből kell gazdálkodnom.
     
    Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  19. .lacko1002

    .lacko1002 Fórumlakó

    Sziasztok!

    Akkor Én is leírom a magam taktikáját: Mivel későn tudtam meg, hogy hiúzt kell majd tenyészteni, ezért az állatok nagy részét az event alatt kell letermelnem. A megmaradt tölgymakkot, amit nem tudok tápra elhasználni, azt majd eladom. Lehet, hogy végigcsinálom az eventet (még erősen gondolkodom rajta...). Olvastam, hogy nagyon sokan írjátok, hogy jó az event, mert adja a rózsa ólat és a terményest. Már most elmondom, hogy csereeventen nem lesz neki szinte semmi értéke (mármint Pannit nem fogtok érte kapni a léghajón). Mert ha nagyon sokan megszerzik, akkor a terménynek a piacon is le fog menni az értéke + akkor már szinte senkinek se fog kelleni. A rózsa ólakról meg csak annyit, hogy az már régóta nem vált ki valami nagy buzgóságot az emberekből sajnos.
    A felhőt inkább nem is említem, mert ritka gyenge ahhoz képest, amiért meg lehet szerezni. Ha 24 órás lenne, akkor még azt mondanám, hogy jó. Vagy ha már 1 hét az érési ideje, akkor azért átírhatták volna azt a 2 szt-ot LEGALÁBB 10-re.
    Amíg ezt a hozzászólást leírtam csak még jobban arra a következtetésre jutottam, hogy itt a piacozók fognak nyerni... Már most 274000 CSP a legdrágább hiúz itt, a 39-es vágányon. Az ára maximum az event végére fog csökkeni, ugyanis mindig vannak olyan emberek, akik kicsengetik a pénzt, hogy megszerezzék a full értéktelen felhőt + a későbbiekben elértéktelenedő rózsa terményest.
     
    Kuzdern és Döbi65 kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Melan.) Teljesen egyetértek. Az én piacom is kong az ürességtől. Hiába adnám el a hiúzokat, nem tudnék venni semmit. Akkor lehet egy kicsit piacozni, amikor kirakják a csillagért kiváltott 5. szintű állatot és utána slussz. Ha 24 órát lesném a piacot, lehet hogy ki lehetne fogni pár jót, de hiába fogok ki egyet a terményeshez, kellene még egy valahonnan. A tenyésztésről meg jobb nem beszélni. Úgyhogy nekem is marad ez az event. :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.