Visszajelzés Laza hiúz napok - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 3.7.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Nem mindenki a csereeventre szedi ám ki a rózsa nyalókást:) én most kiszedem, utána meg nem érdekel hogy milyen értéke vanxD De ha majd látok a léghajón almafáért cserébe akkor azért azt leszedemxDxD

    Amúgy ha igy akarod már most leverni az értékét a cserenapra, hogy olcsóbban tudj szerezni, akkor jó próbálkozásxDxDxD

    Szia Kukori:)

    Ahogy irtam bizony mindenki azzal gazdálkodik, ami van:) És egyébként amit irtál azt eddig fel sem hoztam, pedig az én esetemben igaz, hogy nekem nem hogy 24 órám nincs hogy piacom lessem, de még 1-2 órám sem, hogy itt üljek és folyamatosan kattogjam a szürke helyeket, hátha megcsipek valamit.

    Akinek jó a piac, és van sok ideje, hajrá... az ilyeneknek meg mint mi, marad az event:)
     
    Rylee86, ulmo12, Kuzdern és 15 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hullámzik.... még lesznek kiugróan jó árak....:music: de mindenképpen csökkenést várok:p
     
    Sanyat és juliannakoczkas kedveli ezt.
  3. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Hali!

    Nem nyürrögésként, de ha mérlegelem a dolgokat, nekem jobban megéri eladni a jószágokat inkább. Mióta tudom hogy hiúztenyésztés lesz, termelgettem őket serényen. Több mint 12 ezer példány várja szerető gazdáját a 27-esen :p
    Remélem az 1 milliárd befolyik belőle, számításaim szerint... és ha lenne aranyállat a piacomon, örömmel be is fejezném azt a rengeteg tenyésztős gazdakört. :D
     
    juliannakoczkas, alpha58, Rebcsok és 3 más kedveli ezt.
  4. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Én azért leírom hogy hogyan lehet színes ólat vagy terményest szerezni .o_O Általában 2 ezüst állat kell 1 pink ólhoz és 2 arany a terményeshez. Na most ha kb 1500 hiúzt nézünk annak a piaci ára kb 2000000 körül mozog azaz 300 millával lehet számolni.o_O
    Nyilván ezüst és aranyállat nem lesz a piacon/ ha az esetlegesen magasabb pajtaérték miatt mint ami az event kér ,nem dobnak ki variációt nem nézzük/ azaz" Melan" nak ebben igaza van. Ugyanakkor tenyésztett hiúzok megvásárlásával amik főleg az első időszak, majd az event lecsengésekor várható mint pld Anakonda és célirányos tenyésztésével 300 millió befektetésével sima ügy a 2 színes ól.Persze ha jól vásárolunk .
    Én ezt fogom tenni mert éves szinten 100 szupertáp hidegen hagy ezt az űrlényektől pld sokkal egyszerűben megszerzem.
     
    ulmo12, Melan, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  5. vicuska1955

    vicuska1955 Fórumlakó

    Én nem veszem olyan komolyan ezt az egészet. Játék és kész!!!
     
    ulmo12, juliannakoczkas, mabinog és 9 más kedveli ezt.
  6. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Ott a pont, hogy jól kell vásárolni. A gond az, hogy nekem sincs annyi időm, hogy órákig kattintgassam a szürke ikonokat. Az anakondánál végül meglett a két rózsa ól, de nem mondanám sima ügynek, az én piacomon, az én időmmel. Csp-m van, azzal nincs probléma, de a kínálattal nem tudok mit kezdeni, a nincsből nem tudok vásárolni.
    Ezért, ha rózsa ólakat szeretnék, akkor marad az event.
    Egyébként nem cserenapra akarom ezeket az ólakat, semmiképpen sem cserélném el, panniért sem, hanem, hogy legyen. És ki is fogom tenni őket, visszatermelni a hiúzokat, hogy minél több legyen a pajtában, és ugyanígy a terményest is.
     
    Melan, Imi*, juliannakoczkas és 12 más kedveli ezt.
  7. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    :DNekem is van kemény 350 db-mxD Ezt berakom a tenyésztésbe, de ez semmire sem lesz elég, csak a játék örömérexDxD Egyébként most szabi üzemmódban vagyok, csak 2-3 napon keresztül tudok időnként bekukkantani a farmra, ezért most az eventeket ki is hagyom:D Jó piacozást és eventezést kívánok mindenkinek:D:D:D
     
    mabinog, tewo, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  8. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Akkor én a 22 hiúzommal mihez is kezdjek? Annyim van. Sajna mostanában kimaradtam a pletyitopikból, nem olvasgattam ott. Így jártam. Kivárok a piacon, mert bizony 200 000csp-ért nem veszek. :)
     
  9. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Egy ideig várhatsz. Jelenleg nálam az árak feleződtek a reggeli árakhoz képest. Péntektől viszont jöhet egy komolyabb áremelkedés. Ha nem lesz előtte bumm. Akkor viszont rakéta mód jöhet, és a teljes szürkeség.
    Most még van némi tanácstalanság az eventtel kapcsolatban, de ha beindul a tenyésztési hév (gazdaköribe is kell majd sok) akkor jöhet a teljes szürkeség, amíg színeseket nem árulnak majd.
     
    Melan, juliannakoczkas, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  10. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Max. kimarad ez az event. Majd sűrűn kiugrok a piacra, leskelődni. :)
    Az én hibám, nem olvastam eleget.. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 3.7.19
    Melan, -vadocka70-, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  11. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Én sem a pletyiből tudtam. Régen voltam ott és régen leszek majd. Az Oázisban valaki kávézás közben "kotyogta" el. Ja, és a naptárba is belekerült elsőre. De 30 óra alatt 2500 állatot legyártottam.
     
    ursa11, Melan, juliannakoczkas és 8 más kedveli ezt.
  12. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Jól van Prof. Úr! Gratula. Ügyi vagy. Én meg nem. Naaa. :D Ez van.
     
    Lillapilla73, bogisaci60, Melan és 7 más kedveli ezt.
  13. milanzs

    milanzs Rutinos

    Általában úgy állok az eventekhez, hogy van, tehát csinálom. 20 hiúzom volt... most van kb. 170 db, ezt az elmúlt napokban sokmillióért vettem a piacon... Olyan mennyiségekről beszéltek itt, hogy szerintem ez esélytelen... plusz ez a felhősor...
    Lehet, hogy ezt most kihagyom... remélem nem tesznek be újabb eventet a farmos területekre, így most telirakom állattal és csinálom a gazdaköriket...
     
  14. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Ez így van. Ezért is ? hogy mit teszek..Az biztos hogy baby- boom alatt tenyésztek hiúzt , meg mást is:eek:;):pHa a felhő 24h -as lenne nem is lenne gond, de alapestben megpróbálom kihagyni.. Nyilván az 5,6 millió tp érték amit az event kér kevesebb mint 1 aranyállat/13/ értéke.o_O És nekem se a csere a cél :)Érdekes a piac, szerintem sokan nem tudják mi legyen...;)o_O figyelni kello_Oazt majd meglátjuk ..
     
    juliannakoczkas, furmint111 és -Juco- kedveli ezt.
  15. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Háát! Event ide, event oda holnap elkezdem, aztán vasárnap megyünk a Balatonra együtt az egész család, amolyan családi vakáció. Persze velünk jön a kis uszkárunk is mert az unokám nagyon szeret vele játszani, de amúgy sem hagynám itthon, tehát nagyon jó hét elé nézünk. Természetesen vasárnaptól péntekig rá sem nézek a farmra, mert a család mindenek előtt, aztán meglátjuk meddig jutok el.
    Most megtapasztalom milyen az élet farm nélkül, még kevés kuponom van, aztán valószínűleg a valós életet fogom választani, /ahogy elnéztem az eventnaptárt hát nem nekem való/.

    Mindenkinek drukkolok akik teljes melszélességgel csinálja az eventet!:)
     
    juliannakoczkas, Kuzdern, bamgica és 7 más kedveli ezt.
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Te is ügyi vagy.xD Megoldod.:)
     
    juliannakoczkas, Kuzdern, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  17. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Ezt mind röhögve mondod? :p Hmm. :D
     
  18. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Teljesen egyetértek veletek! :inlove: Az én piacom is olyan amilyen. Abból nem tudnám gazdaságosan kihozni a két pink ólat. Kitenyészteni meg pláne nem. :p
    Másrészt event, és én szeretek eventezni. Havonta egyszer van tenyésztős event, nem érdekel, hogyha a piacon eladnám a hiúzaimat hány száz milla virtuális csengőpengő ütné a markomat. És mit vihetek azokból a koporsómmal? Az első 10-be úgysem kerülök be, akkor meg szépen eljátszogatok úgy, hogy örömöt jelentsen a játék és ne teher, meg bosszankodás legyen.
    Hogy a felhő mit ér? Pont annyit, kinek mit jelent. Elfér, vagy nem? Reggelente van a nagy aratásom a paszulyon, akkor hoz több milla CSP-t és 14,5 milla TTP-t meg 11,5 milla TP-t, amikor a 390 db felhőből kb 280-300 aktív. Délután, meg este ha rámegyek, akkor csak a haladási sorok és az ajándékdobozos tárgyi sorokat aratom le, és a ~40-50 felhő ad pár száz ezret mind a 3 adományból. Így "hótra" nem érdekel, hogy nem olyan vaskos a felhő, mivel viszont az event teljesítésével kapunk rózsa hiúz üreget és cukorkagyárat is, amiket eszem ágában sincs elcserélni még láncos toronyórára sem, nem Panniért, mert inkább dolgoztatom, és gyönyörködöm bennük. ;)
    Az event full teljesítéséhez kell három kör szexi-kuckózás a napszemcsik miatt, - természetesen Boom idején - és utána meglátom, hogy miből, és hogyan rakom össze a beadandókat. Szükség szerint még bőven tudok tenyészteni, hiszen erre készülök már egy ideje, (már kb. másfél hónapja jött az első ilyen irányú infó), így összegyűjtöttem és termeltem a rávalókat: szupertápból több, mint 2.000 db van mindhárom eventezős farmomon, alap állatból az egyiken 2.015, a másik kettőn meg 3 ezer db fölött. Ennyi minden elég kell, hogy legyen a sikeres teljesítéshez.
    Ha lesz mini Boom, akkor a 3 menetet mindenképp megcsinálom az alatt, és utána meglátom, mi legyen tovább, mert ha ez így összejönne, azután lehet még bőven piacozni is.
    Elképzelhető, hogy vannak ennél jobb taktikák is, én most ezt találtam ki, megoldásnak.
    Sikeres eventezést kívánok mindenkinek! :D:inlove::inlove:
     
    jólóbarát, ulmo12, Melan és 24 más kedveli ezt.
  19. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    SZiasztok:)

    Nálam most 180 a hiúz eventkezdetkor még lesz kicsi emelkedés de szerintem nem nagyon lesz több.. legalábbis remélem:)
     
  20. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Részemről ez a tanyésztős event is kimarad. Hiába írjuk, hogy event event hátán, nincs mikor kirakni az ólakat, akkor sem adnak időt másra. Most van 24 óra, a 30 hiúzból lesz 38 a 8 db ólammal. Tápnak valót is kellene ültetni, a gazdakörit is jó lenne csinálni, de nincs mikor. Régebben szupertápot nem győztem keverni, most az lenne elég. Akinek van állata, annak jó eventezést.
     
    milanzs, Kuzdern, Sanyat és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.