Visszajelzés Laza hiúz napok - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 3.7.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Hát!
    Nem tudom neked hogyan jött össze ennyi szupitáp amikor event, event hátán ami viszont viszi?
    Hát nekem már ezek után az is furcsa amikor azt írják hogy egy eventhez p. 1000 szupertrágyát elhasználnak. Lehet én csinálok valamit rosszul?:wuerg:
     
    genka53 kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Szupertáp csak tenyésztéshez kell, az meg nincs olyan sűrűn. Kerékből, ládákból, malommal letermelni, FP-ért, gazdakörikből lehet összeszedni.
    Szupertrágya meg van azoknak, akik régen vonatoztak és kaptak mamutot, de ez is jön ugyanúgy kerékből, ládákból......stb.
     
    Anulu73, ulmo12, genka53 és 16 más kedveli ezt.
  3. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Nekem tetszik. :) Hiúzom van elég (kb 4000), de lehet nem is lesz ez olyan vészes event. Mikor az anakonda tenyésztését kezdtük, akkor is volt előtte morgás, de mekkora ugrások voltak mindenkinél! Bízom benne ez most is így lesz. :music: A maradék hiúzokat olcsón nem adom az tuti, inkább majd felzabálja a rózsa terményes. :p
    (Tényleg csak úgy zárójelbe; bedobhattak volna a nyeremények közé piros ólat és terményest is. Ha már a felhő olyan "amilyen".)
     
    genka53, Kuzdern, kelleri és 8 más kedveli ezt.
  4. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Szia!
    Régi motoros vagyok nem sok de három mammut fám van, a gazdakörikből már így 211 feletti szintből nem igazán lehet kiszedni, mert horror mennyiségü hosszú érésű növényeket kér, a kütyük és a mammutok sem adnak annyi szupertrágyát amennyi kellene. Szupertápot nem csak a tenyésztéshez, hanem mostanában más eventekhez is kérnek, a kerekkerékről ne beszéljünk mert ha megfelszülök sem ad érdemleges dolgot. A farmpengős vásárlást most nagyon lecsökkentették minden tekintetben. A malommal kapcsolatban nem csak szupertápot kell keverni, megnézheted mennyi állat van aminek táp kell, nem beszélve a malmos eventekről.

    Nagyon szeretlek de most nem értün egyet.;)
     
    farmeres53, Kuzdern, marcsi152 és 2 más kedveli ezt.
  5. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Hát ezt az eventet kihagyjuk. Piacozok azt hiszem csalánnal ;)
     
    DevilMókus, Evita-55 és -katalinjani- kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Aki 1000 sz.trágyát tud felhasználni egy eventhez, annak nem csak 3 mamutja van, hanem sokkal több.
    A malmot úgy használom, hogy éjszakára berakok 2-3 sz.tápot, attól függően hogy reggel mikor kelek. Utána az időmhöz igazítva 1-1-1 órákra berakok valami állatos tápot. Pontosan nem tudom megmondani, mert nekem is minden nap változik, de kb. így csinálom. Ha csak 2 éjszakai tápot veszek egy hónapra, az is 60 táp, de általában 3-at be tudok rakni úgy, hogy az állatok se éhezzenek. Az meg havi 90 táp csak a malomból.
    A sima kerékről az a tapasztalatom, hogy átlagban 100 pörgetésből 10-15 sz.táp jön össze.
    Én is szeretlek és nem hagyom hogy elcsüggedj. :)
     
    ulmo12, genka53, Melan és 13 más kedveli ezt.
  7. BelkaMimi

    BelkaMimi Törzsjátékos

    Kár, hogy szupertápos mamut fa nem volt :(
    Az lett volna az igazi :p

    Sziasztok!

    Azt sem kell figyelmen kívül hagyni, hogy várhatóan baby boom lesz és akkor elég szépen adja az állatokat és nem kell annyit a piacon vásárolni, akinek nincs 1000-4000 hiúza.

    Sajnos nekem csak most lett időm ezzel az eventtel foglalkozni: a piacról ilyen áron (200E) nem veszem meg, így marad a legyártás (csak 15 db van a pajtában), de én meg szeretném csinálni az eventet, de csak a Baby Boom-kor :).
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 4.7.19
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Mamut nincs, de elég sok láda ad sz.tápot. Pl. a Pónilovaglás is. Igaz hogy ki kell rakni területre és 48 óránként lehet aratni, de onnan is jön.
    Csak egy tipp: vegyél ólakat és rakd tele a 3 területet. Egyél előtte Valentint és Tojáspuncsot. Ha van ólbevételi bónuszod, aratás előtt aktiváld.
     
    maszilva, ulmo12, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  9. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nna! most vettem 15 milláért egy béka herceget. Pedig hiúzt akartam eladni.
     
    maszilva, genka53, Melan és 9 más kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jesszusom, hogy valaki így mellétrafáljon. Már annyira sírok bánatomban hogy nem is látok. :D
     
    genka53, juliannakoczkas, tewo és 7 más kedveli ezt.
  11. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nem nagyon van ennél jobb taktika. Rendszerint ezt követem én is. Az 1000 szupertáp valszeg nálam is ugrik majd event alatt. Csak beadni nem fogok, mert a túloldalon nincs semmi. Ennyit számít, ha egy felhőről minden sorból lemarad 2 nulla és még hiányzik 3-4 sor belőle.xD
    Tehát lesz tenyésztés, lesz piacozás. Csak eventezés nem lesz. Amit már régen írtam: a boom a legjobb minievent volt. Eventeket vert addig, amíg nem raktak hozzá eventeket.
     
    genka53, Melan, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  12. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Az jó vétel nálam 37 a legolcsóbbo_O:p Én 1 szilaj bikát vettem 8-ért:music: De azért eladtam 200 hiúzt 261000/ db;):p Hullámzik a piac, figyelem egyenlőre kivárok még..
     
    Kuzdern, Sanyat és Sali~*.* kedveli ezt.
  13. PalMa

    PalMa Fórumlakó


    Sziasztok!

    Én is hasonló taktikát követek, mint Kukori. Minden este elindítok két szupertápot a malomban, az másnap délutánra kész, utána estig mindenféle más tápot keverek, méghozzá mindig abból amiből a legkevesebb van. Erre is van pár órám lefekvésig, aztán kezdem elölről az egészet. Hozzá kell tennem, hogy már évek óta minden tápból van 100-100 db, és minden nap a száz alattiakat egészítem ki úgy, hogy minimum 100 meglegyen újra, így soha nincs problémám a tápokkal, a szupertáppal sem (most is van 1500 belőle). A lényeg, hogy a malom állandóan keverjen, sose legyen üresjárat. Ha tehetem, akkor veszek turbómalmot, az csak párszáz forint havonta, úgy még hatékonyabb az egész, mert kétszer annyi tápot tudok keverni a 24 óra alatt. A malom megy akkor is mikor alszom, meg ha dolgozom, szóval nem kell miatta a gépnél lenni.
    A piaccal kapcsolatban pedig csak meg tudom erősíteni, mivel egy piacon vagyunk, hogy arany állatot egyszerűen képtelenség elcsípni, de még az alatta lévő tenyészállatok nagy része is ki van szürkülve állandóan. Szívesen megvenném a rózsa terményesekhez szükséges 2-2 arany állatot, a CSP-m meg is lenne hozzá, de kong a tenyészállatpiac. Ezért ha eventen lehet szerezni rózsa terményest, azt az eventet mindenképp örömmel megcsinálom.

    Szép estét, sok sikert és örömet kívánok mindenkinek a farmozáshoz! :)
     
    taga1, maszilva, nyuszika215 és 15 más kedveli ezt.
  14. nagyjuli

    nagyjuli Fórummogul

    Nos, aki sokat tud áldozni a játékra, az vásárolhat is......
     
    kukori80 kedveli ezt.
  15. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok gazdatársak én már több hete a piacra termelem a hiúzt minden mennyiségben eltudom adni.:p
    Biztos belenyúlok a tenyésztésbe de nem célom a vége:)
    Ez most a ti eventetek. Legyen szerencsétek...csak vidáman mint mindigxD
     
    Ribiszke, spagetti24, csio70 és 8 más kedveli ezt.
  16. BelkaMimi

    BelkaMimi Törzsjátékos

    Szuper, köszönöm az ötletet!!!!
    Éjszaka keverem a tápot és reggel mehetnek az ólak 2 területen, az erdei tisztáson mamut fák vannak, azok maradnak ;)
     
    DevilMókus, csio70, inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  17. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Már most szeretném jelezni, hogy egy csomó hibajavítási kérelmünk "bent van" a hiúzos ólakkal kapcsolatban. (És éppen tele-spam-elik javítást végző kollégák a postafiókomat a "javítva" üzenetekkel.) De.... ugyanez volt a helyzet a neon kaptár vs méhkas esetén is. :(Aztán láttuk, mi lett az eredménye. Bocsánat, de ezek után "hiszem, ha látom".

    Szóval, ha holnap nem azokon a neveken kerül játékba a hiúz és a cukorkagyár piros és pink fejlesztése, ahogyan az ismertetőben írtam, akkor ismét elkerülte a kordé a szamarat. >:(
    Akkor türelmet kérek, mert addig nem nyugszom, amíg a következetes és megszokott neveket meg nem csinálják.

    Tudom, hogy viszonylag hamar el lehet jutni a pink terményeshez, tehát ha gubanc lesz, azonnal tele lesz a csevegő és a help is.
    Javaslom, hogy a keresőbe ne "cukorka" szót írjatok, hanem az ólas menüben így keressétek először:
    Barkácsolt ólfejlesztések fülön a rózsa szóra rákeresve.
    upload_2019-7-3_20-43-23.png

    Bízzunk a hibajavításban!:music:
     
    HéricsBáró, Sali~*.*, Anulu73 és 16 más kedveli ezt.
  18. milanzs

    milanzs Rutinos

    Teljesen egyetértek. Nekem is alig van.
     
  19. BelkaMimi

    BelkaMimi Törzsjátékos

    A kis telhetetlen xD
     
    Kuzdern és juliannakoczkas kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Hát igen, de erre írta Melan nagyon okosan hogy: vegyük figyelembe hogy mennyi tartalékunk van egy eventre és azt okosan használjuk fel. Lehet hogy 2 hét múlva lesz egy sokkal jobb event amire érdemesebb lenne elpazarolni. Tehát meg kell nézni hogy ez az event mennyit ad és mennyit tudsz rááldozni, kell -e neked ebből valami, vagy inkább pajtát töltesz. Neked kell eldöntened.Jaaa és nem kell mindig a pénzzel jönni, mert semmi köze nincs hozzá.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.