Visszajelzés Laza hiúz napok - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 3.7.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Valszeg, ahogy eddig szinte mindig 0 befektetéssel hoznám fullon az eventet bumm után 30 percre. De nálam elvi kérdés, hogy bizonyos szint alatti felhőket nem engedek a paszulyra.:wuerg:
    Elég zavaró tényező a sok használhatatlan felhő, melyek a kezdetek óta ott kéklenek és FAért lehetne rátenni őket. Szóval, amikor játékba kerültek akkor sem érte meg, most, ha a BP FAval fizetne azért, hogy rátegyem, akkor is kétszer meggondolnám.
     
    DevilMókus, Kuzdern és Evita-55 kedveli ezt.
  2. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Nagyon ügyi vagy, amikor én fent vagyok a piacon, akkor épp nincs ilyen.
     
    Kuzdern és Imi* kedveli ezt.
  3. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Mire jó egy ilyen béka-herceg? Nálam 70 milláért van kint elég régen
     
  4. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Akkor kissé túl lett tolva az ár. :)
    Annyiért biztos nem megy el sehol. Nálunk 32 milláért sem kell senkinek. ( De ez nem a piacos topik)
     
  5. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Észrevettem! De nem is piacolni akartam, arra voltam kíváncsi, hogy mire jó ez a herceg, az eventhez kell, vagy máshová. Igaz, arra nem kaptam választ.
     
  6. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Szia!

    A Békaherceg nem kell az eventbe. Bizonyára azért került szóba, mert Leho69 igen jó áron jutott hozzá ehhez a tenyésztett békához.
    Az eredeti hozzászólást elolvasva bizonyára érthető lesz, hogy hogyan került a hiúzok közé a béka.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/laza-hiúz-napok-eventcsevegő.18296/page-4#post-1010870

    A Békaherceget a Csókvadászat gazdaköri küldetés 9. feladatsora kéri (összesen 3 darabot).
    Továbbá a Békató 4. szintű rózsaóljának megépítésénél is hasznát lehet venni. Itt 2 darabot kell felhasználni egy ól elkészítéséhez.
    De ha több darabbal rendelkezel, akkor tovább tenyésztheted. Így a felhasználás lehetősége is tovább bővül.
    Pl. a következő szintű tenyészállat a Szivárványos béka, melyet a gazdakörbe, illetve neonól és terményes ól megépítésére is felhasználhatsz.
     
    maszilva, Ribiszke, DevilMókus és 4 más kedveli ezt.
  7. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Na de hogy kerültél oda?xDxDxD Még csak nem is egy polcon vannak, ha csak nem a szokásos nagy bevásárlást csináltad:D:D

    Pedig Kukorinak igaza van, mint általában;)

    Nem veszek szupertápot, már időtlen idők óta nem vettem, és mégis minden tenyésztős eventet megcsinálok. Teliholdas eventkor meg a trutyi, és árnyfénykörte, zombijuh ólakat is szupertáppal etetem, és még sincs szükségem vásárlásra. Ládákból, kerékről, eventekből potyognak össze a szupertápok, ja meg a FP boltból. Az igazat megvallva én még a malomban sem szupertápot keverek, mégis jól elvagyok.

    Szupertrágya dettó, pedig 2 db mamutfám van össze-vissza. Igaz nem is használok el 1000 szupertrágyát eventekre, de minek is használnék, nincs rá szükségem, a múltkor ellőttem 5 ezer szupertrágyát a nublonok alatt krókuszokra, meg a múltkor valamikor használtam megint, mert kipörgettem 3 db 6 órás +1 növényt a kerékről, azt nem akartam hagyni kárbaveszni. Ezenkivűl gyűjtögetem, és csak akkor használom amikor tényleg nagyon kell (nem sok alkalom), vagy nagyon akarom. Viszont ahogy irtam egy másik topikban tegnap, vagy mikor, eventeken bizonyos felhőket összeszedem, és a party pöriket okosan beosztom. Nagyon régóta nem költök a játékra, és nagyon jól elvagyok.

    Napközben viszont tudok aratni, tehát nem napi 2x aratással dolgozom.
     
    imi010, maszilva, nyuszika215 és 17 más kedveli ezt.
  8. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Köszönöm szépen a választ.
     
    Kuzdern és genka53 kedveli ezt.
  9. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Hoztam Nektek egy összesítést a tenyészállatigényről.
    Ideális esetben én ezeket dobnám be, de majd meglátjuk. ;)
    Üdv, Kata

    1. szint: 33.300 PÉ – 2 azúr, 1 árnyék, 1 alap hiúz
    3. szint: 61.330 PÉ – 1 hóhiúz, 1 azúr, 2 alap hiúz
    5. szint: 112.000 PÉ – 2 hóhiúz, 1 azúr, 1 árnyék, 2 alap hiúz
    7. szint: 208.000 PÉ – 1 skarlát, 1 hóhiúz, 1 azúr, 1 árnyék, 4 alap hiúz
    9. szint: 320.000 PÉ – 2 skarlát, 2 azúr, 2 árnyék, 3 alap hiúz
    11. szint: 464.000 PÉ – 1 szfinx, 5 alap hiúz
    13. szint: 622.000 PÉ - 1 szfinx, 1 skarlát, 1 azúr, 1 árnyék, 4 alap hiúz
    15. szint: 832.000 PÉ - 1 szfinx, 2 skarlát, 2 hóhiúz
    17. szint: 1.200.000 PÉ - 2 szfinx, 2 skarlát
    19. szint: 1.500.000 PÉ – 1 melós hiúz

    Mindösszesen: 1 melós hiúz, 5 szfinx, 8 skarlát, 6 hóhiúz, 8 azúr, 6 árnyék, 21 alap hiúz
     
    pormacska1, Éva0315, imi010 és 34 más kedveli ezt.
  10. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Szép kis matek. Köszönjük. Valszeg 2 alaphiúz értéke (piaci) már több lesz 1 azúrénál. Az event vége felé nem biztos, de 4 alaphiúz ára biztosan magasan ütni fogja akkor is.
    Az alaphiúz ára fluktuál le, fel majd az event folyamán, de a többié valszeg függőlegesen ível felfelé mindvégig.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.7.19
    Kuzdern, DevilMókus és ria91 kedveli ezt.
  11. farmer_puma28

    farmer_puma28 Rutinos

    Szia!Én is így jártam mint te,őszintén aszt hittem csak csak az event alatt lehet tenyészteni a hiúzt,úgy mint a rénszarvast.
    De majd résen leszek a piacon:);)
     
  12. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ott most sok rés nem lesz, az event utolsó napjaiig.
     
    farmer_puma28 kedveli ezt.
  13. farmer_puma28

    farmer_puma28 Rutinos

    Igen,az anakonda is nagyon lassan indult be a piacon.Majd látjuk mi lesz,235 db hiúzzal,és 333 db szupertápal nem merek neki állni az eventnek kicsit kevésnek érzem.xD;)
     
  14. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szupertáp oldalról biztosan az, mert kb fele van meg a szükségesnek. Nézz körül a farmodon, mit lehet kiszedni még.
    Hiúzt lehet termelni. Idő van bőven.
     
    csio70 és farmer_puma28 kedveli ezt.
  15. farmer_puma28

    farmer_puma28 Rutinos

    Gondoltam rá,veszek szupitápot az meglesz,ki rakom a farmot hiúz ólakkal az is oké,de se tápom,se a táphoz a tölgymakk nincs.A piacon 20000 csp a tölgymakk,és 10000 csp a csalán.Most azon gondolkodom mit csináljak,fel vásárolja az összes hiúzt vagy termeljem le:music:
     
    csio70 kedveli ezt.
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Kérdés egy tápból hány hiúzocska is lenne.
    Nem kell kapkodni. Én 3000ért alig tudom eladni a csalánt a tölgyet meg 5000ért sem. Tipikusan játékosok nélküli piac a tied. 2 éve ígérték, hogy összevonják. Farmból biztosan sok van, de játékosból alig.
     
    DevilMókus és farmer_puma28 kedveli ezt.
  17. farmer_puma28

    farmer_puma28 Rutinos

    Na ez jó,most végig gondoltam neked köszönhetően.Van 100 % os olbeviteli bónuszom 24 órára,van neon pillangó bábom ami ha nem tévedek +1 állatot add 6 órán kersztül. Lehet,hogy némi termékkel 2 szer tudnák aratni 1 alap hiúzólból 3 db állatot.:);)
     
    ulmo12 és DevilMókus kedveli ezt.
  18. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Anno volt a fanyalgás, hogy a mamut nagy helyet foglal el, sokan írták a fórumon, hogy a sima megy vissza a vonaton. Én meghagytam mindent, így van összesen másfél tábla mamutom, majdnem egyenletes eloszlásban. Legfeljebb annyi a rossz, hogy zsákosból szinte csak alapok vannak, 1 db XXL és 2 db XL. Propellerből mindegyik XL, csöppből 6 db XXL, elég sok XL és még marad sima is. Szóval az érési időket nem nagyon lehet szinkronizálni. Mióta bejött a Farönk hangár, majdnem 2x lehet naponta aratni őket. Néhány gazdaköri 200 fölött ad még 1-1-t, szerezd meg őket - és a szintlépésekért kapott titkokból is jöhetnek.

    Nem tudom, hová kérnek sztápot, én nem láttam. Igaz, van néhány ól, főleg a horrorosak, amit sztáppal etetek, de ez saját döntés, nem kötelező. Mindegyiknek megvan a kajája. Viszont néhány event mostanában adott sztápot - ha nem is sokat -, amik nem tenyésztősek voltak.
    A sima pörgiket szórják a ládák. Abból elég sok szupercucc jön (mindegyik). Azóta van 17000 bájitalom - és a piacon 3-400 CSp... Nem tudom, Te mit tekintesz "érdemleges dolog"-nak, én az olcsó kajákat, az xl fákat és a 89. ugyanolyan ólat kivéve mindennek tudok már örülni. Persze preferálom a tenyészállatokat, de nem minden fenékig tejföl :)
    Én is keverek állatkaját is, de melléfér a sztáp. Arra próbálok figyelni, h. minden állatnak legyen legalább 200 kajája, akkor mehet a szupi. Most 10-et nyomtam be egyszerre. Délutánra lejön.
    Leho felhő-szemléletéhez annyit, hogy én a sok-kicsi-sokra-megy elvet vallom. Majdnem minden felhőm megvan. Anno a FA-asakat fogszívva váltogattam ki, az utolsókat már csak azért, hogy "az is meglegyen". Most több, mint 300 felhőm van és napi 12M TP-t tudok róla aratni, nem is szólva a többiről.
    Ha költök a játékra (a VIP-en kívül), akkor ilyesmire vagyok hajlandó áldozni, mert hosszú távon általában megéri. Igaz, itt nálam a 900 Ft a lélektani határ, afölött nem veszem meg. Az eventeseket is mindig megszerzem. Úgy szoktam mondani, hogy innentől szinte "önjáró" a farm. Termelek, amit akarok, ha event, akkor azt lezavarom, ahogy tudom, utána megint a saját elképzeléseim szerint nyomom.
    Sztrágyát az első 2 körhöz szoktam használni, az 165 db-ot jelent. Ennyi simán lejön a kerékről. Egyébként próbálom növelni az állományt a mamutokkal - aztán egyre gyakrabban van olyan, hogy valami miatt beáldozok max. 1000-1500 db-ot valamire. Tavaly még volt 5-6000-em tartalékba, most csak 3000 van. Pedig közben meg is nyomták a termésmennyiségüket!
     
    Kuzdern, ulmo12 és DevilMókus kedveli ezt.
  19. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Azt áruld el hogy biztonsággal mennyi hiúz kell?
     
  20. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    A piros kosárból vegyél mindennap csalánt. :)
     
    Leho69 és farmer_puma28 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.