Visszajelzés Le a kilókkal - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 2.2.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Sziasztok. :)
    80 etetésnél járok. Meguntam. Elég ez.
    [​IMG]
    Kiváltom a cuccokat és a titkosakról hozok eredményt, már ha lesz. :p

    Reggeli eredmény: Sajnos a Mogyorós pelének párja nem lett, de ezen kívül lett minden más: Gekkó, Szajkó, Tengerimalac fejlesztés, Dobozhal, Hangya stb.
    A fáknál nagyobb szerencsém volt: Lett Tule fa (már 3 van), Lepényfa, Fehér nyár, XXL fejlesztések stb.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.2.21
    Éva0315, Sali~*.*, erzsike511 és 7 más kedveli ezt.
  2. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Sziasztok:inlove:most lettem kész.a felhőt beinditottam:Da titkosakat kiraktam a pellémnek kellene egy testvérke:premélem megkapom;)szép estét mindenkinek:inlove:
     
    Éva0315, jófarmerlány, Mica67 és 5 más kedveli ezt.
  3. KicsiVid

    KicsiVid Járnitanuló

    51 játéknál tartok, a következő aratásnál meglesz a felhőm. A titkosakat és a bónusz ládát váltom ki az érmékből. Remélem jókat kapok majd. :)
     
  4. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Elértem a felhőt, ez volt a cél...tovább megyek...Kedd estig 6 aratás fér még bele a programomba...az így szerzett érmék még akármire is jók lehetnek:)kitartást minden farmernek a kilók leadásáhozxDtovábbi szép estét...
     
    Éva0315, Sali~*.*, inanna11 és 15 más kedveli ezt.
  5. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok...
    Az eventtel így állok...eventnövény szépen szaporodik...örömében röfi ráült az elefánt hátára:eek:és a Főfarmomat kezdi elönteni a
    a Forrásvíz.:) Kicsit megkavarodott hely-zet;). 50 érmém van már... csak kettő kell a Felhőhöz.
    További jó eventezést!

    [​IMG]
     
    Éva0315, inanna11, incimami és 12 más kedveli ezt.
  6. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Sziasztok! 48 etetésem van,de ha így megy ennyi is marad.Délután óta semmit sem tudok csinálni a farmra beenged,de kb ennyi,talicskázó barik mindenhol, piac, felhő, ládák állandó lefagyások,egésznap frissitek de semmire sem megyek. Nekem most lett elegem.
     
    Éva0315, incimami, ulmo12 és 2 más kedveli ezt.
  7. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok eventezők :) Majdnem elkövettem egy végzetes bakit, de még jó, hogy benéztem a boltba. Majdnem ott maradt a matrica. Hát pedig az naaagyon-naaagyon fontos. xD
    Sziaszia :) Hát ez nagyon jó :D Ahogy nézem a zuhatagok a szigetről betörtek a farmodra xD Hát rég láttam már ilyen kavarodást. Ilyen valamikor a játék elején fordult elő. Nálam az erdei tisztás landolt jó néhányszor a farmon. Ilyenkor mindig takarítanunk kellett xD
     
    Éva0315, incimami, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  8. ~Sanyi978~

    ~Sanyi978~ Járnitanuló

    üdv ma reggel megszereztem a felhőt úgyhogy most nagyon happy vagyok :) ez a 3. felhőm :D
     
    RegiHU2011, maszilva, Éva0315 és 10 más kedveli ezt.
  9. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Egy aratás és kész vagyok én is! Persze a matricát még kiváltom,mert az fontos!!!xD
     
    Éva0315, RegiHU2011, mamszi5107 és 6 más kedveli ezt.
  10. Chate-farm

    Chate-farm Fórum biztosa

    Sziasztok. Tegnap este elértem a felhőt :)
    Szerencsére én is észrevettem, hogy hol a matrica - gyorsan meg is szereztem.
    Titkosakra utazom, pelémnek még nem sikerült párt találni, de a fáknál lett még 2 tule fám.
    Most 3 titkos ólt tettem ki, amíg tart az event termelek és amennyi titkosat tudok, kiváltok.
     
    Éva0315, mamszi5107, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  11. Gumimarcsi

    Gumimarcsi Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Azt szeretném kérdezni, hogy a színes érméket simára nem lehet cserélni ?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Csak a színek variálhatók;)
     
    Éva0315 és Kuzdern kedveli ezt.
  13. betonkocka

    betonkocka Junior szaki

    Szervusztok!


    Csatlakozom az előttem szólóhoz! Tegnap este annyi lett volna a feladat, hogy minden területet learatok, lemalmozom a maradékot, visszarendezem a területet, beadom a beadandómat. Izzítom az új felhősort. Erre egy I7es windows laptopom volt ....

    Ehelyett amint leszedtem az összes felhősort, azután lefagyott néhányszor, aztán elmentem vacsorázni, néhány újraindítás után borotválkozás következett, hátha betöltődik valami, közben lejárt az 1 órás munkások kuponom, de megint arattam 1-2 területet, hogy tovább folytassam a kínlódást. Indítottam a második kuponomat, közben elmentem zuhanyozni is. A második kuponom felénél tartottam, amikor végre a firefox alatt elindult, és mindent megtudtam csinálni. Szombaton a firefoxból lehetetlen volt elérni a játékot, csak Chrome alól ment, ezért nem kicsit meglepődtem, hogy néhány próbálkozás után a firefox alatt végre elindult.

    A saját számítógépemen Linux Mint fut, csak Firefoxot használva messze a legstabilabb a játék, mint bármi máson, bár időnként ott is újra kell indítani. Ez az adat valahogyan hiányzik a fórum kevéssé eldugott részeiről, aki teheti próbálja ki .... i5-ös számítógépemet monitorozva a töltések alatt a farm nem használ memóriát, winchestert, hálózatot, csak minimális mértékben, viszont több másodpercre 100% küldi a 4 fizikális magos procit!

    Már február van, és még mindig csak a kínlódás megy. Már tavaly rendet kellett volna tenni a fejlesztők körében, meg azok körében is, akik ezeket a haszontalan használhatatlan egyedeket védik.

    Az egy hír, hogy a MAC felületet nem fejlesztik? Már a Windowsra tip. felületre sem volt szükség! Könyörgöm, ez egy böngészős játék volt mindenhonnan, mindenféle számítógépre hasonlító tárgyról volt használható. Mondjuk sosem volt hibamentes, de elég jól el lehetett vele lenni. Ez mostanság közel sincs így. Amennyiben az irány az asztali számítógép, akkor minden tipusú eventet ebben a formájában be kellene fejezni, mert asztalhoz kötve nem megy. Ja némi aprópénzzel lehetne fokozni a játékélményt? Felejtsétek el! Erre a mutatványra nem jár!

    A játék működése tervezhetetlen, csak az idegeket borzolja. A végtelen türelem nincs a szótáramban. Ha tegnap este írom ezt a levelet, valószínűleg örökre kitiltotok a fórumból ...

    Üdvözlettel!
     
    Éva0315, Domos52, Anna051955 és 9 más kedveli ezt.
  14. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Sziasztok! Végeztem,nem ültetek tovább, elég volt.A tegnapi nap katasztrófa volt ,megvan a felhő ennyi elég volt. Nagyon meggondolom a következő eventet, ha ennyi lefagyás lesz. Kitartás annak aki még nincs kész, reméljük lesz jobb is.
     
    Éva0315 és mamszi5107 kedveli ezt.
  15. Gumimarcsi

    Gumimarcsi Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a válaszod.
     
    Éva0315, Kuzdern és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  16. zsilinszkiorsi

    zsilinszkiorsi Aktív író

    Sziasztok!
    Rám jó hatással volt az event, valóságban is jöttek le rólam a kilók xD

    52 etetésnél megálltam, a felhő volt a célom. Röfi biztos tudta, hogy a kék a kedvenc színem nagyrészt kék érméket kaptam:p

    Mindenkinek sok sikert továbbra:)
     
    Éva0315 és Kuzdern kedveli ezt.
  17. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    További 4 titkos eredmény: narancs fácán,narancs teknős,dobozhal,piros denevér.Még 1 db volt,kiváltottam,hátha......
    86 etetésem volt eddig.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  18. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Kinyitottam a titkosakat 18 ból lett 2 gekkó, 1 szajkó 1 narancs tengerimalac , és egy Mogyorós pele, ami ezen a farmomon még nem volt. A fákat betettem a raktárba, jó lesz a vonatra. Sok sárga és narancs ól is lett, de abból már van bőven.
    Most számoltam meg a gekkó állományt, és meglepődtem, hogy már hatan vannak. Lehet, jó lesz csere alapnak a léghajóra. Az új fákból még hiányom van.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.2.21
    Éva0315, soresne és Kuzdern kedveli ezt.
  19. krisz0907

    krisz0907 Utánpótlás-írogató

    Valamit nem értek. Az állatok adják a szines érmét, de gyakorlatilag 47 beadásnál van 19-15-13 érme. A dekorokhoz 9 kell. Akkor a többit el tudjuk használni a többi ajándékra? Vagy van egy csavar benne, és kell az összes a felhöre pakolható dekorokért?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  20. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Szia!8 érme kell egy dekorhoz minden színből, a maradékot elköltheted arra amire szeretnéd.
     
    Éva0315 és krisz0907 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.