Visszajelzés Levelezési szűrőrendszer - szavak jelzése

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 4.1.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Szia!
    Ezt a válogatást nem én állítottam össze.
    De bizonyára a hozzászólásomba elkerülte a figyelmedet a következő rész:
    "ebből válogatva eldöntik, hogy mik azok a szavak, amiket ténylegesen cenzúrázni kell"
    Szóval az, hogy miket válogatnának ki ebből, vagy egy hasonló gyűjteményből a program számára, az már nem ránk tartozik. De gondolom, egy magyar alkalmazott, vagy nem alkalmazott, képes lenne mérlegelni azt, hogy miket lehetne ebből kiemelni. A van-ból könnyebb szemezgetni mint a nincs-ből.
    :)
     
  2. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Na már most, olyan alpári, és nagyon csúnya szavakat abszolút nem csillagoz ki. Most kipróbáltuk egy szomszimmal, s minden szó betűi ott vannak,nem csillagok. Pedig csúnya,ronda szavak...
    Akkor felmerül,hogy nem is a csúnya szavakat szűrik ki......Hanem?
     
    Utoljára szerkesztett: 8.1.24
    fahejascukorka, csopke1, Negedi és 2 más kedveli ezt.
  3. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    rövid
    szaporodik (az event növény)
    hol
    siker
    sikerült
     
    aida2330 és Sali~*.* kedveli ezt.
  4. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Én még a cserenapkor kaptam csillagos leveleket,de már nem emlékszünk a szavakraxD
    Egy tuti, küldtem ajándékba XXL-es papaufát és most látom az XXL-et megcsillagozta-.-o_O
     
    csopke1, aida2330, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  5. Bonzó1945

    Bonzó1945 Fórum nagymestere

    Hát azt egyáltalán nem értem, hogy miért tilos a "panaszkodik" szó használata, amit nem a játékkal kapcsolatban írtam le. Egyébként rendkívül méltánytalannak tartom a cenzúra bevezetését. Utoljára ilyennel a Kádár-rendszerben találkoztam, akkor is kifinomultabb formában. :wuerg: Most vettem észre, hogy egy korábbi levelemből törölték a közlekedik szót is. Szeretném tudni, hogy ki és miért találta ki ezt az elfogadhatatlan és komolytalan, viszont igen bosszantó rendszert.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.1.24
    picikeh, Negedi, fahejascukorka és 3 más kedveli ezt.
  6. Negedi

    Negedi Utánpótlás-írogató

    második
    ötödik
    Anita
    kukori
    szívódik (gyógyszer hatására írtam)
    pörgettem
    sikerült
    s még rengeteg, mit kulturált beszéd közben használunk. A csillagozott szavakat í g y í r o m l e a s z o m s z é d o m n a k. Kicsit nehézkes, de lassan megszokom.
    Szerintem előbb nyelvtanfolyamra kéne menniük. A magyar nyelv nem könnyű. Bár ha a játék minőségén javítanának, az lenne fantasztikus.
     
    Gabimami, Sali~*.*, fahejascukorka és 2 más kedveli ezt.
  7. fahejascukorka

    fahejascukorka Utánpótlás-írogató

    Ó, én szeretnék EGYSZER csupa kicsillagozott repülős üzit kapni, az volna csak a jó móka, kisilabizálni hogy mit is akart közölni a küldője. xDxDxD
     
    Negedi és aida2330 kedveli ezt.
  8. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    #2 kipróbáltam, az első 3 szó, sikerült, sikerekben, érésidő, még mindig csillagos a levelezésben.
     
    Kuzdern és Sali~*.*.* kedveli ezt.
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    megtörtént a ki/be lépés a farmodon, a tesztelés előtt?
    Elküldtem mind a három szót galambpostán és rendben meg is érkeztek:
    upload_2024-1-17_14-26-2.png
    Kérlek, ha Ki/be lépés után is tapasztalod, akkor azt is add meg, hogy böngészőben vagy kliensben küldted a levelet.
    Köszönöm!
     
    Sali~*.* és cemá2002 kedveli ezt.
  10. Bonzó1945

    Bonzó1945 Fórum nagymestere

    Ma megnéztem az elküldött levelemet és a dicséret szó is ki lett csillagozva. Most bosszankodjak, vagy nevessek? :wuerg:
     
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Ismét ellenőriztem és most már csillagok nélkül jelenik meg a szöveg a levélben.
    Köszönöm szépen.:)
    Csak böngészőben játszom.
     
    Luminary, Dolphin és cemá2002 kedveli ezt.
  12. Negedi

    Negedi Utánpótlás-írogató

    Nálam is van egy újabb csúnya szó: kezdődik.
     
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    böngészőben vagy kliensben tapasztaltad a csillagozást? Mikor lett a levél elküldve, ahol csillagozódott a szó, nem lehet, hogy még a frissítés előtt - nézd meg a postaládában a dátumot, ha 2024.01.17. 14:20 előtti a levél, akkor az még a frissítés előtt lett küldve.
    Nálam nem csillagozta ki:
    upload_2024-1-18_9-31-11.png
    Várom visszajelzésed!
     
  14. Negedi

    Negedi Utánpótlás-írogató

    Igazad van. I.17-én írták nekem. Az időt sajna nem tudom. Viszont egy új szó született: dumcsiztunk, ami a mai napon jött át. Én és a szomszédom a böngészőben játszunk és levelezünk.
     
  15. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Újabb szó: fagyás
     
    Luminary kedveli ezt.
  16. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Sziasztok!

    Nálam is van egy új szó: kockáról
     
    Swartsch, Kuzdern, alex0824 és még 1 ember kedveli ezt.
  17. Gabimami

    Gabimami Járnitanuló

    Sziasztok!
    fagylalt
    fagytűrő
    paradicsom
     
  18. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Sziasztok,
    kockapóker szót sem szereti a galambposta :)
     
    zsilinszkiorsi, Kuzdern és aida2330 kedveli ezt.
  19. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    A beszélni szót is kicsillagozza..
    Tehát még mindig nem lett javítva ez sem...
     
    zsani_apja kedveli ezt.