Visszajelzés Lunarama űrhajó csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.9.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. barbi021951

    barbi021951 Junior szaki

    Köszönöm,
     
  2. vazulneni8

    vazulneni8 Haladó

    Sziasztok!
    Hűha eventnek ígérkezik,és tuti,hogy belekezdek,még ha nem is jutok a végére.Kihívás,játék,szórakozás a számomra,és nem rágom le a 10 körmöm,ha valami közbejön és nem tudok időben learatni.Munka mellett csinálom én is a kertemet,az eventeket úgy kezdem,hogy 2X2-ben felszaporítom a növényt a szokásos karácsonyi süti+fehér ártatlanság megevése után szupertrágyázva és kacsakatázva.Mivel estére jutok gép elé,úgy 2-3 aratást el tudok végezni.És mivel reggelente már nem aratgatok,ezért én komfortba teszem az eventnövényt,vízzel és ha kell,sima trágyával.Ha van kacsakatám elég,akkor azt is kapnak.Hétvégéig így csinálom,és hétvégén váltok 1X1-re,majd igyekszem naponta többször aratni.Éjjel nem kelek fel ezért sem,és farmot sem bontok.Lesz ami lesz alapon mindig belevágok az eventekbe,és aki ugyanígy gondolja,hogy paramentesen nekikezd,annak jó játékot és sok-sok röpit kívánok!
    :)
    Köszönöm a számolást és a taktikai ötleteket mindenkinek!;)
     
    Ribiszke, csio70, Lillapilla73 és 9 más kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Na jóóó, akkor én is beáldoznám az anakondákat. :D:D:D
    Egyébként nem is kellenek a felhőhöz, ki lehet hagyni.
    Ez csak az ínyenceknek való, mert nemsokára jön az anakonda tenyésztése ha igaz és nem árt tartalékolni.;)
     
    GA-BI-O-Farm, genka53, jutka65 és 8 más kedveli ezt.
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha megcsinálod a támogató gazdakört, nem kell bajlódnod a felszaporítással.
    Némi pajtakészletet becserélhetsz eventnövényre. ;)

    >>KATT IDE<<
     
    Ribiszke, Dana64, zoldert és 13 más kedveli ezt.
  5. dagi18

    dagi18 Fórumelemző

    Szia!
    Hát ezt én is tudom. De ami a képen van az nem hangosbeszélő, hanem egy hangszóró. ;)
     
    qqriqúúú, Ribiszke, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  6. vazulneni8

    vazulneni8 Haladó

    Szia Beko!
    Köszönöm,igen,olvastam,és a kedvencek sávba is eltettem a linkjét a böngészőben.
    Az eventnövényes felszaporításos módszeremet átlagosan az eventekre (is) értettem,mert olvastam itt,hogy nem mindenki ül a gép előtt egész nap,ahogy én sem.Nekik szántam ötlet/javaslat gyanánt.
    Írásodat nem idézem,amiben a régi eventekről írtál,de elkapott a nosztalgia.Az epres eventnél kezdtem a farmozást 2011-ben,és ha jól emlékszem,akkor még nem volt töklekvár meg csatni hogy minél több epret arathassak.Nem is tudtam befejezni az eventet,de az epres bódét őrzöm az egyik felhőn azóta is.:inlove:
     
  7. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Csak halkan jegyzem meg, hogy a 3 teliholdas területen is farmos TP-t kapunk. Légyszi, azt is teszteljétek, hogy ott is hat-e a felhő. Persze ezek közül legfőképp a Kísértetjárta kúria az érdekes. Köszi!
     
    imi010, Dana64, Sali~*.* és 12 más kedveli ezt.
  8. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Ott nem hat, mert az nem minősül farmos területnek.
    Azok az ún. teliholdas területek. Nem attól "valamilyen" valami, hogy milyen tp-t ad. :)
     
    Sali~*.*, genka53, -Fülemüle-70 és 9 más kedveli ezt.
  9. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    jó ez az event :) Már 110 millát összepiacoztam :D pedig alig van valami a raktáramba :)
    Most erős leszek, nem tenyésztem el, nem tenyésztem el, nem tenyésztem el xDxDxD
     
    csio70, Sali~*.*, mókás15 és 10 más kedveli ezt.
  10. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Kedves Genka!

    Azt a szupermamutot nem az a láda adta, amit 200 felett, minden szintlépéskor kapsz?
    Ha igen, jöhet az újratervezés.xD Mármint az ideológiáknak.
    A legújabb kiigazítások és helyesbítések szerint, viszont ütős a felhő. Pontosan ezért fullos eventet tervezek én is, elismerésem jelül. Nem fogok dekázni a maradékokkal, hanem ami a csövön kifér dobálom befele.

    Ha valami jó, azt én nem szoktam vitatni. A l felhőn túl meg az a jó, hogy sokminden kell bele. Bár ezért lehet megint megdobálnak. Egy hibája van, hogy a rengeteg bahás cucc ellenére a baha kiesik a bónuszból. Nem kis hiba ez sem, de ez van.
     
    csio70, Dana64, Domos52 és 14 más kedveli ezt.
  11. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Szia,
    szerintem az event azért van, hogy játsszunk. Én legalábbis pillanatok alatt elunnám a pajtatöltögetést. OK, hogy kissé sűrű az eventnaptár, de meg lehet oldani. Én is utálom, hogy ha Bahás és alap-event is van, véletlenül sem képesek azonos aratási idejű gazokat betenni - de tudod, az logikus lenne...
    Egyébként - bár elég függő vagyok - dolgozom, rendszertelen időbeosztásban. Napi 2-3 óránál többet csak ritkán tudok a játékaimmal foglalkozni. Költeni ezen a farmon aratóra szoktam (már írtam néhányszor, bocs azoktól, akiknek unalmas), és mióta a turbómalmot betették a prémiumba, azóta arra. Bár, amikor összegyűlnek a kuponok, akkor azokat használom el, utoljára kb. 5 hónapnyi volt. De a másik, kisebb farmomra nem jut, és ott is megcsináltam a 100-as szintet ma délelőtt, a belépési lehetetlenség ellenére is (kb. 9 ó körül volt), ott a kuponokból élek és turbómalom sincs. Igen, ott mások a lehetőségeim, ezért mások a céljaim is. Más fejlettségi szinten van, más a kihívás. Viszont ott direkt jó, ha összeesik 2 event: spórolhatok a kuponokkal és a RACS-al is :)
    Összességében:
    pont ennél az utolsó, 7 órás eventnél 5,5 óránként léptem be 1x, kb. fél ó alatt lement a 2 farm aratása játékokkal együtt. A Horrort is ehhez időzítettem.
    A felhőkről annyit, hogy én azok táborába tartozom, akik szerint "a felhő az kell!" Mindegy, mit ad, mert egyszer kell érte dolgozni/áldozni, utána ingyen termel nekem. És sose lehet tudni, hogy mi mire jó. Megint eszembe jutott egy TOP-nyeremény, az Elveszett banánláda fosztogatója, amit sokan lekicsinyelltek, majd utólag mondta valaki a Fórumon, hogy csak XY (már nem emlékszem a nevére) gazda tudta, hogy ez mennyire megérős lesz. Nekem legalábbis évente 50 AB-t ad, ingyen. Ami 10 szintlépés... Most léptem 437-re, 51,5M-t kell a következőhöz összeszedni.
    Ha egyszer megnézed a BP csoportosítását, akkor könnyen áttekinthetővé válnak a felhők:
    - A legtöbbje Tp- ill. ajándékadó. Ezeket bármikor lehet aratni, nincs vonzatuk.
    - A Kérdőjeles csoport többsége a Dekorokra ad valamilyen bónuszt (meg az Ámor-sor a malomra), ezeket én szigorúan csak a 2 "nagy" aratáskor indítom, ezek hozzák járulékosan (nekem) a legtöbb TP-t.
    - az állatokra hatókkal ritkán foglalkozom, nagy aratásokkor aratom.
    - a növényekre hatókat át szoktam nézni aratás előtt, és ha valamelyiket nem tudom használni, akkor onnan kiveszek egy elemet (pl. gesztenye-sor, zöldségek-virágok sorai), és akkor aktiválom, ha értelme van.
    - mivel ezek átkerültek az Üres csoportba, direkt ott keresem őket. Nincsenek sokan, hamar át tudom nézni.
    - a Kedvenceket itt nem használom, elég a meglévő csoportosítás.
    A felröpi mindig összejön valahonnan. Most mindenhol fák-ólak vannak. Másnál is olvastam, én is úgy gondolkodtam, hogy a növényes majd összejön az eventgazból, meg az éjjeli hosszúakból.
     
    csio70, vazulneni8, imi010 és 12 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt Prof. Uram, jó lenne ha egy kicsit elmenne kipihenni az előző sok event megpróbáltatásait , amit nem is csinált meg.:D
    Hiába hurrog le itt mindent és mindenkit, azért mi töretlenül csináljuk az eventeket., a Maga véleményétől függetlenül. ;)
     
    katicabogar43, csio70, imi010 és 14 más kedveli ezt.
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Arra befizetnék, ha az én véleményemtől függően eventeznétek töretlenül.xD Egyébként nem tudtam megcsinálni az előző eventet, mert nem tudtam nekifogni. Az meg már nem is az én hibám.xD
     
    csio70, imi010, Domos52 és 7 más kedveli ezt.
  14. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    na, azért örülök, hogy legalább itt nem kér anakondát! most volt egy olyan event, ahol nagyon sok kellett, fel sem tudtam még szaporítani, hosszú idő a tápkeverése is!
     
  15. jutka65

    jutka65 Fórumprofi

    Fogadkozunk,fogadkozunk,fogadkozunk - aztán mégis eltenyésztjük .....:D - főleg ha már tegnap este boom-on kívűl kecsesen besétált egy siba inu meg egy aranymalac :inlove:- és akkor mindig megfogadom a csúcson kell abbahagyni abbahagyni abbahagyni :p
     
    csio70, Zuhi, k.a.t.i és 4 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Na de tényleg már naaa.. negatívumot mindenki tudna sorolni egész nap, de pozitívumot is kell. Ha nincs, akkor inkább ne írjál negatívumot egy darabig.;)
     
    GA-BI-O-Farm, k.a.t.i, mókás15 és 3 más kedveli ezt.
  17. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Sziasztok!
    A kék és zöld kulcs mindkét liftet kell, hogy nyissa, hiszen csak egy-egy darab van belőlük. Az azonos színű kulcsokból pedig szerintem elég csak az egyiket megszerezni.
    Mivel vizuális típus vagyok, ezért egy képes "takarékos" tervet csináltam. Na persze leginkább csak az eventes kellékek tekintetében takarékos, abból is csak a felröppenővel, mert ahogy néztem, növénnyel nem igazán lehet spórolni. Egyébként pedig jócskán pajtagyilkos event.

    Ahogy néztem, nagyjából azonos számok jöttek ki, mint nektek, mindössze öt hangosbeszélő az eltérés, ami lehet akár számolási hiba is, de már nincs kedvem leellenőrizni.

    Szerk: Időközben előkerült az a fránya 5 db is - a táblában javítottam.

    Ehhez kell mindösszesen 15.000 nublonea, 975 chip, 350 hangosbeszélő és 400 vezeték (a malomtermékekhez szükséges növényt és röpit már beleszámolva és a támogató gazdakörit figyelembe véve).
    2-es fedélzet:

    [​IMG]

    1-es fedélzet:

    [​IMG]

    3-as fedélzet:

    [​IMG]

    Összesítés:

    Fedélzetnubloneahangosbeszélőchipvezetékszemüvegkommunikátor
    2-es6 4003503756401010
    1-es4 8003454000
    3-as4 8001052000
    Összesen16 000795975640
    Gazdakör-1 000-4500-240
    Mindössz15 000350975400

    Amúgy jó téma ez a megérős vs. nem megérős event. Ez annyira szubjektív, hogy nagyon nehéz kategorizálni. Szerintem az új szintrendszer bevezetése által a "TP vadászat" még inkább elvesztette értelmét, ha volt neki egyáltalán. Személy szerint sajnálom, hogy ez az új irányvonal a játékban.

    Ettől függetlenül megcsinálom az eventet; a felröpiktől teszem függővé, hogy a fullos vagy a lebutított verziót viszem végig. A kezdésre csak ólakkal és fákkal készülök, a növényes felröpit majd közben tervezem összeszedni. Tenyésztéssel egyelőre nem kalkulálok.
     
    Utoljára szerkesztett: 26.9.18
    vazulneni8, ursa11, imi010 és 12 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Szerintem teljesen mindegy az az 5 felrepi eltérés. Az már nem oszt és nem szoroz.
    Nekem inkább az volt a lényeg hogy a felhőt minél kevesebb beadással letudjam és utána még kiszedjek olyan dolgokat amik engem érdekelnek, viszont feleslegesen ne adjak be semmit. Így próbáltam megcsinálni az útvonalat. A végén még tudok kivenni felrepiért titokfát, de azt már csak végén.
     
    Gio, GA-BI-O-Farm, vízinyuszi és 3 más kedveli ezt.
  19. alx528

    alx528 Fórum mestere

    Igazad van!!! (most néztem a leírást :oops: ) .... bár ezek az UFOk .... lehet ,hogy Mi földlakók tudjuk rosszul ;):)
     
    Gio, bendi1121, Fatther és még 1 ember kedveli ezt.
  20. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Persze, szerintem se lényeges 5 db röpi, csak feltűnt, hogy ennyivel eltér a Tiédtől és Tomáétól.

    Először én is a felhőig megyek, aztán meglátom, hogy a "zsákutcákba" bemegyek-e. Szerencsére növényből ugyanannyi kell a felhőre "kihegyezett" és a teljes verzióhoz is, ezért a teljes mennyiséget egyben le lehet termelni, azzal nem kell taktikázni. Közben pedig kiderül, hogy mennyire jön a röpi. Ha bőségesen, akkor a plusz felröpis beadásokat mindenképp megcsinálom. A pajtából kérőknél már biztosan szelektálok (bár mindenből van bőségesen); teszem azt 50 KK-ért tuti nem adok be 150 anakondát. De például a kuponokat kiszedem az 1/16-ról, vagy a szupertápot az 1/6-ról, függetlenül attól, hogy a felhősorhoz nem lenne feltétlenül szükséges azokra a kockákra lépni.
     
    vazulneni8, Sali~*.*, Gio és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.