Visszajelzés Májusi játéknap - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 4.5.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok..én ezt nem értem...Egonnál hol van a Piccoló láda? nem látom..pedig végig is pásztáztam.
    ezt hogy értelmezzem amit írtatok . :) ----Egon 1. 1mill. TP , 2. Piccoló láda----
    2-es pályán lenne a piccoló?
     
    Kuzdern és Mica67 kedveli ezt.
  2. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Köszi mindannyiatoknak a válaszokat. Szinte szóról szóra úgy csinálom, ahogy Nami leírta. A 104 játékból egyszer sikerült elsőre telitalálat és kétszer másodikra, de legtöbbször az ötödik dobásnál kötöttem ki, ott is csak 3 vagy 4 pontot szerezve. Ezek szerint csak ilyen az én szerencsém (vagy inkább szerencsétlenségem :) )


     
  3. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szia!
    Egon, 2-es pálya, fent, a szabad pörgetés alatt van a Piccoló láda!
     
    PZoli64, nolina1965, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  4. Mica67

    Mica67 Fórumelemző


    Szia!

    Egon Második pálya fent szabad pörgetés alatt . Ez nincs külön jelezve, ha rálépsz a szabad pörgetésre (zöld) akkor adja 1x meglepiként :)
     
    nolina1965, Kuzdern, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  5. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia Köszönöm szépen :)
    Szia Köszönöm szépen neked is . :)
     
  6. rokamama

    rokamama Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Tudna valaki segíteni? Az a problémám,hogy a boltot nem tudom kinyitni. Egyszerűen nem nyílik ki.
    Hiába dolgoztam, ha nem tudom elkölteni a triviát és az egyebeket.
     
    szellorozsa és levi5 kedveli ezt.
  7. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A játéknapi bolt (event bolt) könnyedén elérhető, nem tapasztaltunk hasonló jelzést.
    Kérlek, végezz el egy takarítást a gépeden, CCleaner-rel.
     
    szellorozsa és fakír1020 kedveli ezt.
  8. levi5

    levi5 Törzsjátékos

    Pont ez van nekem is, nem tudom kinyitni a boltot. Gépet takaritottam ujrainditottam elzártam minden egyes más programot és semmi, ma reggel megint megnyitottam a boltot hát az egész gép lefagyott és vagy 10 percet gondolkodot mire sikerült egy dekort a felhőre kiváltani. Nem tudom minek egy játékot túl programozni az egész pontjaim gondolom mennek a levesbe kár már játszani.
     
  9. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Oléééé oléoléolé. kiváltottam a legújabb bahás titokólakat, összesen volt 7 db. Lett egy okapi, egy kakapó, és egy narancs szurikáta :)
     
  10. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Nnnaaa szóval:
    mivel random sokat melózok, vasárnap volt "nagy rajt", addig csak lájtosan termeltem. Gyémánt-arany %-os bónuszok, talán 3x1 +termés, 2x100% pörgiből, kb. 200 party és 300 zöld.
    Nekem elsődleges cél az XL mamut volt, prémmel és 2 farönk hangárral egész jól tud működni. Van alapom, amire rá tudom pakolni. A neon ólak nem vonzottak, ezekből van elég. Piccolót mostmár úton-útfélen kapunk, ezen meggondolásból a triviákból kivettem az alap sztrágyást is, abból sosem elég... Valamint felfedeztem, hogy 20 TP-ért lehet kapni 1 paklit, kiváltottam, mert:
    a fogaskerekekkel odáig jutottam, hogy kiváltottam a 2 db XL-t és maradt 200valamennyi pont. Végignézvén a kínálatot, még véghajrában megpróbálok ráhajtani az alap propellerre - abból sem elég sosem...
    Még 45 pont kellett volna, szóval kb. 10-11 játék. Volt 2, kiváltottam a fentebb leírtat, és beraktam mindkét területre egy mindennel megszórt ültetést. Ha sikerül, nekem megéri! Ha nem, akkor így bírtam járni... Ennyi időm volt erre. Az utolsó aratás előtt még 25 pont kell. Talán meglesz. Nem írtam, hogy hány játék ment el, mert próbáltam folyamatosan fogyasztani a paklikat. Nyögve, nyelve! 200-at biztosan végigvittem. Sztem 3 - 3,5 lehet a balta-átlagom, bár 2-est csak 2x csináltam, de 3-as, 4-es volt a leggyakoribb. Ha 5 sikerült, már boldog voltam. Összességében úgy vélem, a mai nap adta a legjobban. Néha még 7 is lett! 8-ra nem emlékszem, az előző napokban talán 1x jött össze. Nagyon nem jó, hogy ennyire szórt a nyeremény, ha ennyire random a pálya.
    Nem tudom, másnak mennyire volt delejes keze, nekem kb.200 játékból nem lett több. A fogasokra mentem. Köszi a figyelmeztetést, mert Egonnál a zöld pöriset mindeddig gondosan elkerültem - minek az felkiáltással. Most nem fogom!
    Sosem igazán szerettem Ádáz Tekintetű Ingridet, mostmár tele a hócipőm vele, meg ezzel a dupla minijátékossággal. SOHA TÖBBÉ ILYET!!! Gyakran egy minijáték is sok, mert időrabló, ezért unalmassá válik, és akkor már nem élvezet! Ajánlom a fejlesztők figyelmébe a játékosok kifáradását. Ha nincs újdonság, akkor a régieket "ehető mennyiségben" játszassák! És, ha kérhetem, ne keverjék, mert robotolni elég a munkában.
    Azért még halkan megkérdezném, hogy mi a bánatért nem lehet elköltetni a virtuális pénzeket? Érmékből kiváltottam minden lehetőt - pedig nem szoktam többszörözni a kütyüket, bármilyen jók is, mégis van jelenleg 221 érme, ami már megy a levesbe. Visszaváltási érték nevetséges. Igen, tudom, ha túl sok kiváltani való van, az is baj, ha túl sok érme marad, az is. De a Fejlesztő azért kapja a fizetését, hogy ezt optimalizálja. Pont.
     
    inanna11, zsani_apja, PZoli64 és 5 más kedveli ezt.
  11. marti3883

    marti3883 Járnitanuló

    Sziasztok! Valaki összeszedte már, hogy melyik pályán hol található a plusz ajándék? Sajnos én nem találtam sehol. Köszönöm, ha valaki megosztja velem így az utolsó hajrában :)
     
    inanna11, GA-BI-O-Farm és szellorozsa kedveli ezt.
  12. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!!!!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Még véletlenül se hajtottam a mamutfákra, annyit nem ért meg, kiszedtem minden mást amire futotta:p:p:p
    Kicsit sok volt a minijáték,de megcsináltam, remélem a titokosokból lesz jó dolog,ami még hiányzik:)
    Aki kész annak gratula, aki még hajrázik sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
    Sali~*.*, Kuzdern és szellorozsa kedveli ezt.
  13. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Akkor 201 játékot játszottál le, 181 (a felhő és a 4*3 dekor), 181+221=402/2=201.
    Nálam is ugyan annyi érme maradt, a tríviából és a fogaskerékből 2-2
    Visszasírni nem fogom ezt az eventet, az biztos.
    Trívia pontokért sikerült szupermamut és az xl, 2 piccoló, 2 neonól láda, 2 titokól, matrica.
    Fogaskerék érméknél Kacsakata mamut, 2 bónuszláda, 2*5 arany, 4*4 PP és 10 teliholdas éj láda
     
  14. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Minden szakaszon 1-1 plusz ajándékot lehet találni.

    Egon 1. 1mill. TP , 2. Piccoló láda
    Alice 1. paty pöri 2. titokfa
    Baba Mau 1. sztáp , 2. Teliholdas betakarításnövelő
    Guru rama 1. Party pöri 2. 3 talányos fa
    Ziegfried 1. titokól , 2. 1 millió Tp
     
    inanna11, Kuzdern, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  15. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok..nahh én is befejeztem...mammutfa nem lett..de elég sok mindent kivettem.

    Szia! Bemásoltam neked..nekem is tegnap írták meg aminek örültem...remélem még megtalálod.
    Egon, 2-es pálya, fent, a szabad pörgetés alatt van a Piccoló láda!
    -Egon 1. 1mill. TP
    Ziegfried, 2-es pálya, a bájital alatt 1 millió Tp.
     
    inanna11, Kuzdern, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  16. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Akartam kérdezni, jó hogy írtad, köszi: a fogaskeréknél megjelenített 5xFarmarany és a ládánál is 5x az összesen 5, vagy 5x5 FA-t takar? Köszi, bárki válaszol is.
    Ja, megvan a propellerfa. Pont azt néztem, h. most van 13 kerék még, kicentizzem-e, h. legyen 15 a FA-ért, v. költsem el most sztápra, biztos-ami-biztos elven?
     
    Kuzdern, szellorozsa és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. marti3883

    marti3883 Járnitanuló

    Nagyon köszönöm, de igen, ezt megtaláltam én is, mármint ugye ez az, hogy melyik pályáról mit lehet kiszedni pluszba, de melyiket honnan lehet (mi alatt található)?
    Nagyon köszönöm, ha tud valaki segíteni:)

    Köszönöm szépen, aranyos vagy! :)
    a piccoló meg lett, meg a ziegfriedes 1 milliós tp, de pl az egonosnál hol van?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.5.22
    szellorozsa és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Szia!

    Egon 1. pálya csillag alatt van az 1 millió.
     
    Kuzdern, zsani_apja, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  19. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szerintem 2*5 arany, viszont a kerékről hamar összekaparászol 10 szupertápot, szóval ahhoz könnyebben hozzájutsz.
    Na matekoltam még kicsit, 201-4 játék mert 1-et kaptunk, 3 meg a telitalálatokért, az akkor is 197 játékhoz letermelt gaz
    118.200 és 6895 felröpi :inlove:
     
    Kuzdern, -gyöngy-581, Mica67 és 5 más kedveli ezt.
  20. marti3883

    marti3883 Járnitanuló

    Nagyon szépen köszönöm!!! :)
     
    Kuzdern, Mica67 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.