Visszajelzés Májusi játéknap - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 4.5.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok.
    1 kis segitség képpen kiszámoltam magamnak azt ha egyébb bónuszt nem használok csak 1 db 200% bónusszal és 1 db 100 növénybevételivel termelek komforton pinkievel az mit jelento_O
    8* aratható biztosan 36 órás idő alatt ha az első éréskor inditjuk.:music:
    1 kockárol kk-val 66 növény jön azaz nettó 63 db/ aratás*88 azaz 5544 növény *8=44352;)
    A fenmaradó 52 kiskocka ha csak vízzel trágyával megy párhuzamosan akkor 2912db nettó hozam lesz, összesen 47264db ez 704 szupit és kk-igényel.:)
    Ha Toma szamolásaiból kivonjuk ezt az időszakoto_O, akkor a normál termeléssel 23028db növény jöhet hozzá:music:
    Azaz 70292 növényünk lehet így ami 115 játék ami 2 alap mamutra elég lehet szerencsés leosztással főleg az Egon pályán.:music:
    Önmagában ez 1 minimum alap o_Otermészetesen ha % bónuszt pörgetek, akkor párhuzamosan a kézbe lévő bónuszokat életbe fogom léptetni csak érdemes lehet tudni mennyi is kellhet +amikor normál talajon jackekel termelek ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 5.5.22
    Melan, T.Annie23, inanna11 és 5 más kedveli ezt.
  2. Rozo49

    Rozo49 Fórum-zöldfülű

    Szia, merre találhatok a trivia kérdések ismertetője vagy most nincs, köszi id :2218961

     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.5.22
  3. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    "Gazdag " vagy! Én ritkán eventeztem, így sok mindenem nincs, főleg az eventekhez fontos csöppek, ami most a rengeteg gazhoz jól jönne. Csodás farmod van, gratulálok!
     
    Kuzdern, Amira09 és DevilMókus kedveli ezt.
  4. PapaMangó

    PapaMangó Járnitanuló

    Szia.
    Pontosan igy vagyok vele én is. Nekem is kimarad, a csemetegőzösön szerzett mamutfáimat évek óta beosztom, nincs szükségem többre. Turbóra főleg nincs.... :D :D :D
     
    Sagittarius69 kedveli ezt.
  5. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Szia! Bocs egy kicsit megzavarodtam. 200%-os bónuszt teszel aranyrekeszbe, de indítod a Fáraót is, az csak akkor hat/úgy tudom/, ha az aranyrekeszben karácsonyi és fehér van. Nos, akkor mi lesz a 200%.os bónuszzal? Törlöd, mert kell a hely? Esetleg valamit félre értettem?
     
  6. SnéDóri

    SnéDóri Fórum hercege

    Szia Elírta véletlenül. A 200%-os gyémántba megy
     
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Igen 200% bónusz az gyémánt.o_O
    A felhők függetlenek attól hogy a rekeszekbe él -e a karácsonyi vagy a fehér. Természetesen hatnak nélkülük is.:)
    Az ilyenkor mindig dilemma hogy az aranyrekeszes bevételi miatt kieshet a karácsonyi , ezt ilyenkor érdemes felhővel pótolni.:music:
    Magánvéleményem a jelenlegi helyzetben az, hogy én a felhőket valószínűleg komfort talajú termelésre teszem félre ( az aranyrekeszes bevételit is érdemes ebben az időszakban használni)mert ott időbe többet jelentenek.:)
    A gyémánt 200%-os azt használni fogom normál talajú termelésnél is.:music:
    A 100% os bevételi ugyanaz mint a Racs a gyémánt rekeszbe o_O,az növény esetében kizárólag komforton érdemes használni.:)
     
    Fätum, GA-BI-O-Farm, Lenczy és 2 más kedveli ezt.
  8. kigyo51

    kigyo51 Aktív író

  9. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Szia!
    Nagyon köszönöm, hogy megint lesz ez a segítség az eventhez!
     
    maszilva, .hangyóca., Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  10. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Célszerű a fórumon kérdezés előtt legalább egyet-kettőt visszalapozni. A tied előtt pár poszttal közzé lett téve, hogy ugyanott, ahol eddig, lesz kvíztár. https://kviztar.farmgazdak.hu/ (amennyiben ezt értetted kérdésed alatt, ugyanis sosem volt, tudtommal, maguknak a trivia kérdéseknek ismertetője)
    Én a magam részéről csak annyit jegyeztem meg, hogy eventek idején írjam be a gugliba: kvíz farmgazda. Ez a két kulcsszó mindig kidobja. Sőt, simán a farmgazdára is meg lehet találni. Igaz, hogy csak megfelelő eventek idején üzemel az oldal, de már most, előtte is rákereshetsz vagy nyitva hagyhatod a böngésződben, s mikor kell, csak ráfrissítesz. Sőt, ha akarod, "Kedvenc"-ként el is mentheted, így a böngésződből egy kattintással mindig elővarázsolhatod.
    Jó játékot!
     
  11. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A "Májusi játéknap" event élő, online!

    Kérjük, 14:00 órakor lépjen ki minden játékos a farmjáról.
    Egy frissítést követően kezdeményezzétek a belépést.
    Ellenőrizzétek az event játékba kerülését a Híreknél, az eventóránál!

    Csak akkor indítsátok az aratásokat, ha minden előkészítést elvégeztetek a felröppenők érkezéséhez.


    Átgondolt játékot, sikeres teljesítést kívánunk az egyéni célok eléréséhez
    a Farmerama csapata
     
  12. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    10 db Pannival hortenzia 192 db 1*1-es kockán 175 felröpit adott.
    9 db Pannival hortenzia 193 db 1*1-es kockán 163 felröpit adott.

    Ne feledjétek: felröpit mindhárom farmos területről gyűjtjük növényekből, fákból!*

    Jó játékot és tavaszi hétvégét kívánok mindannyiótoknak, élvezzétek! :)

    *
    Szerencseedény
    [​IMG]
    • Felröppenhet:
      • az alábbi területeken: főfarm, szédült szántó, erdei tisztás
      • az alábbiakból: növényekből, fákból
      • tenyésztésekből nem röppen fel
    • Ajándékozás: napi ajándékként ajándékozható. Napi ingyenes mennyiség felett 2 farmarany / db áron ajándékozható.
    • Varázsfa: adja (1 darab varázsfa, aratásonként 1 darab felreppenőt ad)
    • Visszaváltási érték: 29 TP, 20 CSP
     
    maszilva, Kuzdern, jucus100 és 3 más kedveli ezt.
  13. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    315 db felröpim lett, a szédült szántón és a tisztáson hortenzia volt 1x1-ben, ( a tisztáson voltak fák is ) a fő farmon gyékény volt szintén 1x1-ben. De a két Pannim a pajtában maradt :cry:- mert elfelejtettem ki tenni őket.
     
    maszilva, Kuzdern, SnéDóri és 3 más kedveli ezt.
  14. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    [​IMG]

    A - felhősorok
     
    Fätum, Kuzdern, Hahacska és még 1 ember kedveli ezt.
  15. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    A kérdés mi volt? :)
     
    Kuzdern, Hanikó71 és Rékuci1111 kedveli ezt.
  16. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    [​IMG]
    A - tavasz

    [​IMG]
    Mennyi TP ad a Mézes banánálom
    C - 9000
     
    Utoljára szerkesztett: 5.5.22
    Kuzdern kedveli ezt.
  17. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Tedd meg kérlek, hogy a kérdést is láthassák a játékosok. Akár pótolhatod is, ha megvan a kép a gépeden.
    Az segítene igazán. :)
    Köszönjük!
     
    maszilva, Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Talán, honnan szerezhetsz dinnye varázslatot
    Bocsi elrontottam a többit is, nem mentettem el a kérdést

    Mit ad a lángos

    [​IMG]
    A
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.5.22
    Kuzdern, Hanikó71, Hahacska és még 1 ember kedveli ezt.
  19. SnéDóri

    SnéDóri Fórum hercege

    Szép eventes napot mindenkinek. 2 terület hortenzia, 13 panni 320 röpi, 1 terület fa 31 röpi. Gyorsan mentek is a fák a menübe :) kb 200 pöri vegyesen, 1 db +1 és 2 db 100%. azt hiszem törlöm a csatnit később mikor már teli területen aratok és lecserélem egy 200%-osra, valamint van 5 jackem szerintem mind dolgozni fog kivételesen. Sok szerencsét mindenkinek.
    Ja és azért lett 2 db kandúriana-lak meg néhány rózsa ól is.
     
    Utoljára szerkesztett: 5.5.22
    Kuzdern, Amira09, jucus100 és 2 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sajnos a mentés és a rossz válaszok nekem sem sikerültek, de legközelebb ügyesebb leszek már rájöttem, hogy hol hibáztam el. :(
    Melyik termék rövidíti a teliholdas növények érési idejét, helyes válasz: Démoni bokréta
     
    maszilva, HéricsBáró, Hanikó71 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.