Maci-konyha 2018. május - ÉDESANYÁM FŐZTJE - /Maci-roadshow/

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: nemzsu, témanyitás ideje: 3.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Kedves Emlékezők!

    A rendhagyó receptes topikunkban eredményt hirdetünk.
    A sorsolás szerint 1-1 Édesanya szíve dekort az alábbi 3 nevezőnknek küldünk el a következő cserenapon.

    Szeretettel gratulálunk nekik!

    mazsok
    kanzlerviki
    hajni24747

    anyaknapja_sorsolas.PNG
     
    Gio, -Anyu-, bugavalika40 és 5 más kedveli ezt.
  2. mazsok

    mazsok Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Gratulálok a másik 2 nyertesnek....és persze én borzasztóan boldog vagyok...megint:p
    De sokkal de sokkal jobb volt ennyi megható és aranyos kis történeteket olvasni...vártam mindig mikor ki fog mesélni valamit.Köszönöm mindenkinek aki ide irt .
     
    Gio, bugavalika40, -Fülemüle-70 és 5 más kedveli ezt.
  3. kanzlerviki

    kanzlerviki Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Nagyon nagy örömet okozott ez a meglepetés nyeremény, már régóta vágytam erre a dekorra. Köszönöm a lehetőséget és gratulálok a másik két nyertesnek is!
    Nagyon jó volt ezt a kedves nosztalgiázást olvasgatni!
     
    Gio, bugavalika40, fénylő. és 6 más kedveli ezt.
  4. Banya-Tanya666

    Banya-Tanya666 Törzsjátékos

    Gratulálok a nyerteseknek és minden résztvevőnek! :)
     
  5. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Sziasztok:)
    Gratulálok a nyerteseknek és nagyon jó volt olvasni mindenkinek az élményeit amit megosztottak velünk. :inlove:
     
    bugavalika40 és Imi* kedveli ezt.
  6. hajni24747

    hajni24747 Aktív író

    Sziasztok!
    Gratulálok mindkét másik nyertesnek. Nagy öröm volt nosztalgiázni és nagy öröm volt olvasni a kedves történeteket. Köszönet a topic indítóinak és szponzorainak.
     
    kanzlerviki, Imi* és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  7. Bipné

    Bipné Fórum nagymestere

    Nagy mamám káposztás sütije
    Én ezt imádtam,nagyon finom volt a kemencében sütötte,alig vártuk hogy kész legyen, forró tejet vagy kakaót kínált mellé. Íze a töltöt káposztára émlékeztet még most is érzem a számban.Én is sütök,de nem olyan ízű,mint az övé volt.

    A recept
    1 fej káposzta, félkiló sertés comb darált 1 fej fokhagyma 1kiló liszt, félliter tej,4 tojás, 1 csomag élesztő,só pici cukor az élesztő meg keléséhez 2 evő kanál zsír só

    A tejet az élesztővel meg futtatjuk a lisztet tojást picike só és a tejet az élesztővel be dagasztjuk és hagyjuk kelni,közben elkészítjük a tölteléket

    A káosztát csíkokra vágjuk és meg dísztoljuk,a daralt húsból fasírt húst készítünk és olajon félig meg sütjük,majd kisikállt tésztára előbb káposztát teszünk rá a darrált hűst és fektekerjük tojással a tetejét meg kenjük .és készre sütjük 170 fokos sütjük,jó étvágyat kívánok hozzá,

    Gazda Bipné IDszámom 2358 2358
     
    Imi* és Othep kedveli ezt.
  8. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Sziasztok!
    Gratula a 3 nyertesnek!
    Sok-sok finom receptet olvastam, és jó volt nosztalgiázni...:)
     
    kanzlerviki, -Fülemüle-70 és Imi* kedveli ezt.