Maci-Pharmacy - 2018. december. /Maci-roadshow/

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: wiktorka17, témanyitás ideje: 5.12.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. parrahviki12

    parrahviki12 Rutinos

    Sziasztok!
    Gratulálok minden képkészítőnek, a karácsony hangulatát visszaadó képek születtek! :)
    Külön gratulálok a győzteseknek, köztük is újdonsült szomszédasszonyomnak,tina07141983-nak és kedves földimnek, Genkának! :inlove:

    Imihez hasonlóan én is köszönettel tartozom mindazoknak, akik a tetszik gombot nyomták meg a képeim láttán! :)
    Bízom benne, hogy idén is lesz lehetőség valami hasonló versengésre.... ;):p
     
    Fatther, Sali~*.*, koko.54 és 12 más kedveli ezt.
  2. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia!:inlove:
    Valóban gyönyörű képek születtek, olyannyira, hogy nem tudnám megmondani melyik tetszik a legjobban, mert mindegyiken érződik, hogy szeretettel készült :inlove:, mint ahogy a Tied is Kedves Földim! :inlove: Nagyon köszönöm kedves szavaidat! :inlove:
    Gratulálok még egyszer minden résztvevőnek! :inlove::inlove::inlove:
     
    Fatther, Sali~*.*, koko.54 és 11 más kedveli ezt.
  3. kicsicica!!!

    kicsicica!!! Fórumelemző

    Sziasztok!
    El sem hiszem, hogy nyertem! Nagyon örülök neki és köszönöm! :inlove:

    És szeretnék gratulálni minden résztvevőnek. :)
     
    Fatther, Sali~*.*, koko.54 és 11 más kedveli ezt.
  4. Anikó2014

    Anikó2014 Fórummogul

    Gratulálok nyerteseknek :)
     
    Fatther, Sali~*.*, koko.54 és 11 más kedveli ezt.
  5. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Sziasztok! :)
    Hatalmas gratula a nyerteseknek, és köszönöm, hogy 1 éven keresztül havonta készíthettem képeket.
    Nagyon szeretem rendezgetni-és szépítgetni a farmom...
    És nagyon sok tehetség van ebben a játékban.
    Jó volt ez a képkészítős játék, és köszönjük a felajánlásokat, a sok sok drágaságos dolgokat! :inlove:
    Imikém! Én nyomtam 1 tetsziket, ha tetszik, ha nem...:wuerg:xD:inlove:
     
    Fatther, kanzlerviki, Sali~*.* és 13 más kedveli ezt.
  6. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Sziasztok, szép estét kívánok:)
    Minden nyertesnek gratulálok szívből és köszönet azoknak a játékos társaimnak akik megosztották velünk ismét képeiket.:)

    Kedves wiktorka17:)
    Nagyon szépen köszönöm.:) Váratlanul ért tegnap amikor egy repcsis üzenetben gratulált kedves szomszédom.:)
    Köszönöm szépen hogy részese lehettem 1 év alatt a szebbnél szebb alkotásokban amit megosztottak játékostársaink mindenkivel és ezáltal sokszor a szürke napokat is vidámabbá varázsoltál számomra.:)
    Mai napig vissza nézegetem ezeket a megosztott képeket:)
    Még egyszer nagyon-nagyon szépen köszönöm hogy itt lehetek, itt lehettem Veletek:)
     
    Fatther, Sali~*.*, koko.54 és 11 más kedveli ezt.
  7. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Atyavilág, nyertem, húúú nagyon nagyon örülök neki, s még ráadásul dobogós helyem lett.Köszönöm szépen!!
     
    Fatther, Sali~*.*, genka53 és 12 más kedveli ezt.
  8. fénylő.

    fénylő. Kivételes tehetség

    Sziasztok :)

    Gratulálok a nyerteseknek,ügyesek voltatok :)
    Mindenki karácsonyi képe nagyon szép volt :) A karácsony csodás minden apró fényével,érzésével,a szívekben szóló dallamával :)
    Ilyenkor így karácsony után mindig a Neoton dala jut eszembe: "Ha elmúlik karácsony,a szeretet lángja halványabban ég,de ha vigyázunk rá! nem alszik ki még" :)
    Még egyszer gratulálok a nyerteseknek :)
     
    Fatther, genka53, -Fülemüle-70 és 8 más kedveli ezt.
  9. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok !
    Szívből gratulálok a nyerteseknek és minden képkészítő "mesternek", mert igazi mesterművek születtek! :)
    Reméljük nem szakad meg a "hagyomány " és 2019-ben is készülhetnek majd csodás képek !
    Köszönjük továbbá a szuper felajánlásokat !!
    2019-ben is veletek , ugyanitt ! :D
     
    fénylő., Fatther, -elzemari- és 8 más kedveli ezt.
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!:)
    Gratulálok a nyerteseknek elsősorban:) és mindenkinek aki hozta az alkotásait!;)
    Köszönet, hogy megosztottátok!
    Sok sikert, örömteli játékot kívánok mindenkinek!:)
     
    tina07141983, Rebcsok, Fatther és 4 más kedveli ezt.
  11. tina07141983

    tina07141983 Fórumgróf


    Sziasztok!!

    Nagyon szépen köszönöm a nyereményeket ! :)
    Az ajándékokat megkaptam . Még egyszer köszönöm :) :inlove:
     
    genka53, fénylő., -Anyu- és 4 más kedveli ezt.