Visszajelzés Madagaszkár óltörténetek csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 28.8.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Ezennel megnyílik a "Madagaszkár óltörténetek" event csevegője

friendshipaug2019event_news.png
    Az event kezdete (várhatóan): 2019. augusztus 29. (csütörtök) 14:00 óra
    Az event vége (várhatóan): 2019. szeptember 4. (szerda) 14:00 óra

Az event jellege:
    felröppenős, eventablakba beszállítós

Eventnövény: NINCS!

Az eventhez tartozó felröppenő:
    Játékmaci, Játéklabda

Az event malomtermékei:

Oroszlán gondozócsomag, Zsiráf gondozócsomag, Víziló gondozócsomag, Zebra gondozócsomag

Különleges kellék (opcionális):
    Szivárványszínű TP növelő

Az event indításához szükséges szint: 14. farmos szint + bahamarama terület kiváltása a Bölcs tölgyről
    Bahamarama szigeten: 1. szint

Az event feladatai a bahama sziget egyes növényeit, állatait, faterméseit kéri a pajtából.

Az event felülete a Hírek oldalról, az event órából, valamint a szigeti területeken megjelenő event-bejáratból érhető el:

friendshipaug2019entry.gif

Az event ismertetőjét << ITT >> találjátok.

Ha az eventezésről szeretnétek összefoglalót olvasni,
    az event segédlet rendelkezésre áll.
    Eventsegédlet

Részletek:
    Rövid összefoglaló
    Előkészületek
    Eventkezdés, eventezés
    Felröpi 1x1
    Nulla percezés
    Páncél Panni

Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topicokban kérhettek választ, tanácsot- szükséges a farmnév és az ID-szám is a pontos kérdés megfogalmazásához-:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok

Tartózkodjatok a csevegőben az ajándékok felajánlásától, illetve azok kérésétől!
    Erre külön topicok állnak rendelkezésre!

Hiányzik még néhány felröppenő?
    Ajándékok felajánlása, kérése, cseréje

Akinek panasza van, a Panaszkönyv topic áll rendelkezésére
    Panaszkönyv

A topicra a fórum szabályzata vonatkozik.
    Az illem, az udvariasság alapszabályait itt is be kell tartani!
    Kérjük, hogy indulat, trágárság nélkül beszélgessetek és kerüljétek el a konfliktusokat!

További tudnivalók a fórum használatáról:
    Házirend

.
    Copyright © 2010-2019 - Magyar FARMERAMA csapat
    Megjegyzés: Az itt leírt adatok tájékoztató jellegűek. Az itt megjelenített információkat megpróbáljuk mindig a lehető legaktuálisabban tartani, ennek ellenére előfordulhat, hogy téves, esetleg nem aktuális adatok, értékek jelennek meg.
    A Bigpoint GmbH, a Farmerama játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is.

imi010, LadyM77, jófarmerlány és 10 más kedveli ezt.
  2. mamarygen

Kedves Játékosok!

Kedves Eventezők!

Ismét egy olyan esemény érkezik, melyben okosan és előretervezhetően lehet elindulni a feladatokkal.

A szigeti pajtatartalom a váza az event-feladatoknak. Az átgondoltság soha nem árt.

Ismerős a mechanika, de most csak a felröppenők lesznek a kereszttűzben, mert nincs eventnövény kívánalom!

Várjuk az egyéni terveket, ha szívesen tárjátok mások elé.

Kérjük majd a tapasztalatokat, előremutató véleményeket is.

Sikeres játékot kívánunk!

Utoljára szerkesztett: 28.8.19
    imi010, ljanika6, stellácska26 és 22 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

-Holdfeny-. Fórum elő legendája

Felreppenőre fel;)

tandem6, Forradalom, Éva0315 és 14 más kedveli ezt.
  4. Katka54

Katka54 Fórum ezredese

Amiben zsiráf van, rossz event nem lehet :), hajrá felrepik :)

Éva0315, Zatini, -kaktuszable- és 14 más kedveli ezt.
  5. Kuzdern

Kuzdern Fórum admirálisa

Csak 1 szó az eventről.....Kihagyhatatlan..eventre fel...xD
    A pajta tele ami híja irány a piac amíg barátságos árak vannak...:music:

Éva0315, csopke1, marcsi152 és 18 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Szia, sziasztok :)
    Tetszik a megjegyzésed a kihagyhatatlanságról, teljes mértékben egyetértek veled.
    Meseszép a grafika, lehet pajtát tölteni, közben játszani az eventtel :).
    Szia Mamarygen :)
    Köszönjük az ismertetőt.
    Az event grafikája elbűvölt, előre élvezem :)
    Első olvasásra a tervem az eventre: fák és ólak lesznek. 1-1 farmos és bahás területen pedig fák vannak most is, ezen nem változtatok, a többin nappalra rövidebb ólak, éjszakára hosszabbak.. Azt majd csak az első aratás után tudom megmondani pontosan, hogy miket kapok elő ólban a pajtából (nappalra lúd, egér és neon tyúk és papagáj valószínűleg, a terv). Remélem nem kell rajta menet közben változtatnom, de ha szorulna a kapca akkor ott a krókusz, mint mentőöv :)

Éva0315, -kaktuszable-, Melan és 12 más kedveli ezt.
  7. mamarygen

Szia!

Erre gondoltál? (Nem értem félre a jó szándékú észrevételt, javítási javaslatot :) )

Bal oldali és középső kért növényből 1 beadással 2 rubrikát lépünk, míg a jobb oldali kért növény beszállításával pedig 3-at.
    Egy karakter azonos szintjén nem kötelező mind a három beadási lehetőséggel élni, használhatjuk ugyanazt a típusú növényt – vagyis pajtánk készlete alapján döntsünk.

Itt is javítottam:

imi010, Melan, Kincső52 és 9 más kedveli ezt.
  8. ulmo12

ulmo12 Fórum parancsnoka

Sziasztok!
    Kicsit ledézsmálja a bahamás pajtát, de mindenképpen pozitív, hogy nem kell kapálni és a felröpi mindenből jön, mindenhonnan. :)
    Növényekből és állatokból nagyon jó vagyok a bahamán, a fákkal nem annyira, de első ránézésre talán nem lesz gond. Papagájokat nem szeretnék beadni, ha elkerülhető, gyűjtögetem a tenyésztős eventre. Azt hiszem, még egy foltvarrás belefér, aztán ide koncentrálok.

9. DevilMókus

DevilMókus Fórum császára

Szép Napot!Az első ami látszik hogy elégé pajta igényes.o_OAmi a piacnak jót tesz , bár a baha eddig is jól muzsikált.:music:Az ideális kezdés az problémás lesz a jelenlegi event miatt...:oops::oops: De a kezdést hosszú gazzal fogom várom várni..:p
    Viszont a felhő semmi különös , a bőségláda számomra túl sokat nem jelent. :sleepy:
    Mindenesetre persze hadd jöjjön.;):pA beadandók számomra nem jelentenek gondot, és van néhány esély a rájára valamint pár party-pöri , sz-táp ami érdekes.o_O:music:
    Viszont kupon nincs ez sajnálatos, :oops:úgy tűnik feltűnt hogy sokan nem vesznek aratót azt hiszem kell venni ismét havi csomagot...:oops:/ meg is jött az ajánlat/o_O;):p
    Mindenesetre eventre fel sok röpit mindenkinek;):pxD

10. Kuzdern

Kuzdern Fórum admirálisa

Én is a krókuszba és a sisakbabba látok fantáziát minden földi és rekeszes okossággal...:p
    Akinek nemesített növényei vannak szerintem egyszerűbb lehet akinek nincs
    tessék nemesíteni...:wuerg:
    A bahán még megy a barna cukor gyártás sietni kéne vele...:oops:

11. DevilMókus

Szia! Nekem sincs még teljesen kész, de úgy csinálom hogy ahogy kijön a Vízijácint v a Saguaro aratása 14 h- elültettem . A Bahán úgy sincs túl sok lényeges gyorsító a maya maszk és 1-2 ezüst bónuszt leszámítva , azaz mehet majd az e-gaz , a többit majd hozza a főfarm ha kell.:music::p;)
    UI lehet nálam is Sisakbab lesz kezdésre, egyik felhőm se aratható addig sajnos.. csak kellene valami jó zöldség a főfarmra a gyémánt bónusz miatt..:music:Ötlet?o_O Kicsit emelkedett a Tarlórépa ára a piacon, jobb híján akkor megy az ...Ez a baj a bahás zöldségekkel a Hagyma kivételével nincs jó párjuk együtt aratásra...:music:

Melan, zit67, juliannakoczkas és 2 más kedveli ezt.
  12. Sanyat

Sanyat Haladó

Sziasztok.
    Nagyon tetszik, hogy nincs növény.
    Mamarygen! Víziló malomtermék, szövegben 15 labda, képen 18.

13. kovacsniki84

kovacsniki84 Fórum admirálisa

Szia.
    18 lesz a jó.

juliannakoczkas, Kuzdern és Gio kedveli ezt.
  14. mamarygen

Köszi, átfogalmazom, jogos a javaslatod. :)

Igen, 18 a jó érték. Elnézést kérek! Kijavítottam.

15. Katka54

Katka54 Fórum ezredese

Minek sietni, a bahára csak ma éjjelre, délelőttre kell hosszú, aztán kezdéskor úgy is meglátjuk, hogyan repkednek a repik :)

Éva0315, Melan, Gyöngyösfarm és 3 más kedveli ezt.
  16. Leho69

Leho69 Fórum elő legendája

Én nem sietek. Semmi hosszú nem kerül a bahára, míg a gyümi nincs készen.
    A rendes farmból is csak két terület fog dolgozni.
    Nem ér ez az event annyit, hogy a malmot babráljam, vagy a farmon pakolásszak. Van és kész. Nem kell rajta gondolkodni, nem kell tervezni. Felesleges átnézni mi van és mi nincs hozzá, mert gyakorlatilag minden kellhet, olyan hosszú a beadandók listája.
    Ha nagyon akarom 1 óra alatt lezavarom. Maradok az agykímélő taktikánál: erőből.
    Több szót nem is érdemes áldozni rá.

Éva0315, zit67, barbi021951 és 18 más kedveli ezt.
  17. kovacsniki84

kovacsniki84 Fórum admirálisa

Sziasztok.

Ha már részben röpis event megint itt tartok.;) egyenlőre.
    Az event nem tudom megéri e nekem egyáltalán bármit vagy kiveszek belőle egy-két dolgot aztán csókolom

imi010, vm68, stellácska26 és 33 más kedveli ezt.
  18. Leho69

Leho69 Fórum elő legendája

Na, erre vártam. Mikor jönnek végeláthatatlan táblázatok.
    Szerintem mire összeraknék egy ilyen tablicskut a 4 állatra, már be is fejeztem az eventet.

Mondjuk nem értem, hogy a 10. sorban, mi a fránya a 750, amikor 450-462-es beadásokat látok.
    Teháát olyan 5000felröpi kell összesen a 2ből a felhőig. De ez tiszta fejszámolás, 30 másodperc alatt, amivel még a 4 beadandót is csak folyamatosan görgetve tudom átnézni.

barbi021951, missuzy_53, Gio és 5 más kedveli ezt.
  19. DevilMókus

Nem szerettem a Tarlórépát:music::oops::wuerg:Valahogy a kezdés sehogy se akar ideális lenni.:music: Nem számolgatok meguntam...;)Asszem a te változatodat követtem , Az e-gaz marad a bahán, a főfarmokon meg lesz ami lesz valószínűleg valami virág..;)xDxDÁltalában nincs gondom röpivel ,ha mégis majd kiokoskodom mit lehet tenni;)xDDe az is lehet hogy csak mazsolázgatok...:p

barbi021951, Gio, bendi1121 és 5 más kedveli ezt.
  20. Kuzdern

Kuzdern Fórum admirálisa

Szia igen ott van az a szó, hogy meglátjuk:music:engem 1 kicsit zavar:oops:na de jó majd meglátjuk...xD

Gio, Katka54, DevilMókus és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.