Visszajelzés Madagaszkár óltörténetek csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 28.8.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Nálam nem nyílik meg a becsatolt IMG fájlod. :(
     
  2. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Nem akartam a viziló 12-es szintjét megcsinálni, de mivel mostanra lett elegendő felröpim, mégis FULL-os lett ez az event.
    Nem kapkodtam el. :p
     
    ulmo12 kedveli ezt.
  3. pietro52

    pietro52 Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Már letettem arról hogy lesz mantarájám, most ért be az utolsó titkosam és lett!!!!:inlove::inlove::inlove:
     
    Ribiszke, jófarmerlány és kelleri kedveli ezt.
  4. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Gratula!
    Az én titkosaim még nem értek be, de remélem lesz közöttük!
     
  5. szikat73

    szikat73 Junior szaki

    Szia Leho69, köszi az ötletet , megtaláltam őket :inlove: Volt az event közben egy kis kerge kert rendezés és kitettem oda :cry:xD Mostmár a felhő is üzemel 8):inlove:
     
    Leho69 kedveli ezt.
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia! Örülök, hogy sikerült.
    Ez örök dilemma: a dekorok rendezgetése felhős eventek alatt.
    Persze, mióta vannak (+)os dekorok, az ilyen keresgélések méginkább elszaporodtak.
    Egyébként gratulálok Neked, és megemelem a kalapom előtted. 100ból 95 játékos ilyen esetben moderátori segítségre szorul. Nem feltétlenül esetlenségük miatt, hanem türelmetlenségük, azt már néztem, és úgyis a játékban van a hiba, ...stb, stb, ... szemléletek miatt.
     
    kovacstne, szikat73 és Kékmadár1 kedveli ezt.
  7. szikat73

    szikat73 Junior szaki

    Szia, a játék jól van kitalálva csak az emerek lettel türelmetlenebbel és a legegyszerübb egyből támadni :oops: A fórumon nagyon segítő csapat jött össze és nagy többség segítőkész. További szép napot neked 8)és indulhat a következő event 8)
     
    Leho69 és olga6270 kedveli ezt.
  8. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!


    Ezúton is köszönjük a segítő hozzászólásokat, a hasznos tanácsokat az event teljesítésének folyamatában.

    Köszönjük a véleményeket!

    A Madagaszkár óltörténetek event véget ért!

    finálé.png
    A csevegő topic is bezárt!

     
    HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.