Visszajelzés Madagaszkár óltörténetek csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 28.8.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Attól jobb most neked, hogy zavar?
     
    Katka54, bendi1121 és DevilMókus kedveli ezt.
  2. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    LEHO
    Még mindig: Érdekes az aláírásod. :D
    falba vered a fejed, ahelyett,hogy írnál baglyot a szomszédaidnak
     
    zit67, Gio, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  3. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Észrevettem én is hogy az nem jó de tudod vagy az egyik vagy a másik.
    Mindent csak módjával szépen,sorba.;)
     
    Gio, Leho69, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  4. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Talán igen én tervvel indítom minden napom...mit akarok....minek kell beleférni abba a napba8)
     
    -kaktuszable-, Gio, Fenyvesi1010 és 5 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ribiszke, HéricsBáró, Gio és 4 más kedveli ezt.
  6. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Az 1600 licsi szerintem sokaknak feladja a leckét.o_O:music:Nekem van 4000, de ahogy nézem Niki táblázatát hát nem tudom hogy megéri-e leamortizálni a készleteim...o_OKicsit úgy érzem tesztelve vagyunk..:music:
    Volt 1 jó kis event de sokan Pajtásat akartak röpivelo_O Tessék akkor lehet pajtázni..o_O:oops::wuerg:
    Nem azért mert én mindennap megveszek mindent a Bahán és állatok fák vannak kint általában.Nem magamat féltem .:music:
    Csak a végén többe kerül a leves mint a hús esete forog fent..:music:
    Mert ugye a röpik jönni fognak a mézesmadzag megvan..:)
    De ahol gondok lesznek a pajtával ki tudja miben áll meg a vége..o_O:p
     
    ildiko44, LCZAnikó, Melan és 9 más kedveli ezt.
  7. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa


    Szia! Aki csinálni akarja az eventet, és valamiből kevés van, avval telerakja a bahát, mert felröpi bármiből jöhet.:p
     
    marcsi152, -W-595-, -kaktuszable- és 6 más kedveli ezt.
  8. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Nálam 990-től indul egyenlőre nem vészes de az árak robbanni fognak az tuti...
    Kell ez a féle event is mozogjon már 1 kicsit az a piac főleg a fák terén...
    minden áll ebben a nagy melegben:wuerg:
    Nálunk 34 fok van árnyékban:oops:még, hogy mennyek kapálni na azt már nem...majd 6 után...mint a régi öregek
     
    Fatther, zit67, Laxiaa és 12 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Igazad van. Ez az event tudtuk előre, hiszen kaptunk Máriusztól rejtvényt a beadandókra, komolyabb bahás pajtát igényel. Kihívás a kisebbeknek? Igen az.
    Pont ilyenre vágytam és az ehhez hasonlókat szeretem legjobban :) Néha a nagyobbacskáknak is kedvezhet 1-1 event ahol nem a kapáé az elsődleges szerep bár ha valaki akarja most is kapálhat közben.
    Jelenleg azon töröm a fejem, hogy mennyire kell farmot bontanom ahhoz, hogy ez az event készen legyen és esetleg mellette a dekorjaim is szerepet kaphassanak. Az érésgyorsító felhők most nagyon jól segíteni fognak benne, hiszen kapok kb 5 órát tőlük naponta amit az azonos idejű aratás mellett eventre tudok használni. Ez már kihívás lesz nekem is és ennek kimondottan örülök.
    Alszom rá egyet és megálmodom, hogy mi legyen.
     
    imi010, marcsi152, -W-595- és 8 más kedveli ezt.
  10. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Tudod, nem is az én fejem. Én csak levidejóztam.
     
    Ribiszke, missuzy_53, Fenyvesi1010 és 2 más kedveli ezt.
  11. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Én örülök ennek az eventnek.Egyenlőre nem tervezem meg a teljesités menetét, menet közben majd választom ami nekem a legjobb.Se a fákkal, sem a növényekkel nincs semmi gondom,van belőlük elég ahogy végig futottam rajtuk.A felröpivel biztosan nagyobb lesz, de az is megoldható ha minden kötél szakad.
    Betették megint a szint emelő csomagot, én nem élek vele.Van elég a pajtában amiket nyertünk/igaz nem olyan magas szintű/azokat sem használtam még el.Ami a célom volt:baha-500, farm-200.Ezeken már túl vagyok,nem sietek tovább,lassan is megyeget.Kellemes tervezést,eventezést mindenkinek.
     
    imi010, vm68, Bonzó1945 és 15 más kedveli ezt.
  12. -csincsike-

    -csincsike- Fórumszaki

    Zsiráf? Szép-szép,de otthonra nem kéne!xD
     
  13. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Én simán elfogadnék egyet, csak ne nőne olyan nagyra. Hétfőn megyek is látogatóba hozzájuk a veszprémi állatkertbe, imádom őket :)
     
    imi010, jófarmerlány, Zsuzsikan és 11 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Cukik az állatok;)
    Pajtaigényes de tetszetős event;)
    Ebben a hónapban panaszunk nem lehet:p
     
    almáspite48, -W-595-, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  15. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Azt hittem most röptetjük a papagájokat:pxD
     
    kovacstne, Kuzdern, Evita-55 és 2 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Én imádom azt a kis pöttyöt ott;)
    Be lehet szórni egy keveset, ha sokallod a pajtában lévő mennyiséget;)
     
    Kuzdern, ho-hoboy, -kaktuszable- és 2 más kedveli ezt.
  17. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! Az állatok valóban cukik, de itt nagyjából meg is áll a pozitívum:music:igencsak meglepődnék ha a csevegő hangulata olyan lenne minta foltosnál..:music:Lesz itt panasz bőven...:oops:
    Ad 1) A felhő olyan amilyen...leginkább amilyen;)
    Ad 2)A Pajtákból főleg a fáknál lehetnek gondok az 5000 röpi tükrében:music:
    Ad 3) Jelenleg is fut 1 event a baháno_Onem kevés gazzal ami a záró epizódja egy 1 havinak azaz nem igazán az elengedős történet:oops:
     
    Fatther, Kuzdern, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
  18. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    Én pl nem csinálom ezt az újat .Elegem lett. A felhő amúgy is egy nagyon gyenge valami szóval nem éri meg
     
    vm68, taktor, -picike40- és még 1 ember kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Most összesítenem kellene hogy a 3 lépéses verzió mit kér:music:


    Nincs eventgaz... szóval azt termelünk amit akarunk;) Hol itt a panasz helye?:eek:o_O:wuerg:
     
    Kuzdern, marcsi152, kovacstne és 3 más kedveli ezt.
  20. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Azert sok soron van, hogy a fatermes kivalthato novennyel, peldaul 900 langszat helyett be lehet adni 6x 550 ginzenget is, 900 tamarillo helyett 3600 keseru gyomber, stb.

    Vannak olyan sorok, ahol muszaj lesz fatermessel menni, de ott is lehet szetszorni a kulonbozo beadasok kozott ha valakinek nincs meg a mennyiseg, azonkivul meg szerintem a piac elerheto lesz, par millio CSP aran azert beszerezheto ami kell.

    Vegso esetben ahogy irtad, a felho nem nelkulozhetetlen, akar ki is lehet hagyni, mert semmi extra nincs benne, ami hosszu tavon elengedhetetlen.

    Az eventgaz is ad felropit, farmon lehet termelni amit akarunk, aki akar, akar szemezgethet is a nyeremenyekben.
     
    imi010, Fatther, Kuzdern és 13 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.