Visszajelzés Madagaszkár óltörténetek csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 28.8.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Részemről megy bár nem pörgőm túl o_Obeadandók megvannak( bőven),röpivel szerintem nekem nem lesz gondom( bár 5000 nem kevés) de azért még gondolkodom hogy kell-e nekem ez a felhő?:music:Mióta fogyóba vannak a kuponjaim kész macera aratni a felhőket.:oops: Persze nem foglal helyet ,de 1 trágyás láda nélkül elvagyok , / a többi az sallang/:oops:
    Azért nekem még bőven van e-gaz ,és mivel azt az eventet elengedni kár lenne de annyit nem ér hogy jacket vagy pörgetéseket dobjak el rá.:D
    Szia Melan! Alapvetően nem nekem lesz gondom az eventtel.
    Én ha akarom megcsinálom? Még mérlegelem mi mit ér, mert a bahán jelenleg is méreg drága minden, jó ideje a bahás eladásokból tartom fent a napi vásárlásaimato_O.
    De szerintem lesz itt morgás...:oops:
     
    Utoljára szerkesztett: 28.8.19
    -W-595-, Kuzdern és Melan kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    A felhő trágyadomb ládát ad .:D

    Véletlen ? :inlove:

    Aligha ! :p

    Nincsen más , csak előre , mélyet szívni a levegőbe . :inlove:

    Mi a szupertitkos trágya hadművelet , amibe majd valamikor kell sok trágya ? xD
     
    -gyöngy-581, vm68, maszilva és 7 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kupon nélkül meg állna az élet nálam is... de jön annyi a ládákból és a kerékről, hogy bőven elég;)
     
    -W-595-, Gio, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  4. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Ez idáig én is így voltam de mostanában semmi:oops:Legalább 1,5 -2 éve nem vettem farmunkást , de most kénytelen leszek.:oops:
    Legalább 300 pörgetés óta csak a selejt jön.. már egy 20 db sz-trágyának v sz-tápnak is örülök, de kupont nem nyertem tavasz óta az tutti.:oops: De van ilyen ,volt amikor minden bejött,majd változik ez is..;):pxD
    Vetőgépem az van a ládikókból, de csalóka ez o_Omert oké veszek hozzá aratót..o_O Aztán csak 1* építőmester , aztán pár felhőarató... majd csak 1* állatgondozó:oops: aztán 1* tenyésztőrobot...;):pxD
    Inkább fogom veszek 1 havit aztán megpróbálok megint gyűjtögetni..;)xD
     
    Ditti58, farmeres53, ildiko44 és 6 más kedveli ezt.
  5. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Még azzal várni kell majd Szeptemberben addig is termelj minél többet...már ha van helyed:)
     
    vm68, ho-hoboy, Gio és 2 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ügyesen kell taktikázni;)
    tetszik, hogy nincs kötelező eventgaz....:music:
     
    Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  7. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Pajtatöltögetők, gazdakörizők, eventezők /Hajrá/ most mindenki játszhat:pnincs kibúvó...csak beszálló...:wuerg:xD
     
    almáspite48, nagymami2, nyuszi63 és 8 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Bizony dóóóógozni kell az ügyön;)
    :) Bizony.... lehet kedvünkre játszani;)
     
    Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  9. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Pajtatöltögetők, gazdakörizők, eventezők /Hajrá/ most mindenki játszhat:pnincs kibúvó...csak beszálló...:wuerg:xD
    [​IMG]

    Lehengerlő az Optimizmusotok.;)xD
    Hát legyen etessük a kis állatokat ha már olyan arik :inlove:,pár millió csp nem oszt nem szoroz.:)
    És lehet a szupertitkos épülő trágya hadműveletnek lesz valami kolosszális célja.xDxDxD
     
    juliannakoczkas, Kuzdern és -W-595- kedveli ezt.
  10. jani975

    jani975 Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Ahol 3 lépést lehet tenni, ott a beadandókat úgy kell számolni, hogy meg kell szorozni néggyel annyi kell összesen 1 állatnál soronként?
     
    juliannakoczkas, Kuzdern és genka53 kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Trágya láda hegyek kellenének az eventkori trágyaár letöréséhez:p szóval lehet tárolni és amikor szükséges felhasználni;)
    Jöjjenek csak a felhők és a ládák;)
     
    juliannakoczkas, szida57, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  12. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia KovacsNiki! :)
    Nagyon köszönöm az Excelt, egy csomó időt megspóroltál vele sokunknak! :):D:inlove:
    Magam is az ilyen típusú eventeket a 3 ugrásos oszloppal szoktam csinálni, most is azzal megyek, úgyhogy dupla öröm, hogy ésszerűségi okoknál fogva te is ezt választottad a kigyűjtéshez.
    A grafikusok immár X-dik alkalommal ismét felülmúlták önmagukat! Csodásak ezek a kis állatkák! Éppen hogy csak meg nem szólalnak. Hát nem fogom éheztetni őket, amit kérnek értük, megkapják ;):D:inlove:.
    Hogy mit kérnek? Hogy sokat kérnek? Nem tud izgatni, mert ez egy játék, és én az örömöt keresem benne, s azért játszom, és nem a sopánkodást. Aki csak sopánkodni tud, az inkább pasziánszozzon. :p
    Remélem a röpik is a kívánalmaknak megfelelően jönnek, mert akkor nem kell a nagyágyút (nullázást) bevetni. Mindenki azt ültet amit akar, ki gyékényt, ki nefelejcset, ki ludat, ki tyúkot, a lényeg, hogy felneveljük ezeket az állatporontyokat. ;):D:inlove:
    Sikeres eventezést kívánok mindenkinek! :D:inlove::inlove:

    Szia Jani975! :)
    Igen, jól gondolod, a mennyiségek így jönnek ki: egy szinthez 12 lépés kell, és mivel 3-asával haladunk, ha a 3. beadási oszlopot választod, akkor hármasával haladsz, ez esetben a táblázatban megadott mennyiség 4-szerese kell.:)
     
    imi010, almáspite48, szaszipanni és 11 más kedveli ezt.
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ilyet nem lehet leírni. Vannak játékosok, akik sosem eventeznek és nem is akarnak. Tudom, hogy sokak számára ez maga a csoda.
    Aztán nem mindenki számára lesz olyan egyszerű a napi 450-450 (900) felrepi. Tudom, ajándékba is küldhető, csakhogy pontosan a nagy mennyiség miatt az nem opció.
     
    juliannakoczkas, Kuzdern, Gio és 4 más kedveli ezt.
  14. SzilvaG

    SzilvaG Fórum biztosa

    Viszont elég minden állatot a 10es szintig felvinni a felhőhöz.
    Úgy már kedvezőbb a felröpi szám. :)
    Aztán ha lesz még sok plusz, akkor mehetnek a 12es szintek :)
     
    juliannakoczkas, genka53, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  15. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Időt biztosan de nem mindig azt néztem hogy mi a gazdaságos.A táblázatom,
    inkább elrettentő példának tökéletes, hogy egy ilyen egyszerű event ami
    elsőre az nem biztos hogy a valóságba is az lesz. Vagy így vagy úgy szépen
    leszedik a készleteinket. :cry::cry::cry::cry:
     
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha eventgaz miatt nem tudunk termelni.... akkor azért üres... ha fosztogatják azért;)
    Ügyeskedni kell:p
     
    juliannakoczkas, genka53, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  17. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok :) Ismertetőt elolvastam, és nagyon tetszik, hogy csak röpi van :) A Bahán amúgy még ültetem a gyümishez a gazt, így ott egyenlőre nem sok röpi fog jönni, de már nincs sok vissza. A pajtám mindenből tele. Mindig ügyelek, hogy minden fatermés-szám, ill. növény-szám 5000 alá ne essen. De van 100ezres, és több 10ezres tételem is némelyikből, gondolom nem vagyok egyedül ezzel. Bahán mindig jobban megy a pajtatöltés. Nos, miután befejeztem a gyümist, minden bahás területre azokat rakom majd ki, amiket az event kér, így amit beadok vissza is töltöm. Ügyelek arra, hogy a készletek ne apadjanak, a táblázatot is vezetem szépen 1 éve.
    Az állatkák cukik, a felhő kell.
    Na röpire fel :)
     
    imi010, maszilva, SzilvaG és 10 más kedveli ezt.
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! Nálam a növénynél a 30000 ,a fánál a 4000 ,a az állatnál az 500 , a terménynél 200 a minimum szám( néhány titkosnál van kivétel persze) nyilván fókánál, papagájtoll , Saguaro jóval magasabb szám stb. A felette levő készlettel piacozok ha éppen jó ár van..;)xDDe ha lefogy pótolni kell:oops:
    Végül is a Saguaro -Juta kettős lett ültetve vízzel lejönnek 14 h-ra.;)/ pont 2 h van az ültetés közt/Valamint arathatók trópusi coladával. ;)Az e-gaz bol csak 1 kör maradt az ráér .:)
     
    Utoljára szerkesztett: 28.8.19
  19. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Csak ültesd amit akarsz amit szeretnél...nézd meg a felröpidet..tedd be az eventbe...ennél könnyebb dolgunk sose volt:p
    Talán így értem...aki kihagyja...vessen magára:)
     
    Gio, almáspite48, juliannakoczkas és 9 más kedveli ezt.
  20. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Én nem fogom kihagyni az biztos :)
     
    Gio, juliannakoczkas, gabianyus és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.