Visszajelzés Madagaszkár óltörténetek csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 28.8.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia :)
    A pajtás dolgokkal nincs különösebb gondom, mert ott van elegendő cucc, pedig pajtatöltésként leginkább a Magtár napi-kétnapi dézsmálását űzöm, viszont a röpik száma valóban sok,
    :sleepy: és erre van 6 nap. Az igaz, hogy mindenhonnan, és mindenből jöhet, még tenyésztésből is, hiszen azért is rakták be az FP-s tenyésztést is, szupertáp vásárlással egybekötve. Persze egyénenként változó lesz minden, mert a foltozásnál is, sokan elértük a 900-1000 db-os foltot, amihez ugyancsak 4.500-5.000 röpit kellett összevadászni, és ráadásul az csak a farmos területekről jött.
    Vak is azt mondta, majd meglátjuk.... Mindenesetre egy nagyon jó rákészülés mindenképp jót tesz az eventkezdésnek. Saguaro és gyékény ismét hadra fogandó. ;)

    Korr. a röpi mennyiségét kivettem. Mindenkinek a vonatkozó oszlop választása alapján kell a röpit biztosítania a feladat teljesítéséhez.
     
    Utoljára szerkesztett: 28.8.19
    imi010, Gio, almáspite48 és 10 más kedveli ezt.
  2. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    5700 röpi összesen kell a felhőig. Nem fajtánként 5500

    Van, aki megteheti. És van, akinek azt kellene ültetni, amit az event kér. Van akinek "ingyen" van ez az event, és van aki jobban teszi, ha rá sem ránt. Ha nem lenne benne a CSp a felhősorban, akkor még egy fűszálat sem dobnék be.
    Teljesen mindegy, hogyan értetted, kihagyhatatlan event még nem volt és nem is lesz. Vagyis, addig, amíg egy ember 5 perc alatt nem tudja megszámolni a világ összes aktív játékosát, addig mindig lesz olyan aktív játékos, aki éppen azt az eventet teljesen kihagyhatónak sorolja be. És még kibúvó sem kell hozzá.
     
    Utoljára szerkesztett: 28.8.19
    Gio, juliannakoczkas, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  3. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Ha jól jönnek a felröpik, nem feltétlenül éri meg mindegyik sorban a 3 lépéses verziót választani. Az ilyen-olyan gondozó csomagok ugyan 3 lépést biztosítanak, de a felröpik mellett még egy csomó pajtacuccot is igényelnek. (Persze erősen szubjektív, kinek mi "éri meg". Nekem biztosan nem - ugyanazt a verziót fogom követni, amit Niki is megosztott: a malmos cuccokat mellőzöm, inkább csak röpiket adok be.)
    Pontosan.
     
    imi010, Gio, juliannakoczkas és 7 más kedveli ezt.
  4. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia Leho.

    Már ha bezár a bazár év végén akkor nem értelek.
    Erre a kis időre minek is neked az a napi ~100-110ezer CSP ?



     
    Gio, juliannakoczkas, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! Ez egyszerű kérdés, aki piacozik annak látnia kell hogy nem a semmiért adja be .o_O:music:Nyilván nem maga az érték számít, hanem az elv...:music:
    Te tudod a legjobban hogy csalóka ez a pajtaérték beadandóo_O :sleepy:,mert főleg a fáknál beadunk kb 5* annyi érésidejűt mintha 1 hétig e gazt termelnénk;)
    Egyébként szerintem unalmasabb lenne az élet a "prof" nélkül, nem kell mindenre emlékezni;):pxD
     
    Utoljára szerkesztett: 28.8.19
    Gio, bubafejgingo, juliannakoczkas és 4 más kedveli ezt.
  6. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Köszi a korrekciót, úgy látszik a meleg megártott.
    Megyek, javítom a hsz-met, kiveszem belőle a számot, mert amúgy is, mindenkinek a saját maga által választott oszlop igénye alapján kell biztosítania a röpik mennyiségét.
    Abszolút nem fix egyébként a te 5.700-as db-számod sem, mert ahogy @farmerogirl is írta, menet közben módosíthatunk a sor beadásán, ha az számunkra kedvezőbb.
     
    Utoljára szerkesztett: 28.8.19
    ildiko44, Szépségem, Gio és 6 más kedveli ezt.
  7. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Elv nem hiszem éves szinten kapsz 40 milliót ha ezt még átfordítom piros kosárba 120 millió.
    S mennyi katt,katt,katt,katt,katt...................
     
    Utoljára szerkesztett: 28.8.19
    Gio, kovacstne, juliannakoczkas és 4 más kedveli ezt.
  8. BelkaMimi

    BelkaMimi Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Szerintetek érdemes keverni gondozócsomagokat?

    BM
     
  9. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Borzasztó unalmas:oops:, de igen hasznos;):pxDEgyébként a csp nélkül nálam is felejtős lenne a felhő..kb 10000 fa , még ha a tamarillót le is vesszük, nem igazán van arányban napi 1 trágyás ládával;)
    Egyébként a füge pld már 27000 csp- nél jár és még nem kezdődött el az event, és sok minden szürke már..o_O Lesznek itt gondok, ha a röpi nem lesz a kezdésre kb 1000 körül a 20 h gazoknál..:music:;)
    "Belka Mimi": A kezdő röpi után okosabbak leszünk,o_O ha jól adja igen, de ha rosszul nem más lehetőség...:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 28.8.19
    juliannakoczkas és Kuzdern kedveli ezt.
  10. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nem fix. De a nagy átlag ezzel fog besétálni, mert a malomtermékek annyival nem olcsóbbak röpi szempontból, hogy jelentősen hasson a végső számra.

    Azt hiszem, hogy van némi félreértés. Még nem döntöttem el véglegesen semmit. Ha eldöntöttem akkor vége. És tartok tőle, hogy fél órával a levél kiküldése előtt talán még nullpercezni fogok. Most rövid távú célok között keresgélek. Semmi hosszútávú cél nem szerepel előttem. Egyelőre úgy vagyok vele, hogy elég ha rossz lábbal kelek fel. Ha eldöntöm, nincs levezetés, tervezés, díszkörök stb. az egyszeri és azonnali lesz abban a pillanatban, és visszafordíthatatlan, mint a büntijeim.
    Egyet viszont tudok. Bezárás előtt elköltöm az utolsó cspm is.
     
    Utoljára szerkesztett: 28.8.19
    Gio, bocsinet, juliannakoczkas és 7 más kedveli ezt.
  11. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Azt szeretném kérdezni ,hogy mit kell ültetni,fákat,állatokat vagy nővényt ,hogy sok röpi jöjjön? A főfarmon v. minden helyen jön röpi ?
     
  12. Vadóc

    Vadóc Fórum bárója



    Felröppenők

    .

    -KépSzintAjándékozhatóVásárolhatóVarázsfa
    Játékmaci[​IMG]14IgenIgenNem
    Játéklabda[​IMG]14IgenIgenNem
    .
    Felröppenhet: minden típusú ólak, fák és növények aratásából (főfarm, szédült szántó, erdei tisztás, bahama sziget ültetvénye, esőerdő, zuhatagok szigete)
    és
    minden tenyésztési műveletből véletlenszerűen 1-1 darab
     
    Gio, DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
  13. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Vigyázz, hogy mit kívánsz...én sok-sok 1000 óra játékot nem dobnék a semmibe
    Napi 1 belépés és él a farm...volt már, hogy én is rápihentem a dolgokra kicsit eltűnök annál édesebb a visszatérés
    Az biztos újból nem kezdeném amit én de főleg te elértél a mostani új belépők negyede nem fogja elérni
    Légy büszke ahol tartasz..hisz te vagy
    Leho69
     
    imi010, fregolinyi, ildiko44 és 9 más kedveli ezt.
  14. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! Mind a 6 területen jön a röpi majdnem mindenből.o_O

    Felröppenhet: minden típusú ólak, fák és növények aratásából (főfarm, szédült szántó, erdei tisztás, bahama sziget ültetvénye, esőerdő, zuhatagok szigete)
    és
    minden tenyésztési műveletből véletlenszerűen 1-1 darab

    Ugyanakkor az állatoknál egy 2*2-es területen 1-1 játékmaci v játéklabdánál felszállónál több nem lesz, Míg a fák érésidő-csökkentése, csak a bahán működik a növekedés-serkentővel. Azaz a a nővényeknél a leghosszabb érésidejű a legkedvezőbb,o_O amelyek érésidejét a legjobban tudod csökkenteni.;)
    Itt van Niki listája , azért nézd át hogy nincs -e belőle hiány,mert a bahán akkor érdemes azt termelni...o_O
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 29.8.19
    Gio és Kuzdern kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hm... jogos jogos:music: Akkor majd meglátjuk... mennyi röpi jön... lehet hogy most először gyűjtögetni fogok;)
     
    fregolinyi, Gio, juliannakoczkas és 2 más kedveli ezt.
  16. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép napot mindenkinek
    A leltárt elkészítettem mindenből megvan a szükséges darab szám..eventvárás folyamatban:)
    A piacomon nagyon nagy lett a mozgolódás...nem is baj...
    1 pár tétel tőlem is kikerül az biztos
    ;)
    Rekeszes gyorsítók letermelve...nemesített növény+gyorsítók+víz+trágya az én receptem,ez még mindig bejött:D
    Ma is meleg lesz csak óvatosan a kapálással...:wuerg:
     
    ildiko44, Gio, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  17. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    A füge ismét problémás nálam:oops:, Úgy hogy a a fűrészkert újratervezésre került;) egyébként a piac elégé szürkül ,:wuerg:illetve irreális árakra kúszik. o_OKíváncsi leszek a röpikreo_O;)
    Tervezek 1 kis tenyészgetést is ( csak alapállatokkal majd baby-boomnál visszajőnek),persze abból sok röpi nem lesz, de a hátralévő e-gaz termelés miatti kiesést talán visszahozza:music:;)xDA farmpengőből meg veszek sz-tápotxD
     
    magdi06, Sanyat és Kuzdern kedveli ezt.
  18. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    sziaa
    én is azt nézegetem , hogy van olyan feladat , ahol érdemesebb beadni a felröpit , mert ha a malomterméket adom be , több röpit kér
    De van olyan sor is , ahol éppen fordítva van . Így én nem fogom egyszerre lekeverni a beadandókat , szerintem érdemes számolni
     
    Gio, genka53, DevilMókus és 3 más kedveli ezt.
  19. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Mindenképpen odafigyelős a történet..minden gazda más technikával játszik..vakmerő dolgokat én sem csinálok csak ami megérős...de amúgy mindig megoldjuk...:)csak a röpi jöjjön ezerrelxD
     
    ildiko44, Gio, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  20. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Ezer jó lenne kezdésre:music::DAkkor hamar felnőnének a kis állatok;)xDTartok tőle nem lesz ilyen egyszerű:oops:
     
    -picike40- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.