Visszajelzés Majmok szentélyének napja csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 23.2.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Kicsit késő végeztél. Sokkal hamarabb szoktál te végezni...xD;)
    Én még egy oszlopot se állítottam fel. Neked gratulálok. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 24.2.21
    maszilva, Gio, -Erbrow- és 12 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    maszilva, Gio, -Erbrow- és 9 más kedveli ezt.
  3. mami1115

    mami1115 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Kellemes éjszakai gazdálkodást!
    Sajnos én nem mondhatom el, hogy kellemes lenne, ugyanis újabb hülyeségre leltem. Ez a csodálatosan megtervezett event már megint nem úgy működik ahogy kellene! Minden egyes totemoszlopi beadásnál nem engedi a következő beadást, csak ha frissítek, vagy ki-belépek! Most kezdtem a második oszlopot és még ott sem engedi a beadást, csak ha frissítek. Miféle hülyeség ez már megint, nem tudjátok? Vagy nálatok tökéletesen működik minden? Már hozzáragad az ujjam az F5 billentyűhöz! Annyira bosszant, hogy az utóbbi időben szinte egyetlen event sem működött tökéletesen. Minek adnak be olyan eventet, ami még nem működőképes? Inkább tartanának egy kis szünetet, legalább rendbekaphatnánk a birtokokat.
     
    Éva0315, ulmo12, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  4. Nikike7709

    Nikike7709 Járnitanuló

    Szia! Nálam is ez van. Most a kliensben játszom, ott minden jól megy. Néha böngészőt váltok, néha a klienset használom. Most az utóbbi jött be. Ha még nem töltötted le,akkor most itt az ideje :D Amúgy nem szeretem annyira,mert nem lehet teljes képernyőre tenni, de most csak az megy normálisan.
     
    Éva0315 és ulmo12 kedveli ezt.
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Tegnap este minden böngészőben szinte minden lefagyott. Még a piac is akadozott rendesen. Ez nem az event hibája pusztán. Egy kicsit túl volt erőltetve a kapacitásuk az event miatt. Alapvető lassulás volt, mert többen jáccottak a szokásosnál. Ma regel a piac még lassú (4-5 perc mire minden ikon betölt), de máshova nem kell már F5.
     
  6. mija

    mija Járnitanuló

    Sziasztok szép napot mindenkinek . Elkezdtem ezt eventet is .Most jobban meg néztem miket kell be adnom , úgy néz ki hogy végig nem fogom tudni vinni. Nem vagy azért el keseredve, 10 totem oszlopom meg lesz ha minden jól megy . Vagy is 2 kitehető meg lesz.Én ezzel is be érem , nem régen kezdtem újból játszani megint .97 szinten vagyok , majd szép lassan haladók szintekkel . Nekem kliens van le töltve semmi gondom nincs vele .
     
    Döbi65, Kuzdern, juliannakoczkas és 2 más kedveli ezt.
  7. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Nézzétek az email címeteket,mert kód jött rá.Én már be is váltottam,csak azt nem tudom,hogy mit adott,mert nem jött fel az " ablak ".
     
    Döbi65, Kuzdern, Éva0315 és még 1 ember kedveli ezt.
  8. mija

    mija Járnitanuló

    Nekem sajnos nem jött semmi emailra. Meg tudnád adni a kódot?
     
    Kuzdern, Éva0315 és soresne kedveli ezt.
  9. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szerintem az mindenkinek a saját emailra jó,és másnak nem.Ha majd itt irják,hogy másnak is jó,szivesen ide kiírom.
     
    Kuzdern, inanna11, Éva0315 és még 1 ember kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Sajnos az e-mail kódok csak a farmokra szólnak egyéniek, más nem használhatja azokat csak aki kapta. Senki sem használhatja aki nem azon az ID-n játszik. Pontosan ezért küldik meg levélben, mert személyre szabott :)
    Szia!
    Ne tedd ne írd ki ide, mert megtéveszted vele azokat akik olvassák. Hidd el a Te kódodat nem használhatja senki más, csak Te.
    PS: megnéztem a fiókomat én is 5 % vásárlási kedvezményre jogosító kód van az eventes hírlevelemben.
     
    Utoljára szerkesztett: 25.2.21
    Nagyii58, Gio, HéricsBáró és 4 más kedveli ezt.
  11. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Szia soresne !
    A kod 5 szazalek kedvezmeny ha vasarolsz valamit , en is most neztem meg , ez jott az email ra .
    Az eventet csinalom a novenyek novekednek, lassan de haladok !
     
    Nagyii58, Gio, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Tegnap megálltam a 4. oszlopnál;)
    Éjszakára hosszút ültettem... ma talán meglesz még 4... Lassan haladok;)
     
    Nagyii58, -Erbrow-, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  13. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Szia! Előzőleg - meglepetésemben - elfelejtettem írni, de gratulálok!
    Az ilyen orvosokkal meg ne foglalkozzál! Amúgy pedig bárkinél, bármikor megállhat az idő sajnos:(
     
    Nagyii58 kedveli ezt.
  14. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Szerinted ha bőven belefér, akkor még további rontást javasolok a játékban, hogy legalább fél napra a számítógéphez kössék a játszani kívánókat. Ez meg csak az én véleményem.
     
    Éva0315, Kuzdern, tandem6 és 2 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Próbáljanak meg ideköni:

    https://kepkuldes.com/images/1ee2a14cff7ab6898ebe383954c8b4b7.png

    Ez pedig "csak" az én játékom:music:xD

    A témához nincs több hozzáfűzni valóm, megkérlek ne idézzél be vele újra.
     
    Nagyii58 és HéricsBáró kedveli ezt.
  16. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !

    Felhő aktiválva, A többi meg szép lassacskán meg lesz. :)
     
  17. xXlilianoXx

    xXlilianoXx Járnitanuló

    Áruljátok el, ha nem titok, hogy egy nap alatt hogy tudjátok befejezni? Nekem van kb 1.000 növényem letermelve, plusz 200 felröpi.
     
    mamszi5107 és Éva0315 kedveli ezt.
  18. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Szia !

    Nekem úgy lett meg a java növény hogy kipörgetem egy 200 % os, ill. 2 db + 1 növény, plusz betettem egy növény bevételi 100 % os bónuszt a rekeszbe. Illetve szuper trágya, kacsakata, vagyis megszórva minden jóval.
     
    mamszi5107, Nagyii58, Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  19. xXlilianoXx

    xXlilianoXx Járnitanuló

    Köszi, ez igy nem semmi :)
     
    Nagyii58, jucus100 és Éva0315 kedveli ezt.
  20. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !
    Én is aktiváltam a felhőt, most már lassítok, meglesz előbb-utóbb :::)))
     
    zoldert, mamszi5107, Nagyii58 és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.