Visszajelzés Majmok szentélyének napja - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 15.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Szia!
    Igen, automatikusan megkapjuk a 16 lejátszott játszma után.
     
    krisztabanya kedveli ezt.
  2. csaktesztelek

    csaktesztelek Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Sajnos hiú ábránd volt, hogy egy frissen regelt farmmal el lehet kezdeni ezt a nem könnyűnek mondható eventet.
    A realitást elfogadva ezt az eventet elengedem. Pedig güzültem rendesen, összekapartam több millát, amit a piacon fatermésekbe fektettem, így sikerült AB szerezni. 6 kamra kiváltva, a hetedikhez is megvan a 40AB.
    Bár még legendám nincs, de a két kupa kiváltva 5/3 % ad, így is 116/100 röpi jött, ami ilyen kicsi farmnál nem is olyan rossz.
    Gyúrok a következő bahás eventre.
    Tudom, hogy itt off, de a pókos event majdnem teljesen kész, csak röpi hiány miatt nincs meg 2 kitehető. Bocsi módik.
     
    taga1, Samborg és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. Olli1227

    Olli1227 Junior szaki

    Micsoda öröm ez a karbantartás, most indítottam el 10 perce a 3 órás farmmunkás kuponomat:cry:
     
    kusziera és Agnes1951 kedveli ezt.
  4. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    taga1, GA-BI-O-Farm és MamaMeseKertje kedveli ezt.
  5. Olli1227

    Olli1227 Junior szaki

    Nagyon köszönöm, de lehetne feltűnőbben, erre kellene nyílnia a hirdetőtáblán a farmnak.Bocsánat, játszom már pár éve, de szégyenemre nem jutottam odáig, hogy először a technikai hirdetményeket nézzem meg. Nem te tehetsz erről, köszönöm, hogy szóltál.
     
  6. picur1220

    picur1220 Fórum-zöldfülű

    maszilva kedveli ezt.
  7. leguán61

    leguán61 Fórumlakó

    sziasztok.utolsó oszlopnál tartok.nem repkednek a cérnák.mivel tudnám gyorsítani.már csak ez hiányzik és megvolna az event.
     
  8. Pincsyyy

    Pincsyyy Fórumlakó

    Tegyél le pandát,tevét,tehát 12-15 órás ólakat és 1 az 1 be adják a zsineget. Jobb mint a fa.
     
  9. leguán61

    leguán61 Fórumlakó

    visszaolvastam.teve tukán panda.köszönöm
     
  10. Flowerfield

    Flowerfield Törekvő

    Sajnos nem lesz kolibrim, még kéne hozzá 15 virágdiadém. :( Nem is a felhő bosszant, hanem ez az ól.
     
  11. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    Szia!
    Az event vége (várhatóan): 2018. május 31. (csütörtök) 18:00
    75 db röpi kell a malom termékhez. Biztos meg lesz, ne add fel!!!
     
    Sikka1 kedveli ezt.
  12. Flowerfield

    Flowerfield Törekvő

    A felröpi megvan, de kell még 2000 növény. De így 18-ig, talán meglesz, ha szűkösen is.
     
    taga1 kedveli ezt.
  13. csocso60

    csocso60 Járnitanuló

    Meg lesz az! Megemelkedett a felröpi szám nekem most síma 2x2-n ültetett sapkakaktuszra, 21 felröpit adott. Szóval ne add fel.
     
    taga1 kedveli ezt.
  14. whiteswam11

    whiteswam11 Haladó

    Szia!Nagyon szépen kérlek, segítsd megtalálnom a Hula-tanár kitevőt. Végeztem a feladattal és nem találom sehol.Már minden összefút előttem annyit kerestem.Nem emlékszem ,h kihelyeztem volna valahova.Segítséged nagyon köszönöm. ID:21206344
     
    Utoljára szerkesztett: 31.5.18
  15. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Kérlek nagyon alaposan nézz körbe a farmod összes területén, más, nem tematikus felhősorokon illetve a menüdben is. Szükség esetén mozgass meg mindent, Saját érdeked, Te ismered a farmodat, Mi egy teljesen ismeret farmon ugyan ezt tudnánk csak csinálni.

    Az ellenőrzéshez pedig minden esetben felhasználói névre és User ID számra van szükségünk.
     
  16. kusziera

    kusziera Járnitanuló

    Sziasztok! kár hogy nem lehet továbbpasszolni a zsineget vagy a diadémit mert nekem meg van bőven belőle...zsineg van vagy 600 diadémból is 200....bár én nem csinálom az eventet nincs hozzá növénykém.....sok sikert azoknak akik belefogtak!!!!!
     
  17. Pincsyyy

    Pincsyyy Fórumlakó

    Maja maszkkal a paprika,vagy valamelyik zöldség,vizezve többször aratható,és most már szépen adja a diadémokat.Az event végére több mint 500 pluszom lesz nekem is.Tegnap reggeli dinnyére minden farmomon 68-82-ig adott.Maracuja is ad területenként 3-5-ig.Mindenkinek szorítok aki még nincs kész.Pár aratás még belefér. Hajráááá.
     
    taga1 kedveli ezt.
  18. kusziera

    kusziera Járnitanuló

    együtt érzek veled általában én is így szoktam járni....de aműgy ilyenkor igazán kárpótolhatnák az embert vagy adják vissza a kupont
     
  19. -ákos81-

    -ákos81- Aktív író

    sziasztok 2 db zsineg hiányzik ha valakik tudnának küldeni nagyon megköszöném :) nemtudom h jo helyre irok
     
  20. rosco07

    rosco07 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. Szépen kérek mindenkit aki tud küldjön nekem zsineget már csak pár darab hiányzik, hogy befejezem az eventet.
    Előre is köszönöm.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.