Visszajelzés Majmok szentélyének napja - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 15.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia.
    Az egyes feladatok között nem lehet váltani? Ha pl ezüsttel és arannyal indulok, akkor az összes feladatot úgy kell végigvinni? Mert ez így nem jó. Akkor ez nekem csalódás. Tényleg fel kell adni bizonyos dolgokat, 1 másikért. Ismét választani a 2 rossz közül. Szeretnék kacskaringózni a feladatok között. Hmmm.....Vagy valamit nem jól értelmezek.

    A másik észrevétel. Néztem az utolsó számokat, amit kihoztatok, és a 21 ezernyi enövény 8 órával nem egy sétagalopp. Valahol jó hogy hosszú, viszont lassan gyarapszik, időigényes, ritkán jön a röpi. Tehát figyelni kell az aratásra. Mivel csak az egyik röpit adja, tehát akkor minden földet nem vethetek be vele, mert a másik röpiből is kell. Ez sem jó.... nekem. Így még lassúbb lesz ez az egész kutyulmány. Nem hinném, hogy 1 aratásból kezdésre annyi zsineget kapok növények nélkül, hogy elég lesz.
    Mondjuk 1 töklekvártól, 2 csillagtól nem dobok hátast, ahogy egyéb közbeni nyereménytől sem.
    Nagyon meg kell gondolni, mit adok fel miért.
    Minden ki van váltva, nem gond a beadás.
    Nem szeretem az ilyen "kecske is jól lakhat, káposzta is marad" hozzáállást. Biztosan én járok kevésbé jól.
    Ha a felhő nem lenne, hozzá sem kezdenék. Egyedül ez csábít csak az egészből.

    Olyan deja vu érzésem van. Volt, lehetett hasonló event, ahol egy előre kiválasztott úton kellett haladni, hiába váltottam volna közben, nem lehetett. Csak most más a csomagolás? Hasonló, mint amilyen a repülős eventek? Most ez ugrik be. Nem tudom miért van ilyen érzésem :D

    Oppá, mammutom nincs. :D Pedig a töklekvárt sem nyelem le :D
     
    Utoljára szerkesztett: 15.5.18
    rencsike982, Maszatka47, _Cygnus_ és 6 más kedveli ezt.
  2. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Az egyik fatermésünk, a másik az eventnövény
     
    Maszatka47, _Cygnus_, Swordfish és 2 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Most olvasással kezdtem. Arra az elhatározásra jutottam, hogy az összes pályán felépítem mind a három oszlopot. Már csak azon kell dolgoznom, hogy ezt hogy tudom megvalósítani. :D ;)
    Sok sikert mindenkinek!
     
    Swordfish, marcsi152, Melan és 3 más kedveli ezt.
  4. kanzlerviki

    kanzlerviki Törzsjátékos

    Szia! Az első pályán ezüsttel-arannyal indulsz, de a következőn már választhatsz másik kettőt pl. ezüst-gyémánt...

    Végig olvastam az ismertetőt, kijegyzeteltem a nekem tetsző oszlopokat a 8 pályán, ha a tervnél maradok, akkor összesen kell a játékomhoz:
    • 21800 frangipáni,
    • 430 diadém
    • 450 zsineg
    • 48 virágdiadém
    • 71 virágfüzér
    Nem kis teljesítmény lesz szerintem összehozni a felröpiket, nem számítok rá, hogy bőven adja a rendszer, de mivel hosszú a teljesítés ideje, biztosan meglesz az is. A tanácsotokat megfogadva fákkal és állatokkal várom majd az eventet. A többi beadandó megvan hozzá, a maradékot piacra teszem.
     
    hóóvirág, Maszatka47, _Cygnus_ és 6 más kedveli ezt.
  5. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Szia!

    Az eventismertető olvasásával kezdted? ;)

    Abban ez áll: Minden pályán 3 totemoszlop jelenik meg, de csak kettőt építhetünk meg.
    Eldönthetjük, hogy a lehetséges 3 oszlopból melyiket akarjuk/tudjuk megépíteni.

    Érdemes ismét átolvasni az ismertetőt és a pajta tartalmával összevetni a beadandókat.
     
    hóóvirág, Maszatka47, _Cygnus_ és 11 más kedveli ezt.
  6. Eva0220

    Eva0220 Fórummogul

    Sziasztok!
    Tudjátok, hogy melyik növény termése a cukorcserje?
     
  7. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia.

    Köszi, nagyon ügyi vagy. Olyan összesítésed is van, hogy ezért mit kapsz?

    Tulajdonképpen minden utat ki kéne gyűjteni, hogy választani lehessen. De úgy sem leszek maradéktalanul elégedett. Legyen meg a felhő és jól van :D
     
    Melan, -Fülemüle-70 és Samborg kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Tisztába vagyok vele köszönöm. Úgy vagyok vele, hogy a remény hal meg utoljára. Lehet a főnökség olvassa a fórumunkat és a végére úgy döntenek, hogy megépíthetővé teszik az összes oszlopot. :) ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 15.5.18
    Maszatka47, Swordfish, marcsi152 és 4 más kedveli ezt.
  9. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    A Cukorcserje egy növény a Bahamán.

    Cukorcserje (4.Kamra - 12 AB)

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    milanzs, marcsi152 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  10. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa


    Aham. Tehát pl az 1es pályán belül nem szlalomozhatok, de a 2. és a többi feladatokban már válthatok. Mindig csak az új blokk előtt. Jól értem?
     
  11. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Úgy legyen! :)
     
    margot1964, Maszatka47, Szabi451 és 6 más kedveli ezt.
  12. Eva0220

    Eva0220 Fórummogul

    Ja, bocs, kösz. Azt hittem, hogy fa.
     
    Swordfish és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  13. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Poénnak jó volt, nagyon tetszett.xD
    Kérlek színezd át a betűidet zöldre, mert felettébb megtévesztő lehet az írásod másoknak.

    (Komplett eventmechanikát átírni, nem pár perces művelet. Ne reménykedj a harmadik oszlop építésében!)
     
    Maszatka47, Szabi451, brekkencs. és 7 más kedveli ezt.
  14. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    mostanáig rágtam az eventet és köszönöm a segítséget minannyiotoknak!!!! Kellemes és nyugodt eventeket kívánok!!!!
     
    Swordfish, marcsi152, bendi1121 és 2 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. De választhatsz minden pálya előtt. Pl. az 1. pálya előtt kiválasztod az ezüstöt és a gyémántot, a 2. pálya előtt az ezüstöt és az aranyat és így tovább. Ha mindened van, akkor csak az dönti el melyiket választod hogy melyik nyereményeket szeretnéd kivenni. Kacskaringózni nem lehet. :D Ha az ezüstöt választod, akkor azon a pályán végig az ezüstöket kell beadni és az ezüstök nyereményeit is kapod.
    Akinek viszont nincs minden a pajtájában (hiányzik AB a szentélybeli kiváltásához) az vagy olyan utat keres ahol be tud adni mindent, vagy van 2 hete arra hogy AB-t gyűjtsön. Lehet ládát nyitogatni, keréken pörgetni, most megy a Nublonos, FP-ért ki tud venni a boltból, stb.....
     
    bocsika67, hóóvirág, _Cygnus_ és 9 más kedveli ezt.
  16. feri5259

    feri5259 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok szeretnék érdeklődni,hogy egy pályán belül mind az öt szintet teljesíteni kell?
     
  17. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia,
    Valoban sok az eventnoveny, viszont az event is eleg hosszu. Az eventgaz nem idoigenyes, 3x lehet aratni egy nap, nem kell a farmon logni, boven van ido a valo vilagban is amire szeretnenk. Bonuszok nelkul 5 nap alatt le lehet termelni, es akkor marad 9 nap osszekaprigalni a felropiket olakkal, fakkal, mas novenyekkel, amik mehetnek pajtaba, piacra, gazdakorbe, kinek mi tetszik. Cserebe lehet szerezni a felhot, es ritka olakat. En elsosorban ezek alapjan raktam ossze az utvonalamat. Kozben csurran cseppen szupertragya, tap stb. Mindenki eldontheti meger-e ennyit a dolog, nekem igen.

    Nalam a konnyezo palma fak kirakva mindenhova, ez ugye 22 oras fa, a leghosszabb, raktarak, a tobbit majd holnap meglatjuk.
     
    hóóvirág, Maszatka47, _Cygnus_ és 11 más kedveli ezt.
  18. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

    Sziasztok Mindenki!;)

    Köszönöm az Event ismertetőt és a sok jó hozzászólást!
    Értelmeztem:wuerg:,felfogtam:wuerg:,csinálom!xDxDxD
    Kedves Jónástól rákérdeznék a 75-s hozzászólásra:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:!
    A többit viszont tudom ajánlani bárkinek (48,-78,-91,-100 );)
    Sikeres Eventet és sok gondolkodást,ja és sok röpit!xDxDxDxD
     
    Maszatka47, marcsi152, -W-595- és 3 más kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Melan. :)
    Fákat raktam ki én is, mindenfélét, ami a malomba kell. Most úgy gondolom hogy egy darabig növényezek (amíg meg nem unom),de az is lehet hogy 1 területre fákat rakok, attól függ hogy milyen türelmetlen vagyok.:D
    Hétfőn Rackótól kapunk +1 termést, igaz hogy csak 2 órás, egy aratásra lesz elég. Figyelni kell majd hogy éppen ne akkor aktiváljuk amikor fák és ólak vannak kinn. :)
     
  20. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Szép napot kivánok!

    Szeretnék egy kis segitséget.Nem ismerem a Saguaro terményt.Növény vagy fatermése?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.