Visszajelzés Majmok szentélyének napja III. csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 12.5.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    A kúriára is hat, csak oda nem lehet kitenni.
    A házi kedvenc futtató a legjobb hely számára.
     
    Gio, Ribiszke, -kaktuszable- és még 1 ember kedveli ezt.
  2. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Egyetértek! :) Ha tele lenne a kifutóm, akkor is találnék benne kevésbé hasznos elemet, ami helyett kitenném! A tp-re pedig szükség van a haladáshoz.

    Szerintem a hatás ott is érvényesül, csak nem teheted ki oda...
     
    farmerogirl, Kuzdern, Gio és 4 más kedveli ezt.
  3. .Khrone.

    .Khrone. Fórumlakó

    Sziasztok!

    Akkor gyengébbeknek :) (ez én vagyok)
    PL. az 1. szinten két oszlopot kell építeni.
    Nem választhatom a TIK és Alabástromot, mert mindkettőnél van frangipáni?
    "Ha egy szinten egy oszlophoz használtuk az egyik építőanyagot, a másik oszlopnál ez már nem választható"
    Köszi!
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  4. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia .Khrone.!
    1. szinten – 2 az 5-ből mechanikát használjuk

    [​IMG]

    [​IMG]

    Ez azt jelenti, hogy két különböző oszlopot kell választani, és nem lehet ugyanazt kétszer.
    Vagyis nem lehet kétszer ugyanolyan oszlopokat (2* Tikfa, vagy Obszidián stb.) választani, hanem például itt, az 1. szinten az 5-ből 2 oszlopot kell felépíteni. Olyanokat célszerű választani, amelyek nyereményét szeretnéd megszerezni, és ehhez megvan a beadandó építőanyag, vagyis amit a feladat kér.
     
    vihence, -vadocka70-, Gio és 7 más kedveli ezt.
  5. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia nolina1965!
    Honnan veszed azt, hogy "kivéve a kúriát"?
    Ha azt írjuk, hogy mindenre hat és mindenhol, akkor az vonatkozik a teljes farm területére és fára, ólra, növényre és dekorra egyaránt.
    Csupán a kihelyezhetőségére vonatkozik a "Kúriát kivéve" információ.
    Mivel tojásként működik, mint pl. a Cica pereputty, vagy a Hopsz, itt egy mopsz!, elsősorban a Házi kedvenc futtatóba célszerű kirakni (ha még kifér oda).
     
    -vadocka70-, Gio, HéricsBáró és 6 más kedveli ezt.
  6. .Khrone.

    .Khrone. Fórumlakó


    Köszi, tehát két ugyanolyan oszlopot nem lehet, nem pedig két ugyanolyan építőanyagot. Értem.
     
  7. tutitanya

    tutitanya Fórumlakó

    Sziasztok!Nekem is rengeteg dekorom van, a kerge kert dugig,DE ! nem tudok rakni a házi kedvencbe, mert le van "karikázva"
    Honnan jövök rá melyiket tudnám áthelyezni?
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia tutitanya!
    A dekorok kirakhatóságát mondhatni igen intelligens módon saját maga a program, illetve játék választja ki.
    Bármely területre ha rámész, és megnyitod a dekoros részt, kiadja az összeset, de csak azokat lehet azon a bizonyos területre kirakni, amelyik nincs bekarikázva és áthúzva. Ezeket, amelyek ott kirakhatók, ráadásul a listázás elejére rakja, ezzel is megkönnyítve a keresést, ha egy konkrét dologról van szó, illetve a kirakást, hogy láthassuk, mi rakható ki ott egyáltalán.
    Ha mind karikás és áthúzott, akkor nem rendelkezel olyan dekorral ami ott kirakható.
    Ez a jelenség ugyanúgy megvan a farmos ólaknál és fáknál is, azzal a különbséggel, hogy ott a Telihold kertben kirakható fákat és ólakat is hozza, de áthúzva.
    Ha a főfarmon megnyitod a dekoroknál, ott is lehet olyan dekorod, amely be van karikázva és át van húzva. Az azt jelenti, hogy van, létezik, de nem helyezhető ki arra a területre, nem az az"otthona".
     
    vihence, -vadocka70-, Gio és 4 más kedveli ezt.
  9. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Sziasztok! Én reggel 8 -kor döntöttem el, hogy csinálom ezt az eventet is, na nem azért mert ne kellene a + dekor hanem idő hiányában. De pénteken tudok rá figyelni egész nap a pontos aratásra és pörgetek egy vagy két bónuszt a keréken és kész is. ( Na igen pörgetek ha a kerék is akarja !) Nekem jól jön minden plusz Tp, pedig nem vagyok hajhász nincs is sok szintszorzós kütyüm de azzal gazdálkodok ami van.
    rengeteg tp bónusz lapul a pajtámban de én használom is őket hisz azért vannak. még messze az Amaránt, és a két éves tervbe bele kell férni annak is.
    A gazdaköri feladatok megvárnak, eddig is ott voltak és nem dobom el kezem lábam hogy üres legyen a teljes sor, én ahhoz még kicsi vagyok, de egyszer az is kész lesz, tudom.
    Mindenkinek sok sikert!
     
    vihence, Lillapilla73, eviii_mee és 5 más kedveli ezt.
  10. tutitanya

    tutitanya Fórumlakó

    Kedves Havasi_Gyopár!
    Köszönöm részletes válaszod, remélem igen intelligensen ezt értettem. Azt szerettem volna tudni( de majd kitörlöm a kerge kertem), hogy pl.a már máshol elhelyezettekből van-e ami ide is tehető.
    De majd eljátszom vele, annyira nem fontos:D
    További szép napot, jó eventet:music:
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  11. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia tutitanya!
    Valóban, a kérdésed arra is vonatkozott, hogyha más területen van valamilyen dekorod, azt le tudod-e rakni a futtatóba?
    A Házi kedvenc futtató alap GYÍK-ját itt tudod olvasni, az akkori dekor felsorolással egyetemben:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/házi-kedvenc-futtató.16929/
    Figyelmedbe ajánlom még az alábbi linket: https://board-hu.farmerama.com/threads/bagoly-és-egyéb-tojások-házi-kedvencek.2108/
     
  12. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája


    Kedves Játékosok!

    A Majmok szentélyének napja event élő, online!

    Egy játékból való kilépés majd visszatérés után ellenőrizendő a feltételek megléte a farmotokon.

    Figyeljetek az aratásra, a felröppenőkre, majd a kezdeti magok elvetésére!

    Sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata
     
    Kuzdern, Gio, HéricsBáró és 3 más kedveli ezt.
  13. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Hortenzia adott 278 db felröpit (Pannik nélkül) a két területen. Vagyis 1 Pannival a tölgyön. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 13.5.20
  14. tutitanya

    tutitanya Fórumlakó

    Kedves Havasi _Gyopár!Köszönöm szépen, elolvasom:D
     
  15. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szia /sztok / !
    Nekem is hortenzia volt ültetve a két területre :287 felröpi jött. Egy árva panni csücsül a fán :D
     
    Kuzdern, Mica67, -Fülemüle-70 és 2 más kedveli ezt.
  16. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Szia, sziasztok!
    Nálam is 278 db felröpi lett, 1×1-ben volt a hortenzia és 1 panni a tölgyön.
     
  17. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Sziasztok!
    2 terület 1x1 hajdina 404 db felröppenőt adott. Pannikat elfelejtettem kitenni, de ha továbbra is ilyen szépen adja akkor maradnak a menüben, még lehet null percezni sem kell :)
     
    DevilMókus, -vadocka70-, maszilva és 5 más kedveli ezt.
  18. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Hát nálam eléggé érzékelhető volt a különbség felröppenő tekintetében, mert hiába mondogattam magamnak tegnap, hogy a Pannikat nem elfelejteni, a főfarmon már repkedtek fel a diadémok, amikor bevillant, hogy a Pannik a raktárban pihennek, így ott csak 136 diadém lett, a szédültre már kitettem mind a nyolc Pannimat, ott 194 db reppent fel, tehát 330 diadémom lett két terület hajdina palántából.
     
    DevilMókus, -vadocka70-, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  19. .Khrone.

    .Khrone. Fórumlakó

    Köszi, kevertem a beadandót és az építőanyagot, mert kapkodva olvastam. Akkor nekiveselkedem, mivel ez is eventecske.
     
    Havasi_Gyopár és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  20. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Jó szokásomhoz híven a Pannikat nem tettem ki :music:így 287 felröpim lett.
     
    Kuzdern, Fuhur, Gio és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.