Visszajelzés Majmok szentélyének napja III. csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 12.5.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    A gyékény szépen muzsikált, első körben a raktárházakkal együtt 459 röpi jött össze Pankákkal.

    Vigyázat! Az 1. szinten a tikfa oszlopnál az utolsó szint (35 cseresznye) nem 20 szupertápot, hanem 20 szupitrágyát ad. Így már kevésbé vonzó...

    [​IMG]
     
    Éva0315, -katalinjani-, Mica67 és 8 más kedveli ezt.
  2. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Köszönöm szépen a figyelmeztetést.:)
     
    Éva0315, Kuzdern, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
  3. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    Bocsánat, ezt honnan lehet tudni hivatalosan?
     
  4. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Köszönjük a jelzésedet!

    Kijavítottam az ismertetőben a képen az adatot! Frissítéssel már a helyes adat látszik!

    Sajnálom a tévedést!
     
    Éva0315, bugavalika40, Fuhur és 7 más kedveli ezt.
  5. muksika

    muksika Fórumlakó

    Nálam hortenziával és csak 5 pannikával 389 db diadém lett. Örültem. :)
     
    Éva0315, -katalinjani-, Mica67 és 5 más kedveli ezt.
  6. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Szia! Megnéztem a játékban. :)

    [​IMG]

    Kattints a zöld + jelre, majd válaszd ki az egyik alapanyagot - jelen esetben az 5-ből. Egy ilyen táblát dob fel a játék:

    [​IMG]

    Ezt követően végig tudod lapozni a felső sorban található alapanyagokat (egyszerűen kattints az egyik alapanyagra, majd a következőre stb.) és ha megtaláltad a Neked szimpatikusat, tehát ami a nyeremények és a beadandók tekintetében is megfelel Neked, akkor kattints a zöld Válasz gombra.

    [​IMG]

    Mindaddig törölhető az alapanyagválasztás (a piros X-re kattintva), amíg el nem kezdted a beadogatást a feladatba.

    Fontos, hogy egy alapanyagot (pl. Tikfa) csak egy oszlopnál lehet használni. Ha pl. egy szinten belül két oszlopot kell megépítened, a második oszlop már nem lehet Tíkfából, oda másik alapanyagot kell választanod. (Ezért a fenti képen a piros áthúzott karika.)

    Köszönjük a gyors javítást. Semmi gond. Előfordul bárkinél.
     
    Utoljára szerkesztett: 13.5.20
    Éva0315, -kaktuszable-, vihence és 12 más kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Ennyi lett : [​IMG]
     
  8. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Hortenzia 1*1-en, 1 Panni tölgyön, 1 cipelve, 3 barkácsfelhő aktiválva:302 diadém.
     
    Éva0315, -katalinjani-, Mica67 és 4 más kedveli ezt.
  9. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Kütyü
    [​IMG]
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.5.20
  10. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    Igaz, hogy sajnálom, de rendben van, elmaradtam egy brossúrával, azaz még a javítás elött néztem meg a táblázatot.
     
    Éva0315 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  11. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    A főfarmon gyékény, a szédültön sajnos állattal vártam az eventet, /hogy miért nem tudom/ 200 db röpi...:)
    Ez az event most így indult nálam.xD
     
    Éva0315, -kaktuszable-, Ribiszke és 12 más kedveli ezt.
  12. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    csillagfürttel vártam most az eventet, reggel 8 után vetettem és kell a gazdakörbe még az üvegházba, csak egy hiányzik már és az is kész lesz, de már vagy 40 ezer növényt sikerült bedobálnom.
    A lényeg 100 db felröpim lett. természetesen pannik nélkül, minek is tettem volna ki, már mikor láttam, hogy röpködnek fel késő volt. így a másik területet direkt panni nélkül arattam.
    De biztos kész leszek mire kell.
     
    Éva0315, -kaktuszable-, vihence és 8 más kedveli ezt.
  13. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    224-es szinten vagyok, de én örülök annak a 355- tp-s kitehetőnek is :)
    Főleg h nem foglal sok helyet.
    Nálam 23.500 gazt kellene termelni, 1445 felrepivel- Egyikből van 3.300 a másikból 470. Egyelőre nem tervezem a hossz érésűt éjszakára, remélhetőleg napi 4 kör egaz aratással meglesz a felrepi is.
     
  14. -Attila62-

    -Attila62- Utánpótlás-írogató

    Igazán adhatna felhősort!:sleepy: Annyi értékes apróságom van már, hogy nem is tudom hova fogom pakolni Őket!?:sleepy: Azért csinálom ám!;)
     
    drunyi, Éva0315, DevilMókus és 4 más kedveli ezt.
  15. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    Én farmmunkás kuponnak jobban örülnék!
     
    Éva0315, ljanika6, Csigaa és 3 más kedveli ezt.
  16. teknő69

    teknő69 Fórum-zöldfülű

    Nem tudom jó helyen járok-e a kérdésemmel?Jáde totemet építenék, és 5 db kartondobozt kellene beadnom, de lövésem sincs hogyan tehetnék szert rájuk.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  17. monikaf7676

    monikaf7676 Utánpótlás-írogató

    Szia! A kartondoboz a macska terményese.Leggyorsabban a piacon tudod beszerezni!
     
  18. teknő69

    teknő69 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a segítséget!!!
     
    Éva0315, DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
  19. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Eddig egész jól haladok. Felrepik ahogy vártam szépen gyűlnek.
    14.000 egaz és 1.050 felrepi eddig. Terménybónuszt sajnos nem sikerült party malomból előcsikarni :(
    Hétfőn kezdem csak az építkezést az oszlopokkal...
     
  20. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép napos Szombatot mindenkinek!
    A 8.oszlopom van kész...a röpi lemaradt 1 kicsit...a pörgetésből semmi extra.:)
     
    Ribiszke, Éva0315, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.