Visszajelzés Majmok szentélyének napja III. csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 12.5.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Az utolsó aratás eventnövényt várom , és akkor végzek az evettel . :inlove:

    A 2. szinten levő 25 db Szerszámos láda jól esett a pici szívemnek . Sok kicsi sokra megy . :p

    [​IMG]
     
    Ribiszke, Éva0315 és Rékuci1111 kedveli ezt.
  2. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    KÖSZÖNET!!!!!
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  3. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Sziasztok!

    Event befejezve.Köszönöm a számolást én is.;) Viszont most szembesültem,hogy előbb véget ért a telihold:cry: ezt jól benéztem.Remélem a következő nyitáskor nem kellenek felröpik,mert vámpírparadicsom maradt kint.:wuerg:
    Sok sikert mindenkinek!
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  4. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Nagyon kevesen lézengenek itt a csevegőben. A vége felé bejelentkezek én is. Az utolsó oszlopot építem, még egy kis növény ültetés, és jöhet a megérdemelt hatalmas jutalom, nekem jól jön ez is, mert elfogytak a tp bónuszaim. 96 os szintre léptem. Nekem nagy öröm, ahogy a kicsi farmom növekszik.
     
    Utoljára szerkesztett: 18.5.20
    Ditti58, nyuszi63, Ribiszke és 6 más kedveli ezt.
  5. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Jó reggelt!
    Kész vagyok,keresem a felhőt...mondom magamnak..juj de reggel van nincs is felhő, hisz napos időnk lesz.:D
     
    Ditti58, nyuszi63, Atali és 5 más kedveli ezt.
  6. Zotyó

    Zotyó Törekvő

    Sziasztok!

    Fuhur leírása alapján mentem,ma reggelre kész is lettem.
    Tegnap volt egy 100% bónuszom a kerékről ami sokat segített,nem kapkodtam szép kényelmesen csináltam.
    További sok sikert annak aki még csinálja.;)
     
    Fuhur, Kuzdern és Sárika555 kedveli ezt.
  7. kerge-30

    kerge-30 Junior szaki

    Megszerzett kitehetőket kilehet tenni a felhőre? Csak mert nem találom ahová kitehetném :(
     
  8. Zotyó

    Zotyó Törekvő

    Nincs tematikus felhősor,rakd ki valamelyik felhőre tetszőlegesen.
    A tp bónuszt adót pedig a tojásos területre.
     
    kerge-30 kedveli ezt.
  9. monikaf7676

    monikaf7676 Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Ennél az eventnél nem kaptunk felhősort!
     
  10. kerge-30

    kerge-30 Junior szaki

    Köszi, ja azt gondoltam, hogy lesz mert a leírásban van, hogy felhőre tehető.
     
  11. Atali

    Atali Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Nagyon ügyik vagytok! Nekem még kell 4 aratás a végéig. Igaz nem terveztem előre semmit, mindig oda adtam be, ahova (viszonylag) a legkevesebb eventnövényt/felröpit kérte és amihez volt pajtakészletem. Most tartok a 13. totem felénél. Nem sietek, holnap 2-ig még van időm. :) A teliholdast én is benéztem, de szerencsére a fákat és az ólakat kint hagytam (lusta voltam leszedni) és vmi közepes növényt ültettem.
     
    Kuzdern és spagetti24 kedveli ezt.
  12. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Az event kész, 15 totem kifaragva.
    Az event csak annak volt szerintem jó, aki biztosra tudta hogy be tudja fejezni és a nem kevés gazt lterelmelni. Aki nem, annak sztem bele se kellett fognia, egyéb nyeremények nem sok
    Sztem jó evnt volt, szeretem a TP% ot adó kitehetőek.
    Napi 35-40M TP-t tudok összevakarni felhőkből meg kitehetőkből, és még rengeteg nagyon jó porosodik a raktárba, talán egyszer leszek kitehetős raktárházak amiket a ki lehet tenni majd midenhova :D
     
  13. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Sajnos a szurikáta karanténban van, narancs koala kuckó lett helyette. Na de nem adom fel, ha innen nem jön, majd a szezon megadja, addig meg kibírom a többi állatkámmal. Sokat kellett ültetni, de bónuszok nélkül is teljesíthető volt.
     
    rozo52, Ribiszke, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  14. hunorkám2

    hunorkám2 Törzsjátékos

    Azt nem mondtam, hogy nem érdekel a TP, de most, ebben az esetben olyan mennyiségű beadandót kérnek, hogy valóban nem éri meg arra ráhajtani. Nem mindenki van azon a szinten, mint közületek sokan, és nem mindenki tudott még annyi aranyat, felhőt, vagy bármi mást gyűjteni, hogy minden gond nélkül belevágjon ebbe az eventbe. Amúgy én sem nagyon szoktam egyet sem kihagyni, de ezt speciel nem fogom megcsinálni.
     
    Wolf[Black] kedveli ezt.
  15. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Egyén függő az egész. Van aki szereti a TP-t, és hajt rá, és ez hajtja előre a játékban. Mindenkinek meg van az adott célja, és érdeklődési köre. Én tiszteletben tartom, akinek tetszik a TP vadászat, és azokat is akik nem szeretik. Én csupán csak azt a szemszöget írtam le, akinek nem tetszik a TP, hogyan áll vele.

    Én se szeretem a TP vadászatot, de van 1-2 ismerős, aki igen. Ha megéri neki, és szereti, Én nem fogom ráerőltetni hogy ne szeresse. De az éremnek két oldala van (aki szereti és aki nem), ismétlem magam, Én csak azt a szemszöget írtam le, aki nem szereti. :)

    Akinek megérős az event, az úgy is belefogott / akinek meg nem, az nem csinálta. De mindennek meg van a jó oldala. :)
     
    vihence és Nana470801 kedveli ezt.
  16. valibori69

    valibori69 Törzsjátékos

    Jó lenne a "hírekből" értesülni ha telihold lesz. :(
     
  17. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Helyzetjelentés RACS+víz használóknak: Most lett kész 25114 eventgaz. A felszaporítást nem durva módon végeztem, utána pedig nem is öntöztem minden körben. Ennyi elegendő viszonylag jó totemoszlopok megépítéséhez. Semmilyen bónuszt nem sikerült pörgetnem. Nem tudom megérte-e ennyit rááldozni.
     
    kovacstne kedveli ezt.
  18. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Ha idáig elfáradtál, hogy ezt leírd, néha benézhetnél az eventnaptárba is, csak úgy tájékozódásképpen.
     
    vihence és -ágianyu33- kedveli ezt.
  19. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    gondolom, azért fáradt el eddig hogy leírja. Egyébként ha valaminek, akkor ennek benne kell lennie a hírekben, ugyanúgy nem látom soha a turbómalmot. A sok megvehető, ami nem érdekel, benne van, de valahogy azokat nem látom (bár elképzelhető, hogy írták, csak én nem látom?). Ugyanúgy meglepetésként ért, hogy hamarabb vége lett. Fél 10-kor akartam aratni és már zárva volt. Nem hajtottam ott különösen semmire, de ilyenkor szoktam a leghosszabb növényeket és fákat berakni. Én sem járkálok minden alkalommal a fórum oldalon, a híreket a hírekben volna jó közölni.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  20. irkuvasz

    irkuvasz Törekvő

    Szia. Mindig értesítenek bennünket a turbómalomról is és minden eseményről. A teliholdra is időben figyelmeztettek hogy előbb vége lesz. Ha nincs időd benézni az eventnaptárba ahol mindent megtalálsz akkor javaslom hogy naponta mikor előszőr lépsz be a farmba, bal oldalt kattints rá az órára és akkor látod mi megy éppen és mikor ér véget, ezt ha 14 óra után is megnézed nem maradsz le semmiről.
     
    Gio, vihence, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.