Visszajelzés Majmok szentélyének napja III. csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 12.5.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Nem volt bonyolult event, de nem volt bónuszom, így jó sokat kellett kapálni, mire eljutottam a kitehetőig. Pedig 2x is megspóroltam a nagyobb tétel növénybeadást. :)
     
    Gio kedveli ezt.
  2. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok
    eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    eléggé kicentiztem,nem jött csak a végén egy +1-es bónusz,ezzel kész lettem,de ha ez nincs be kellett volna még áldozni
    a szupiból8)
    aki kész annak gratula,aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
    Gio kedveli ezt.
  3. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Sziasztok kedves Játékostársak!

    Búcsúznunk kell a fűszoknyájukat riszáló kedves kis állatkáinktól, akik a felépítendő oszlopok mellett táncukkal
    biztattak bennünket az építkezés folyamán.

    Ismét köszönet illeti azon játékostársainkat, akik tanácsaikkal, ötleteikkel és saját tervük megosztásával
    segítettek bennünket az event sikeres teljesítésében.

    Az event ideje lejárt, a csevegő zárja kapuit.

    További sikeres és örömteli játékot, kikapcsolódást kívánunk mindnyájunknak!

    Találkozunk a következő event csevegőjében!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.