Visszajelzés Mariachi fieszta csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 23.2.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Ha nem szólsz én is ültem volna nyugodtan a babérjaimon. Már tegnap óta a pajtát töltögetem nyugodt szívvel mivel azt hittem végeztem. Még kell egy kör növény azt hittem túltermeltem, de jó ez így. Szigetes felreppenő csak meglesz a végéig a szigetet még nem rendezem át még érnek a terményesek utána cserélem sima ólra abból is meglesz talán a hiányzó mennyiség. Köszönöm a segítséget. További szép napot kívánok.
     
    szellorozsa, Kuzdern, fakír1020 és 8 más kedveli ezt.
  2. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Én még csináltam volna tovább,de láttam nem engedi csak 16-ig:cry::cry::cry:
    Kiszedtem a piccolókat, a gyorsítókat meg a farmpengőt, barkácsot és két tarajossül titokosat:p
    Szerencsére minden cuccból volt elég, így nem kellett a piacról venni semmit:)
    Aki kész annak gratula,aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gratulálok;)
    Én még araszolok a vége felé... :music: ráérősen... a felhő meg van a többi csak ráadás;)
     
  4. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Köszi!
    Igazából séma szerint ment most is termelés,az elején szupival felszaporítás estére a két területen komfortba ültetés,nappal 1x1-be:p
    Most meg terményesek vannak kint, a szupi túrbózása nagyon tettszik, volt pár ráhatás,de kb. egy óra volt a hód terményese:D
    Nagyon tudom ajánlani mindenkinek a befejezést,legalább a felhőig:))))))
    Aki kész annak gratula,aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove::inlove:
     
    DevilMókus, szellorozsa, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  5. Menitala

    Menitala Fórum ismerője

    A növénnyel nincs baj, készen van. A narancspapir lámpa - kritikán aluli - BAHA sosem adja a röppenőket. Szomorú!!!!!
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Már csak az utolsó oszlop áll félig készen...:music: Még az is lehet, hogy az is elkészül;)
     
  7. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Nem lehet, hogy te is azt nézted el, hogy a Bahán a növények nem adnak felröpit, csak a fák-ólak? Az viszont mindenhol. Meg a tenyésztés.
     
  8. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Akiknél lapulnak talányos titkos fák, ólak tegyék ki. Szépen adta. :) Csak egy tipp. :) Mármint a bahára.
     
    Utoljára szerkesztett: 28.2.22
  9. Menitala

    Menitala Fórum ismerője

    Óh, most vettem észre szerda 14 óráig lehet röppködni a narancspapirlámpáért!!!!!Talán meglesz a felhő?
     
    nolina1965, jutka190226 és szellorozsa kedveli ezt.
  10. Hooker78

    Hooker78 Utánpótlás-írogató

    Hát a felröpit igen gyengén adja ,van kint vagy 2oo fa arr adot kb 2o at,ez az event a felröpi miatt dobos sajna,2 farmon is hasonlo a helyzet.
     
    Bonzó1945 és szellorozsa kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Jelenleg 1108 papírlámpám van. Remélem vissza tudják váltani! :D ;)
     
    DevilMókus, jutka190226, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  12. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Jól van nagymenő.... Értjük.:p De van akinek még nincs meg a kellő sem. :)
     
    DevilMókus, szpiró61, Bonzó1945 és 6 más kedveli ezt.
  13. gogo75

    gogo75 Fórum-zöldfülű

    Szia!
    A Narancsos papírpálma alig röppen fel a baha szigeteken! A földterületek meg nem is adnak!Kérdésem az lenne, hogy
    más is ilyen keveset kap vagy csak nálam probléma ez?
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  14. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Kérdésem az lenne,hogy olvastad az ismertetőt? A földterületek nem játszanak a bahán. Csak az ólak és fák... :)Ha vannak titokzatos fáid, óljaid tedd ki. Nekem jól adta. :)
     
  15. fakír1020

    fakír1020 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Tegnap délután event kész.Persze megint legjobban a piccolo láda lebegett a szemem előtt:D
    Pocok légyfogó Élőholt kincs xD
    Nekem elég jól adta a Narancsosat.2 területen narancs ólak, 1 terület xxl fák.:)
     
  16. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Szia. Ha itt visszaolvasol, az event kezdete óta ez a téma. Sokan megosztották saját tapasztalataikat. Én személy szerint tegnap tenyésztéssel oldottam meg. Reggel óta összejött kb 100 db. Én azt vettem észre, ma jobban adta minden.
     
  17. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Visszaolvasni??? Te jól vagy? ;)Minek azt, arra nincs idő...
     
  18. gogo75

    gogo75 Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Képzeld megpróbáltam, kiraktam az összess ólamat, az öszzes fámat, de alig kapok felröppenőt! Ezért kérdeztem,
    hogy csak nálam probléma? Máskor simán megcsinálom idő előtt az eventeket de ezt nem fogom tudni a narancsos miatt.
    Általában másik eventeknél betermeléskor van átlag 30 felröppenő. Most jó ha 200 fából kapok 10-et.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  19. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Nem kell fllegmán válaszolni, segíteni szeretnénk..
     
    Utoljára szerkesztett: 28.2.22
  20. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok! Mind a 3 farmon készen vagyok, az event befejezve, nálam nagyon buliznak a zenészek, táncosok. Ha lesz idő még elmentem a kész oszlopok képét, mert nagyon cukik. A felröpik, nekem is nehezen akartak összejönni, de a tenyésztés sokat segített.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.