Visszajelzés Mariachi fieszta event 2 - csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 31.8.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamka49

    mamka49 Fórumlakó

    nem tudom miből gondolod, hogy nem működik? Én chrom-al játszom, és tökéletesen működik
    mindegyik farmomon!:)
     
    karippa, Rizstej, -teri56- és 6 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Igazad van...:music: Majd ha potyog a kerékről elegendő bónusz... akkor újra gondolom a terveket;)
    Nem sok esélyt látok a cserélhetőségére:wuerg: Bár ki tudja... ez egy őrült farm;)
     
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Hamar végigrohantam az ismertetőn. Elkezdem, mert elszoktam. ;) Növény az adott, paletta megoldható növényekkel, papírlámpa pedig ólakkal. Nem fogok nullázni most, mivel még nincs pudlim, ez felejtős, majd összejön a végére. Néztem a boltot és szerintem nem lesz elég érme a felhozatalhoz. Na ez jobban zavar, bár lehet tévedek. ;) zavarásban nem :D Pörgetésben nem bízok, mivel új item jön a kerékre. Röviden ennyi észrevételem van, így 17:03- kor, haza érkezésem után 3/4 órával. :D
    Jó mászást mindenkinek! :)
     
    inanna11, bubafejgingo, ildiko44 és 14 más kedveli ezt.
  4. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Ha benéznél a bugok hibáknál láthatnád hogy több mint két hete sokunknál nem működik, lehet neked szerencséd van mert sokaknál meg igen. Mindegy hány farmod van egy helyről indítod. Nem szeretem amikor segítő szándékkal írok valamit és ilyen választ kapok. Most is mozzilán megy, és nem szolgáltató függő.
     
  5. szürkemajom

    szürkemajom Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Nekem se nulla percezési lehetőségem, se egyetlen Pannim sincs, azért többnyire végig csináltam az eventeket. Az előzőnél csak a csillagokat meg az arany banánt nem váltottam ki, és már tegnap óta nem ültettem event gazt. Csillagom ugyan nincs olyan sok, még van mit kiváltani, de a banán már a cefrébe való. Ez az event kiürítené a pajtámat, és nem tudom érdemes-e csinálni. Talán függőség, de ha event van, csak-csak belekezdek. Meglátjuk, mindenesetre ültetek hortenziát, a bahán amúgy is sok fa van kirakva, meg ólak is. Ott a táppal van gondom, nagyon lassan készülnek.
     
    ildiko44 és zsani_apja kedveli ezt.
  6. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok eventezők :)
    Vágig rágtam magam az event ismertetőn, és köszönöm @genka53 nak, a számolást :inlove:

    Hoztam én is egy kis összesítés a pajtából beadandó termékekről. Szerintem megint egy olyan eventnek nézünk elébe, ahol sokunknál a piac fogja játszani a főszerepet. Az előző ilyen even során, több száz millió csp-t zsebeltem be. Nem baj, én nem bánom, nekem így is jó. Nem kell időre aratni, nem kell a felröppenőket számolni, és így legalább a csp készletem is tudom szaporítani. Úgy is folyton elköltöm a zsozsót, most legalább pótolhatom.

    Mellesleg a pajtából beadandókat nézve, valami egészen elképesztően elfuserált mennyiségek ezek. El se tudom képzelni, hogy mi játszódhatott le a készítők fejében, amikor pld. meghatározták a 16 db tojást. :music:
    Mondjuk ha azt nézem, hogy egy felnőtt ember képes megenni 2 db tükörtojást egyszerre, akkor lehet kibontakozik az eventet készítő team létszáma xD

    MegnevezésDbBeadandóMegnevezésDbBeadandóMegnevezésDbBeadandó
    Állat12borzFatermés16cseresznyeNövény1116Vörös áfonya
    Állat12borz24Fatermés40cseresznye56Növény1192Vörös áfonya
    Állat122egérFatermés26datolyaNövény1270Vörös áfonya
    Állat88egér210Fatermés90datolyaNövény1424Vörös áfonya5002
    Állat40halFatermés78datolya116Növény1112búza
    Állat52hal92Fatermés34gesztenyeNövény3612búza4724
    Állat10hiúzFatermés44gesztenyeNövény1166édeskömény
    Állat10hiúz20Fatermés48gesztenyeNövény722édeskömény1888
    Állat20kakukkFatermés70gesztenye196Növény1074ibolya
    Állat32kakukk52Fatermés166ginkgoNövény1260ibolya2334
    Állat124kenguruFatermés184ginkgoNövény1666köles
    Állat28kutyaFatermés184ginkgoNövény1888köles3554
    Állat34kutya62Fatermés200ginkgo734Növény1080paradicsom
    Állat100lúdFatermés62juharszirupNövény84paradicsom1164
    Állat78lúd178Fatermés86juharszirup148Növény2666rebarbara
    Állat26pávaFatermés194magnóliaNövény2834rebarbara5500
    Állat30páva56Fatermés232magnólia426Növény2600répa
    Állat46struccFatermés62narancsNövény800répa3400
    Állat6szalamandraFatermés70narancs132Növény1264szójabab
    Állat8szalamandra14Fatermés30őszibarackNövény1422szójabab2686
    Állat98tehénFatermés34őszibarack64Növény100vadszeder
    Fatermés166ringlóNövény2000vadszeder2100
    Fatermés186ringló352Növény2116zeller
    Fatermés110sárgabarackNövény2404zeller4520
    Fatermés68sárgabarack178
    Fatermés34szederTermény16tojás
     
    Utoljára szerkesztett: 31.8.22
    ladislaw11, Rizstej, Fuhur és 29 más kedveli ezt.
  7. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Event kezdetekor, amikor egyébként is hosszút ültetünk lehet jól jön még az a kis segítség is, nem kell a termőföldre rakni, cipelni akkor is hozza a pluszt minden területen.
     
  8. szürkemajom

    szürkemajom Utánpótlás-írogató

    Helló! Ezt a táblázatot nézve, rájöttem, hogy én is inkább piacozok, bár soha nem szoktam. CsP-m is van millió fölött, de talán máskor elkölthetem fontosabb dolgokra.
     
    Fuhur, lovardatanya és nikimaci68 kedveli ezt.
  9. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Szia!

    Lehet, nem itt kellene reagálnom az írásodra, - az is lehet, hogy szóvá is lesz téve - én sem tudtam a Chrome böngészővel farmozni majd 2 hétig, és bármit csináltam nem és nem tudtam belépni. Az Edgével farmoztam.
    Tegnap, kikapcsoltam az összes netes összeköttetést, majd visszakapcsoltam, és a Chrome böngészőt is frissítettem és kitöröltem a farmos címszót ( bocsi nem jut eszembe a pontos meghatározása ) és újra be írtam a farm belépéséhez szükséges adatokat - és sikerült, azóta újra a Chrome böngészővel tudok farmozni.
    Remélem amiket leírtam Neked is segít.
     
    Utoljára szerkesztett: 31.8.22
    mamka49, inanna11, fahejascukorka és 11 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Igazad van;) Aki tervez annak jó lehet;)
     
    Samborg kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Este egyet elpörgetek, ha már megláttam és persze, ha eszembe lesz. :D
    [​IMG]
     
  12. Lizikertje

    Lizikertje Rutinos

    De nem ám ! Éppen ezért szabadságolom magam !;) Végre egy kis pihenés!:music:
    Sok sikert az event teljesítéséhez minden kedves farmerámás társamnak !:inlove:
     
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Ez most nem jött össze. A következő hozzászólónak megy az ól cserekor. :D ;)
     
  14. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Nálam a kliens nem működik. :mad:Állandóan újra kellett telepíteni.>:( Most a Chromon játszom, de zabálja a netet.:wuerg:
    Ezt az eventet lehet ki kell hagyni...
    Nem volt még rá példa, de lehet most jobb lenne...:music:
    Felhő nincs, kitehetőm annyi van.....;)
    Fa fa?:music: Nálam olyan kicsi a piccolo, nem fér bele:D
     
    lovardatanya, briguka, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  15. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Szép estét. Hál isten, kihagyható. Mindenkitől elnézést kérek, lehet miattam ilyenek az eventek, hogy ki tudjam hagyni :) Munkám miatt most már nagyon kevés az időm, de megpukkadok ha valami számomra értékeset nem tudok megszerezni. Most megnyugodtam :) Tölgyesben fák, bahán termőföld, néhány ól és fa. Ezért az eventért nem bontok semmit. Termelek a gazdaköribe. Mindenkinek jó játékot aki belekezd.
     
    mamszi5107, Rizstej, lovardatanya és 15 más kedveli ezt.
  16. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Nagyon köszönöm a számításokat.

    Én végig játszom ezt a játékot is, de úgy tűnik nem ez lesz a kedvenc eventem.
    Igen sok a 27.000 event növény. Tudjuk, hogy a Művészpalettánál "A felröppenés esélye alacsony!",
    ezért nem lesz egyszerű összegyűjteni a sok felröpit sem. Ráadásul a raktárból is elég sokat kell beadni.

    A boltból a Piccolokon kívül szinte alig lehet valamit megvenni, mert csak 80 érme marad.

    A Bahás területek nagy részén dekorok vannak, ezért azokat lebontottam, a Zuhatagok szigetén maradtak a Majomforgások.
    A vadaskertek és a füvészkertek maradtak a többi helyre fákat ültettem.

    A Főfarmon és a szédült szántón lebontottam mindent, Amaránttal indítok. Az Erdei tisztást most nem bontom.
    (A sok bontás miatt így is sok TP-t, sok TTP-t, fát és állatot vesztek.)

    Kosarat most sem veszek. A felszaporításhoz és néhány körhöz használok zöld cseppet és Kacsa Katát a "szokásos"
    gyorsítókkal. Megpróbálok kipörgetni +1-et és 100%-ot. Indítok két Jack-et.

    A nyereményeknél nem értem és nem szeretem ezeket az "új divatú" 40 órás dekorokat. A raktárban pihennek.
    Valójában két naponta aratnám őket, a tulajdonságukat el kellene osztani kettővel. (Így már nem olyan nagy szám.)
    Sokkal többet érne egy felhő. (De hátha még menet közben változik valami.)

    Jó játékot, sok sikert.
     
    Fuhur, bubafejgingo, Fätum és 8 más kedveli ezt.
  17. Minimaci

    Minimaci Fórum mestere

    Mint "kicsinek" azt javaslom, hogy légy rugalmasabb. Feltéve, ha ez (vagy valamely más) event érdekel.
    Most például két területen lehet (és kell is) tekerni az eventnövényt, de az erdei tisztáson simán megtermelheted a hiányzó növényeket, kirakhatsz néhány plusz ólat, ha szükséges. Nekem, "nagynak" is gyakran döntenem kell, hogy a gazdaköri a fontosabb, vagy az event. (Ami állatot/terményt épp a gazdaköribe gyűjtök, azt pl. kint hagyom a földön, ha annak leszedése nélkül is elég a terület. Ha nem, akkor dönteni kell.)
    A CSP-t ne sajnáld, ha drága valami, akkor se. Az arra való, hogy meg tudd venni a játékban azt, amiből hiányt szenvedsz. Másra nem jó, a boltban nem kapsz érte kenyeret... Gazdakörikkel, eventekkel, felhőkkel, esetleg piacozással visszaszerezheted (hogy újra legyen mit költeni, persze...).
     
    Othep, Kuzdern, jutka190226 és 3 más kedveli ezt.
  18. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Csatlakozom, hiszen minden érvet leírtatok amit érdemes figyelembe venni a játék mellett és ellene is. Igaz, már régen játszom és bevallom azért nem vagyok gyakorlott, minden event elkezdése előtt elolvasom a taktikákat, és amit lehet be is tartok, hogy simán előre jussak. Eddig minden eventet megcsináltam annak ellenére, hogy először teljesíthetetlennek tünt, de a tanácsaitokkal mindig sikerrel jártam és általában vasárnapra - tehát a kezdést követő 3.5 nap után - be is fejeztem minden eventet.
    A piccoló már nem érdekel, mert FA fára nem tettem szert elérhetetlennek tűnik, bár a gazdaköriben is igyekeztem ezeket a feladatokat teljesíteni, de nem jártam sikerrel, bár még van amit megcsinálok és ott is van még piccoló.
    Most ezt biztosan kihagyom mert nem jut rá időm, majd legközelebb. Lassan a játék varázsa elszáll és ahogy nézem nem vagyok ebben sem egyedül, bár tudom, hogy játszani jó, de nem mindenáron
    Mindenkinek jó játékot aki belekezd, annak sok sikert.​
     
    mamszi5107, fakunyhó, Kuzdern és 12 más kedveli ezt.
  19. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia!

    Az eventbe én belekezdek és a 3. szint 1. sora lesz az utolsó, amit teljesítek (4 150 növény a szezonpontokért + sz. trágya + a csillagokért két talányos fa).
    Most spórolok mindennel (idő, energia, extrák), hosszú lesz ez a hónap.

    A valóság fontosabb mit a játék, de a fentiek exrták nélküli felszaporítás után is egy nap alatt teljesíthetők.
    A részeredmény is eredmény, a lényeg a játékélmény.

    (3:58 az érési idő vízzel trágyával, rúna mellett; Répás-almás egyébként is alap.
    10 induló növény 2X2-őn hoz 70-et, második felszaporítási körben 70X7=490-et, amiből 2X202-őt ültetünk 1x1-be, marad 86 növény
    3 kör alatt 4040 növény jön le, az utolsó nem visszaültetett növénnyel, + 86 összejön a felszaporítás maradékából, 24-et kell összehozni valahogy a beadáshoz).

    Üdv: Nami.
     
    Hahacska, Kuzdern, maszilva és 3 más kedveli ezt.
  20. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Nos, még mindig nem érett meg a készítőkben az elhatározás, hogy legyen felhőnk? Mikor szinte csak ezt olvasom, és valsz. sokan, akik nem írnak, hasonlóan gondolják. Én is. Már az előzőnél sem tetszett a felhő hiánya, de azt megcsináltam. Valsz. most én sem fogok eventezni, pedig én is vallottam, hogy ha event van, akkor csinálni kell. Hát nem. Időm nincs, erőm még lenne, bár nem végtelen.
    Ha nem lesz felhő - vagy nem adnak ötszörös nyereményeket, nem nyúlok hozzá.
     
    vihence, Hahacska, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.