Visszajelzés Medencecápa-sztorik csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 21.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    A Csillagos érme felröppenésével kapcsolatban egy érdekes dolgot vettem észre. Tudom hogy a fő farmon lévő fák aratásából jöhetnek. Jelenleg 40 db 22-23 órás érés idejű fák vannak kirakva (igaz 5 db füvészkertben). A felröppenő mennyisége ragaszkodik a füvészkertek számához és a 40 db hosszú érésű fát figyelmen kívül hagyva 5 db csillagos érmét ad. Számomra már nincs jelentősége az érméknek, csak mint érdekességet említettem.
     
    farmeres53, csigamaj és Feca29 kedveli ezt.
  2. vénsárkány48

    vénsárkány48 Törzsjátékos

    Szervusztok!
    Ma kétballkezes vagyok. Sajnos bedobtam az összes úszóvirágot. :cry: Kapok segítségül pár darabot, vagy lemondhatok arról, hogy az eventet be tudom fejezni? Még kellene kb 100 db.
    Köszönöm ha válaszoltok.
     
  3. Feca29

    Feca29 Fórumprofi

    Az is beteg,aki 250es "érmeáron" adja a cuccot úgy,hogy alig röppen fel érme.....
     
    csurika003, bukta-agi54 és csigamaj kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Van csillagos érméd? Ha igen a boltban tudsz kiváltani. Ha nincs gyorsan elő a főfarmon a fákkal, hogy legyen érméd amiből kiváltod a magokat. Még időben vagy hozzá, hogy újra felszaporítsad.. Sajnos a rendszer nem fog adni pótlást.
    [​IMG]
    PS: Ha fákat kell kitenned én az alap almafákat tenném ki a helyedben, Esetleg gyorsíthatod turbóval, hogy gyorsabban érjenek be. Ha van pannid használd.
     
    Utoljára szerkesztett: 26.7.20
    HéricsBáró, Damas2010 és Fatther kedveli ezt.
  5. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Ez elég vicces. Én 12 órás fákkal haladok lassan, megfontoltan. Aratásonként 40-50 közötti felröppenő jön, ami nem tekinthető rossznak, főleg panni nélkül. Az aratásonkénti negyvenből öt felröppenő viszont siralmas, tekintve a fák érésidejét.
     
  6. vénsárkány48

    vénsárkány48 Törzsjátékos

     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  7. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Szia Kukori, én is elgondolkodok. Sosem panaszkodtam a növények miatt. Meg amúgy sem. Ha valaha negatív dolgot írtam, az a saját ostobaságom és hozzá nem értésem miatt volt.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  8. -pekudli-

    -pekudli- Haladó

    OK. Köszönöm.Csak azért nem értem, hogy mindd a ketten rózsát vetettünk és ő kapott 40-et, én meg semmit, (még a vetési db szám is megegyezett).Igaz egyáltalán nem kaptam még úszisapit.Még egyszer próbálkozom és vége a játéknak, ha nem sikerül.
     
  9. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Hol ültettél rózsát?
    Ez volt Mózesbotond írásának a lényege: FŐFARMON kellene növényt ültetni, NEM MÁSHOL.
     
    Atali és -ágianyu33- kedveli ezt.
  10. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !

    Én 23 órás és 22 órás fákkal vártam az eventet, 175 felröpit kaptam.
    Azóta nappalra mennek ki az xxl-es almafák és gesztenyefák ( ezek kapnak KK turbót ), 2-szer aratom.
    Éjjelre mennek ki az xxl-es fák, vegyesen, főleg amiből kevesebb van.
    Már kivettem 4 db Dóm talányost, reggel kiveszem az 5.-et és kivágom a fákat.
    Persze Pannik segítették a felröpik számát.
     
  11. csutak007

    csutak007 Haladó

    Üdv! Mindenkinek! Tudja valaki hova kell az a sok úszósapi? Van belőle alig 335 és nem tudom mit kezdjek vele? A trambulin is kész, akkor hova a sapi?
     
  12. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Szerintem rendesen túltermelted az úszósapit. Összesen csak 160 db-re volt szükség. A többit az alábbiak szerint beváltják :
    Érkezhet:
    Tenyésztéskor és növények aratásából az alábbi területen:

      • főfarm
    • Ajándékba NEM küldhető
    • VarázsfaNEM adja
    • Gazdabolti vásárlással
    [​IMG]
    Visszaváltási érték: 44 TP, 29 CSP
     
  13. csutak007

    csutak007 Haladó

    Köszönöm a segítséget! De én csak a gazdakörihez termeltem! Iszonyú sok sárga árvácska, gyékény stb kell beadni, gondoltam akkor kihasználom a főfarmot.
     
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt.
    Szia. Tudom hogy ez az event egy határeset. Van aki többet szeretne pecázni és növényeket ültetni, beáldozni esetleg sz.trágyát....stb. De volt már ilyen pecázós, akkor meg az volt a baj, hogy mennyi növényt kell ültetni. Már nem emlékszem hogy eddig mennyi növényt kért 1 pecázás, de ez az event 1 hónapig tart és nem 6 napig. Ha csak a napokat nézzük, akkor is többet fogsz tudni pecázni, mint 6 nap alatt. Most napi 3-t, a következő eventtől napi 5-t, a végén 10-t (igaz hogy arra már kevés nap marad) és semmit nem kell csinálni érte, csak naponta leszedni az órásakat és egy jó medvét keresni, aki jó halakat fog ki. :)
     
  15. -pekudli-

    -pekudli- Haladó

    Köszi.
     
  16. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Ez a peca eggy vicc, mindeggy melyik részen állitom meg akkor is ugyanazt adja, 2 különböző csalival is.
     
    soresne kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Reggelt!
    Csak összejött a felhő. Viszont az érme...., hát, nem is kell a komment! :D
     
    vihence, Atali, juliannakoczkas és 4 más kedveli ezt.
  18. tothjgy

    tothjgy Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Ahogy mondod:) Sokat halásztam, de egyszer volt Polip, de gyöngy az nem:(
     
    rojo57 kedveli ezt.
  19. Petike824

    Petike824 Járnitanuló

    Szia.Megvan a felhő a Medencés eventel , rögtön jön a Vizisí event , mert úgy olvastam július , de nem láttam pontos leírást mit kell ültetni ,hogy elkezdjük, előre is köszönöm a választ.:)
     
  20. rojo57

    rojo57 Járnitanuló

    Szia. Én 60db fára kaptam 4db érmét! nem érdemes rápazarolni a sok turbót.
     
    mamszi5107 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.