Visszajelzés Medencecápa-sztorik csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 21.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Szép jó reggelt!
    Ez az event is jól ki lett találva, a felhősorom a helyén, a főfarmon XXL-es fák, érmém viszont összesen 237 db!!!! Ebből nem sok titkosat lehet kiváltani.
     
    imi010 és Evita-55 kedveli ezt.
  2. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Vigasztaljon a tudat, hogy a bolt nem eleme a felhő megszerzésének. A játék már átfordult egy olyan irányba, hogy mindenki tehetsége, ideje és erőforrása függvényében tud célokat kitűzni magának. Az alap – esetünkben a felhő – olyan teljesítést igényel, ami könnyen megoldható. A bolt kínálata és az ár egy másik szint.

    El kell döntened, mit szeretnél onnan, szembeállítod a lehetőségeiddel és megoldod.
    A te esetedben már szinte elérhetővé vált egy titokól. A csillagos érmék ha jobban röpködnek, akkor kettő is lehet.
    A többit el kell engedned, vagy küzdesz érte, de annak nem látom értelmét.
    Az alap célt már megszerezted.
    Korábban nem volt meg a lehetőséged választani, hogy meddig szeretnél eljutni és nem voltak extra lehetőségek. Kapálni kellett és mindent teljesíteni, ha a célt – esetünkben a felhő – el akartad érni.
     
    MamaMeseKertje, -Erbrow-, vihence és 3 más kedveli ezt.
  3. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Kószi, de ez engem nem vigasztal, nem értem miért kell teljesen elérhetetlen lehetőségeket kitűzni.
     
    briguka, juliannakoczkas, imi010 és 2 más kedveli ezt.
  4. laciku02

    laciku02 Járnitanuló

    Sziasztok Hát ezt nem értem. Kész a felhősor, Működik is, és meg maradt az összes úszósapkám. Nem kellett hozzá.Valamit rosszul csináltam? Vagy kimaradok valami jutalomból?
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia A felhősor után nincs jutalom. Ültethetsz ha akarsz , de túl nagy szerepe nincs a beváltási értékek nem kimagaslóak . Azaz ennyi kész vagy.o_O
    Gratulálok:)
     
    Utoljára szerkesztett: 27.7.20
    Kuzdern kedveli ezt.
  6. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Az úszósapkákkal a két kiváltandó területet lehetett megszerezni. Ehhez 100 és 60 db úszósapkára volt szükség.
    Írásod szerint kész vagy az eventtel.
    Akkor a látható úszósapkák a menüdben beváltásra fognak kerülni az event vége után.
    Túltermelted. Kapsz érte némi aprót.
     
  7. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Jöttem egy jó hírrel, hogy ne csüggedjen az, akinek még nincs agáma, mert előbb-utóbb lesz. Múltkor volt 10 dóm titkosom, kiraktam, persze agáma egy sem. Majd lett megint a szezonosból vagy 6 kiraktam, agáma megint egy sem. Majd lett 4, kiraktam, agáma megint csak elkerült. Csillagos érmével most kiváltottam 2 db-ot, leraktam (már nem is számítottam arra, talán agámát nyitok), és most nyitottam, láss csodát, az egyik AGÁMA lett. Megküzdöttem érte, de megvan. Most már megint nincs semmi új amiből ne lenne (egy darabig :) ) Ne adjátok fel!!!
     
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    A csillagos boltban fontos kiváltani az eventnövényeket ? :p

    5 úszórudat kiváltottam , de megálltam , és elgondolkodtam .
     
    szekulagábor, Fatther, sutimami57 és 2 más kedveli ezt.
  9. Zuhi

    Zuhi Fórumlakó

    Sziasztok!
    Egy kinzó kérdés. Tényleg senki nem megy fel a kész toronyba???xD:sleepy:-.-xD
     
    bendi1121, Fatther, nagymami2 és 5 más kedveli ezt.
  10. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Sziasztok!Event vasárnap kész lett,felhő beüzemelve!:)Már csak csillagos érme gyűjtésben vagyok!Eddig egy db 2-es titokfát adó csomagra volt érmém,talán szerdáig még összegyűlik egyre!:)Eddig 1000 db turbóm bánja,de majd gyűlik megint lassacskán!Sok sikert mindenkinek aki még eventezik!:)
     
  11. mitnemertesz

    mitnemertesz Fórumelemző

    Csősztök, nálam is megvan a felhősor! :D
    Egyelőre csak 330 az érem, 190 cukorjuhar XXL-lel, napi 3 aratással. :wuerg:-.-:cry:
    Ebből kijön 1 titkos csomag, és mindjárt vége az eventnek.

    u.i.: Ugyanitt kézi gyalu eladó!
     
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Azt hittem , reggelre kész leszek :D

    [​IMG]
     
    mamszi5107, szekulagábor, vihence és 4 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika!
    Még egy kör és kész is lesz :D
    A maradékot meg majd visszaváltja a rendszer (én nem számoltam, hanem teleültettem amikor hasonlóan jártam, mint Te) vagy csak annyit ültess amennyi hiányzik, a döntés a kezedben van :)
     
  14. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Mára már nekem is kész lesz az event :) Örülök, hogy plusz anyagi ráfordítás nélkül is meg lehetett csinálni, bár nekem felröppenőm nagyon nagyon kevés volt, de azért így is sikerült végül mindhárom területen ültetnem. Csak azért nem bánom a kevés csillagos érme érkezését, mert a bolt nem tud olyat kínálni amire igazán szükségem lenne. Ólakat az előző szezonokból szereztem és ahogy a játékot ismerem lesz még lehetőség a hiányzó talányos fák pótlására.
    Szóval összességében én elégedetetten zárom ezt az eventet. Gratulálok mindenkinek aki már végzett és kitartást azoknak, akik még hozzám hasonlóan ültetgetnek :)
     
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Megvan a felhő :D:inlove:
     
    vihence, szekulagábor, imi010 és 5 más kedveli ezt.
  16. icaoze

    icaoze Utánpótlás-írogató

    Én ugyan nem tudok nullázni,de ,én fát ültettem ,és 2db sapkát adott nem jó így tenyésztettet és ez nekem így bejőt a sapka
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  17. Mykuszy

    Mykuszy Törekvő

    Sziasztok! Lassan,ráérősen,de meglett! És már csak 11gyöngy kell;)
     
    vihence, imi010 és szekulagábor kedveli ezt.
  18. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Á a gyöngyök... :D:D Nekem is eddig egyetlen egy darab pecázódott ki :D
     
    imi010 és Mykuszy kedveli ezt.
  19. Lejlocska

    Lejlocska Törekvő

    sziasztok!
    felhő vasárnap kész ,és pont 750 darab érmém lett is ..de nem tudom mit váltsak ki?:oops:
    Agáma érdekelne ,de csak egy valakinél olvastam,hogy adott :) ha valaki kapott még agámát,akkor ideírná ,hogy tudjak viszonyítani,mire költsem a drága érméimet:D? Mert az eddig elkerült,de az új fák is sajnos
     
    imi010 és DevilMókus kedveli ezt.
  20. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia . Ügyes vagy .o_O
    Én 1 egyetlen 1 titkost váltottam ki :a bahás fát( Agámám már volt , de minimum 20 Dóm tenyészetre lett/1),o_O és lett belöle Abiufao_O:D
    Nem tudom hogy ez segítség lehet egyszerűen szerencse.:music:Szerintem azt váltsd ki ami amit leginkább szeretnél.:music:
    Lehet a következő 30 Bahás titokfára 0 új jön .o_O
    Sok síkert.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 28.7.20
    vihence, imi010, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.