Visszajelzés Mennyei sütik - 2022. június - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 28.6.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Köszönöm a segítséget neked is meg Tomának és a többi kedves gazdatársnak. Nekem ettől függetlenül nem megy. Valamit nem jól fogok fel. Sem kicsinyíteni nem tudom sem egymás mellé tenni, de még jóformán kijelölni sem. Illetve a bekeretezés az megy, de nem tudom utána mi a tennivaló. Én gyakorlati ember vagyok ha majd valamelyik fiam megmutatja néhányszor, hogy mit és hova akkor talán majd sikerül. Addig tovább termelgetek én is úgy látom, hogy a felreppenő nagyon gyéren jön úgyhogy nullázni is kell majd. Ez legyen a legkisebb probléma, majd ha már túl sok gaz van és megtanultam használni a képmetszőt akkor ehhez mérten megcsinálom a felreppenőket. Még várnom kell, mert a nagyobb fiam Békéscsabán van csak este jön haza a kicsi meg diákmunkán a Mekibe. Viszket már az ujjam nagyon nehéz megállni, hogy ne sütögessek, de nem akarom elrontani. Egyelőre 12 torta várja a sütést. Szép napot jó hétvégét kívánok.
     
    Arrah, fakír1020, szellorozsa és 7 más kedveli ezt.
  2. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Igyekszem én is, de nekem kétszer sikerült tévednem.....sebaj, megoldom....tetszik ez a játék.....ügyeskedjetek!!xD
    Nekem is kész már lehet mással foglalkozni.....további jó játékot mindenkinek!
     
    maszilva, szellorozsa, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája


    Aki nem dolgozik az nem hibázik... A végére azt hiszem 3-at rontottam...:wuerg: No de a lényeg hogy a terv sikerült:music:
     
    ildiko44, szellorozsa, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  4. karesz

    karesz Törzsjátékos

    Hibáról: elkezdtem a szédült szántón 0 percezni a krókusszal, még szerencse, hogy a második után megnéztem a malmot és sehol a doboz :D, mindenesetre már én is kész vagyok az eventtel.
     
    ildiko44, fakír1020, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  5. TIBIV6

    TIBIV6 Utánpótlás-írogató

    Szia! Nagyon szépen köszönöm a segitséget.
    További szép napot -
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 1.7.22
    smoldering, szellorozsa és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Én kocka dinnyével és amaránttal próbálkoztam a szántón:p hasonló eredménnyel.... :wuerg:
    De játszani jó:inlove:
     
    ildiko44, szellorozsa, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  7. Menitala

    Menitala Fórum ismerője

    SAJNOS nagyon rövid ideig lehet nézni!!!!
     
    kovacstne, jutka190226, rudcsi24 és 4 más kedveli ezt.
  8. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Én ezt a minijátékot szerettem, le szoktam írni a kezdőbetűket, időbónusz használata nélkül játszottam mindig, és ment is jól. Viszont most lecsökkentették az időt, amíg nézni lehet, és ez nagyon nem tetszik. Így akarnak rávenni, hogy tenyésszek, vagy vegyek időbónuszt? Hát engem speciel nem fognak. A felröppenő gyalázatosan jön. Ráadásul egy minijátékra csak 10 csillagos érme jár, ehhez képest a bolt elég drága. Hány ezer + gazt kellene letermelnem, meg felröpit nullázni, hogy a boltból kivehessem amit érdemes? Nem is gondoltam, hogy ez a fajta eventet is ennyire el lehet rontani, de a Bp nagyon ügyes, mert sikerült nekik.
    Hát jó, van nekem más dolgom is ezen kívül.
    Valahogy eljátszom a minijátékokat, aztán szevasz, event elfelejtve.
     
    böbe764, Arrah, borderland57 és 9 más kedveli ezt.
  9. Bonzó1945

    Bonzó1945 Fórum nagymestere

    Én is eljátszanám, ha azok a fránya röpik nem ilyen ellustulva jövögetnének. 0-percezni nem tudok, mert nem sikerült semmiféle praktikával sem kinemesíteni növényt. Ez a farm rossz csillagzat alatt van. A 48 malomtermék feléhez van rózsaszín doboz, pedig már a főfarmon csak hosszúérésűt termelek és tenyésztettem is. Ennyi áldozatot nem ér meg az a felhő és az inflációs bolti kínálat sem tetszik.
     
    szaszipanni, Arrah, cskati01 és 2 más kedveli ezt.
  10. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Na kérem. Megvan a két piccoló és a neonól. Szezonból is ma lett meg a 2 piccoló és volt egy gazdaköriből. A neon disznó lett, jóvanaz. A ládákból egy még érlelődik, a többi eredménye: az elmaradhatatlan ingríd, kicsobbanó öröm, élőholt és Jack. Ma már csak normálban termelek, éjjelre hosszú a röpi miatt. Meg lesz ez. Ha minden kötél szakad akkor a krókusszal tudok gyártani. Igaz még nem 0 perces, de kicsit több mint 2 óra alatt kész. Mindenkinek kitartást ebben a melegben

    Az utolsó piccoló virágos lett :) Éjjelre pipacs volt, majdnem egy az egyben adta a felröpit.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.7.22
    Lenczy, Rizstej, ildiko44 és 4 más kedveli ezt.
  11. topifkafarm

    topifkafarm Fórum-zöldfülű

    Én fényképezni szoktam , és így hiba nélkül csinálom
     
    ildiko44 kedveli ezt.
  12. elsolking

    elsolking Fórummogul

    25 db tortadoboz eladó.
    feladtam, nekem ez nem megy :-(
    visszavonom. köszi mindenki! képmetsző működik
     
    Utoljára szerkesztett: 2.7.22
    mamszi5107, Arrah, SnéDóri és 3 más kedveli ezt.
  13. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    én is igy teszem....xD
     
    Arrah, Kuzdern, GA-BI-O-Farm és még 1 ember kedveli ezt.
  14. bagoly1964

    bagoly1964 Utánpótlás-írogató

    A meleg megrogyasztott. Elfelejtettem 0 percezni, pedig régen tudtam. Segítség. Növény megvan,- felröpi kellene. Köszi ha valaki segít...
     
  15. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Szia!
    Fehér ártatlanság, Karácsonyi süti a rekeszekben, 100-as föld letéve.
     
    jutka190226 és Kuzdern kedveli ezt.
  16. zebraful

    zebraful Fórumelemző

    Elnézést nem felejtettem el, másik növénnyel próbálkoztam. Tényleg meleg van!
     
    ildiko44, jutka190226 és Kuzdern kedveli ezt.
  17. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    30 tortát gyártottam le eddig, a növényigény azt hiszem fél óra múlva lesz meg, a röppenőkre még várni kell kicsit.
    Most csak az elejét toltam meg, éjjelre már valami hosszabbacska volt (talán sárgaborsó) a röpiért, most nincs rohanás.
    Azért tegnap ügyesen kitettem a pannikat a szédültre8), de semmi hatásuk nem volt xD így gyorsan átköltöztettem őket a főfarmra, hogy szem előtt legyenek, na így mindjárt dolgozni is kezdtek :D
     
    ildiko44, jutka190226, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
  18. kisjanos78

    kisjanos78 Fórumszaki

    sziaztok sikeresen meglet a felhö aktiv :)
     
    kovacstne, maszilva, ildiko44 és 3 más kedveli ezt.
  19. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Sziasztok!

    A képmetsző használatánál ha a Windows+Shift+S billentyűkombinációt használjátok, az eredményt kiteszi a monitor jobb alsó sarkába a program, tehát lehet teljes képernyőn játszani. A Win10-ben így működik, de ki kell próbálni kisebb verziószámnál – értsd: korábbi rendszerek –, érdemes. Sokkal gyorsabb, mint az ikonnal bajlódni.
     
    Domos52, Lenczy, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  20. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Sziasztok !
    Az event kivégezve...
    [​IMG]
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.