Visszajelzés Mennyi ültetős eventet szeretnétek látni a játékban havonta?

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 18.2.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyi ültetős eventet szeretnétek látni a játékban havonta?

Szavazás lezárva: 18.3.18.
  1. Maximum 1 alkalommal

    8.4%
  2. 2 alkalommal

    52.6%
  3. 3 alkalommal

    23.9%
  4. 4 alkalommal

    8.8%
  5. 5 alkalommal

    2.2%
  6. 6 vagy ennél is több alkalommal

    4.1%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Heti egy eventtel is kiegyeznék, de ebben az összes kategória benne van. Titoktól a majomkirálynőig. És egyszerre két event csak 100 FA jóváírással mehetne. Nyúljon zsebbe a BP is, hisz van Neki. Akkor is ha 10 percig fut közösen valami.
    A sok event a minőség kárára megy. Nem is kicsit.
     
    osztrak12, marti3883, ursa11 és 20 más kedveli ezt.
  2. chris975

    chris975 Fórum-zöldfülű

    Szia! :)

    Thank you for that poll :) many farmers from Poland are a bit tired of seeding events. And if there's a chance to change that we would like to take part in this voting, if you allow of course ;)

    Üdvözlettel :)

    In Hungarian

    "Szia! :)

    Köszönöm a szavazást :) Sok lengyel termelő egy kicsit belefáradt a vetéses eseményekbe. És ha van esély arra, hogy megváltoztassuk, akkor szeretnénk részt venni ebben a szavazásban, természetesen ha, megengeditek;)


    Üdvözlettel ":)
     
    Utoljára szerkesztett: 18.2.18
    Szama, Yoda800, taga1 és 43 más kedveli ezt.
  3. *PalMa*

    *PalMa* Járnitanuló

    Sziasztok! Én az arany középutat választottam, szerintem havonta 3 ültetős event bőven elég lenne, de nem szeretném, ha helyette betennének több tenyésztőset! Minden maradhatna úgy ahogy eddig volt, csak az ültetős eventek számát kellene lecsökkenteni. Legyen szellősebb az eventnaptár egy-két nap pihenővel megspékelve, amikor kicsit szusszanhatunk, tölthetjük a pajtát állatokkal és növényekkel, amiből kevés van éppen. Szerintem ez az event hátán event nem tesz jót a játéknak, besokallunk tőle... ki előbb, ki utóbb!
    Esetleg még azt el tudnám képzelni, ha Rackó helyén nem csak időnként lenne event, hanem ott rendezhetnének folyamatosan eventeket, a többi területen meg mindenki termelhetne kénye-kedve szerint ami neki tetszik.
     
    Yoda800, cskati01, -kaktuszable- és 20 más kedveli ezt.
  4. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!

    In hungarian your letter:

    "Szia! :)

    Köszönöm a szavazást :) Sok lengyel termelő egy kicsit belefáradt a vetéses eseményekbe. És ha van esély arra, hogy megváltoztassuk, akkor szeretnénk részt venni ebben a szavazásban, természetesen ha, megengeditek;)


    Üdvözlettel :)"
     
  5. chris975

    chris975 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm :)
     
  6. Petike1968

    Petike1968 Fórumprofi

    Viszont jól is van ez Így. Mindenkinek adott a lehetőség arra, hogy válasszon. Sokszor nem csinálok meg eventeket, inkább piacra termelek nagy sikerrel.A játék maradjon játék, kikapcsolódás, ne kötelező hajtépés! Az meg, hogy a BP nem akar ingyen dolgozni.....érthető.:)
     
    Yoda800, Gyöngyhörcsög, Gio és 7 más kedveli ezt.
  7. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Sziasztok!
    2,erre szavaztam! Nem azért,mert nem szeretek eventezni,sőt inkább szeretek! De a szavazás az Ültetős evetet kérdezi,persze ezenfelül lehet még más fajta event is,pl. a Pajtából beszállítós,de ezt meg csak úgy lehet teljesíteni,ha ültetünk,búzát,kukoricát stb..... Arról meg csak álmodozok,hol tartsak állatokat..mert mindég ültetünk ( eventnövényt) :);)
     
    Boglárka9361, marti3883, taga1 és 17 más kedveli ezt.
  8. zagma

    zagma Fórum-zöldfülű

    Szia!

    Forgive me that I write in English, but my Hungarian isn't very good.

    I would like to thank to TL Csocsoovb for this oportunity to vote.
    I'm sick of having 4-6 seeding events per month. Less is better.

    I hope, that you don't mind that I gave link to this survey on polish forum.


    Üdvözlettel :).

    Szia(sztok)!
    Bocsássatok meg, hogy angolul írok, de nem túl jó a magyarom.

    Köszönetet szeretnék mondani Csocsoovb-nek, hogy lehetőséget ad a szavazásra.

    Elegem van a havi 4-6 ültetős eventből. Kevesebb jobb lenne.

    Remélem, nem bánjátok, hogy közzétettem a felmérés linkjét a lengyel fórumon.

    Üdvözlettel
     
    Utoljára szerkesztett: 18.2.18
    taga1, Vyca-cica, -vadocka70- és 33 más kedveli ezt.
  9. Petike1968

    Petike1968 Fórumprofi

    szia! a végeredmény ugyan az. pajtából beadós is ültetős, csak épp állandó növényt ültetünk. ;) ha állatokat kell beadni, akkor megint csak nem tudunk ültetni, pajtát töltögetni. sakk-matt:wuerg:
     
  10. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves véleményt mondó Gazdatársak!

    Köszönjük, hogy más nyelvterületről is hozzátok a szavazatotokat!

    Szavazhattok nálunk is, nincs akadálya ennek.

    Az is megoldás lehet, hogy saját fórumotokon engedéllyel, hasonló témában indítotok ilyen közvélemény-kutatást.

    Sok sikert kívánunk a kezdeményezésetekhez!
     
    Szama, Yoda800, taga1 és 26 más kedveli ezt.
  11. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Én három eventre szavaztam....igy minden hónapban lenne egy hetünk, pajtát tölteni....
    Szerintem a kettő kevés....nagyon ellaposodna a játék.
     
    Yoda800, Sonche, -kaktuszable- és 14 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.:)
    Ötre szavaztam. Inkább legyen, mint ne legyen és tudjunk szelektálni. Egy 5-6 napos eventben olyan ólakat, kitehetőket, stb.... tudunk megszerezni amit ha beraknak egy gazdaköribe ott olyan mennyiségeket fognak kérni érte, amit több hónap alatt se tudunk megcsinálni. Nem tudhatjuk hogy havi 2 alkalommal milyen eventet kapnánk és esetleg kimaradnánk egy nyuszis eventből, (lásd: brokkoliagy) amit valljuk be az egyik legjobb event volt mostanában.
     
  13. gjozsi44

    gjozsi44 Haladó

    Én is háromra szavazok, sziasztok.
     
    gretag, heureca3, zsozso577 és még 1 ember kedveli ezt.
  14. Fatther

    Fatther Fórum admirálisa

    Szép estét kívánok mindenkinek, sziasztok !

    A kettő eventes hónapra szavaztam, a miértjét mások már kifejtették, s azzal megegyező az én véleményem is.
    Egyúttal lenne egy kérésem a moderátorok felé.
    Lenne szíves lefordítani (amennyiben ez lehetséges) az "idegen nyelvterületről" érkező hozzászólásokat olyas valaki, aki beszéli azt? - mégis jobban hangzana, mint a Google fordítóval.
    Köszönöm.

    Pihentető vasárnap délutánt.
     
    taga1, Hermione72, Sali~*.* és 10 más kedveli ezt.
  15. Automaniak

    Automaniak Fórum-zöldfülű

    Kettő elég havonta!
     
    taga1, gretag, -Fülemüle-70 és 3 más kedveli ezt.
  16. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Úúúúú, micsoda lavinát indítottam el... Szerencsére hamar kiderült, hogy nem csak engem, sőt nem csak a magyarokat foglalkoztatja ez a kérdés. Remélem, a végeredményt (bármi legyen is az) a BP központban is figyelembe veszik majd.

    Szia! Persze, megértem a Te álláspontodat is, de ha event van, nekem "muszáj" megcsinálnom, tehát kvázi nincs választási lehetőségem... :D
    Amúgy úgy gondolom, hogy pont az ültetős eventek kapcsán sok gazda zsebéből egyetlen valós fillért sem húznak ki. Kosarat soha nem veszek, felszaporítom az eventnövényeket, szupitrágya, kacsakata, turbótrágya jön a mamutfákból és a kerekkerékről nyert kitehetőkből, tehát ingyen megvan minden event.
    De ha mégis a Te álláspontod van közelebb a valósághoz, és a kosarak jó bevételi forrást jelentenek a BP-nek, egy jó kreatív csapat számtalan ötletet ki tud találni, hogy a kevesebb event miatt kieső forrást honnan máshonnan pótolja. Csak néhány tipp: a legnagyobb kosárba valami egyedi, jó tulajdonsággal bíró, csak onnan megszerezhető kitehető vagy ól betétele (hogy megérje megvenni), gyakoribb kerekkerék napok - megérős kitehetőkkel és hozzájuk járó felhővel, gyakoribb Valdemár - megújult, megérős kínálattal, gyakoribb ól és fagőzös (én 1 FA-ért mindig gyorsítom az érkezését), és akkor még csak ki sem kellett találni új dolgokat, mini eventeket....
    A 2 ültetős event mellé (amire voksoltam), jöhet a szokásos havi egy tenyésztős, az máris 3 event, az utolsó héten meg szeretnék egy kis nyugalmat.:music:

    Hi! Please copy the Hungarian translation below under your English message:

    Szia(sztok)!
    Bocsássatok meg, hogy angolul írok, de nem túl jó a magyarom.

    Köszönetet szeretnék mondani Csocsoovb-nek, hogy lehetőséget ad a szavazásra.

    Elegem van a havi 4-6 ültetős eventből. Kevesebb jobb lenne.

    Remélem, nem bánjátok, hogy közzétettem a felmérés linkjét a lengyel fórumon.

    Üdvözlettel


     
    marti3883, taga1, HéricsBáró és 19 más kedveli ezt.
  17. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Szia!Azt tudom,hogy nagyon szereted az eventeket:D:DEz nem is rossz,de azért fizetést már ne kapjunk.Játszunk.Hanem valami,mint a farmarany fa,az event adhatna párat,vagy valami kitehetőt,már annak is örülnénk.:)
     
    -kaktuszable-, Fatther, Sali~*.* és 8 más kedveli ezt.
  18. emocy91

    emocy91 Fórum biztosa

    Sziasztok :)

    Igen! 8) Eljött a várva-várt kérdés, ami pont mostanra lett időzítve, amikor is a farmerek döntő többsége már-már a pokolba kíván minden rendű és rangú eventet :D :p...

    Családom és napi nyolc órás munkám van nekem is :inlove: 8), és időnként tényleg sok az event, ilyenkor válogatok ;), amit érdemes és nekem tetszik azt megcsinálom, a többi meg marad xD.
    Tavaly a 200-as szint eléréséhez szükséges őrült hajszában xD nem egy eventet hagytam ki szívfájdalom nélkül :), és nem történt semmi 8)...

    Épp ezért én a heti egy, azaz 1 eventre szavazok, ami ugyebár négy, azaz 4 játék havonta 8)!!!
    Ez a 4 játék nem sok és nem is kevés :inlove:, azzal szemben ami most van vagy készül :p...

    Event torlódásról beszélhetünk amikor 3 vagy négy esemény is fut egyszerre -.-, és ez már tényleg sok/k ;)!!!
    Tehát meg kell fontolnunk a szavazást, már amennyiben számít a véleményünk :D xD... már csak azért is, mert a havi két eventtel bizony sok lenne az üresjárat :p, nem lenne pörgés, nem lenne hetente csevegő és így unalmassá válna a játék... amit persze hogy nem szeretnénk :inlove:!!!
    És gondolnunk kell azokra a kedves játékosokra is, akiknek a leg nélkülözhetetlenebb szórakozásává nőtte ki magát a Játék :inlove:, akik sikerélményeket élnek át az eventeknek köszönhetően :), és akik event kezdés után viszonylag gyorsan és boldogan jelentik be hogy elkészültek az eventtel 8).

    És kedves, elkötelezett és lelkiismeretes moderátorainkat sem hagyhatjuk unatkozni ;) 8)!!!
    Bonyolult és sokrétű ez a dolog, mondhatjuk azt is hogy személyre szabott :), event dömpinget sem szeretnénk, viszont eventek nélkül sem hagyhatjuk magunkat :D xD... Ezen tények tükrében adja le mindenki a szavazatát :inlove:!!!



    Örömteli és szórakoztató játékot kívánok :)!!!







    "Légy az, aki vagy, és ami a szíveden, legyen a szádon, mert azok, akik kifogásolják ezt, nem számítanak, akik pedig számítanak,

    azok nem fogják kifogásolni."/Theodor Seuss Geisel/
     
    Yoda800, Othep, -kaktuszable- és 16 más kedveli ezt.
  19. zagma

    zagma Fórum-zöldfülű

    Köszönöm :)
     
  20. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    A szavazás az ÜLTETŐS eventről szó ugyebár, attól függetlenül lehet még tenyésztős, nublonos stb. Nem hinném, hogy ha netalántán visszavennének belőle nem lenne élet a fórumon!
    Így akkor már nem is 2 event van egy hónapban hanem akár 5 is csak ne kelljen annyit ültetni, mert az eventek 90%-a ültetős!
     
    marti3883, taga1, HéricsBáró és 17 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.