Visszajelzés Mennyi ültetős eventet szeretnétek látni a játékban havonta?

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 18.2.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyi ültetős eventet szeretnétek látni a játékban havonta?

Szavazás lezárva: 18.3.18.
  1. Maximum 1 alkalommal

    8.4%
  2. 2 alkalommal

    52.6%
  3. 3 alkalommal

    23.9%
  4. 4 alkalommal

    8.8%
  5. 5 alkalommal

    2.2%
  6. 6 vagy ennél is több alkalommal

    4.1%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. cass0129

    cass0129 Haladó

    Sziasztok! Ha havonta két event lesz a játékosok fele 2-3 hónap után itt hagyja a játékot mert unatkozik. Ha lesz event , de nem ültetős, akkor meg az lesz a baj. Ha tenyésztős event lesz több nem győzzük szupertáppal. A pajtából bedobálós eventeket meg nem tudják úgy meg csinálni, hogy a kisebb szintűeknek is jó legyen, de kihívás legyen a nagyoknak is. Szerintem kellenek az eventek, hogy aki akar az tudjon játszani. Viszont jó lenne ha néha csak a bahán, vagy csak teliholdason, vagy csak a főfarmon csinálnánk az eventeket és akkor a többi területen lehetne pajtát tölteni.
     
  2. HermioneWatson

    HermioneWatson Fórumgróf

    én is háromra szavaztam. ennyi nekem még belefér és mellette még a pajtát is tudom töltögetni.
     
    -kaktuszable-, Fatther, bogisaci60 és 6 más kedveli ezt.
  3. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Ugy nez ki, kezd kicsit felreertes kialakulni, ahogy mondtad is, itt most az ultetos eventekrol van szo, persze nezopont kerdese mit nevezunk ultetosnek. Ha pajtabol fognak bekerni 15-20 ezer novenyt, es valakinek nem lesz, akkor ugyanugy ultetos marad az event.
     
  4. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Vagy piac, de nem kényszerültetős. :) Én 2 eventre szavaztam.
    Jól írja Imi is és te is. Itt a kifejezetten ültetős eventekről van szó. :)
    S azt se feledjük, ettől még nem biztos,hogy ez így is lesz. :) Ez csak egy szavazás. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 18.2.18
  5. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Szia
    Nézzük a két legutóbbi eventet ami egyszerre volt,nyuszi románc,karneváli,na most vegyük ezt ketté és nézzük meg külön külön mit értek volna,a nyuszist kb 20% csinálta volna,mert akkora volt ott az elvárás,de így hogy a kettő együtt volt szerintem meg 85% csinálta meg,ha netán bejön a két eventre szavazok esélye,és betesznek két ilyen ültetős eventet egy hónapban mert miért ne,akkor majd el lehet gondolkodni az újraszavazáson,mert én nem úgy látom,hogy újabban olyan megérős eventek lennének,a bedóbálos event meg sokaknak nem kedvez.
     
    -kaktuszable-, Fatther, Melan és 7 más kedveli ezt.
  6. incimami

    incimami Fórum bárója

    Én 4gyet írtam. 2nél nagyon magas lesz a letermelhető növény szerintem.
     
    ursa11, Fatther, Melan és 5 más kedveli ezt.
  7. gretag

    gretag Utánpótlás-írogató

    Szia :)
    Szerintem a 3 a legideálisabb.
     
    incimami, Fatther, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  8. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Szerintem az a baj hogy egyik ültetős követi a másikat, ráadásul most volt olyan event az eventben hogy több féle eventnövényt kellett ültetni, ezért lassan kiürül a pajta mert nem hagynak annyi időt hogy fel lehessen tölteni, arról nem beszélve hogy akinek nincs sok raktárháza állatokból és fákból sem tudja magát utolérni, mivel olyan mennyiségü eventnövényt kell termelni hogy ki kell venni az állatokat és a fák egy részét is. A tenyésztős eventeknél meg az a baj, hogy régebben voltak ugrások, most meg sem sima sem boom napon nincs, ezért elmegy sokunk kedve a tenyésztéstől, ráadásul mostanában az eventeknél is kell keverni a malomban ezért tápokkal sem igazán lehet utolérni mindent mert már annyi féle állat van, a terményesekről már nem is beszélek mert ezek az új gazdakörik csak úgy eszik a terményeket. Ezért most már szelektálni kell hogy milyen eventet érdemes végig vinni és melyikre érdemes költeni.:)
     
    incimami, -kaktuszable-, Fatther és 4 más kedveli ezt.
  9. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Nagyon örülök ezeknek a szavazási lehetőségeknek, mert ezzel számszakilag be lehet nyújtani reprezentatív felmérés keretén belül a fórumozók véleményét a vonatkozó témákban a BP felé, mely építő jellegű és jobbító szándékkal indított voksolások a játékosok zömének a véleményét foglalják össze. Köszönet a lehetőségért! :D
    Én a havi 4-re szavaztam, így minden hétre egy ültetős event jutna, viszont a mennyiségeket kicsit csökkenteném. :)
    Ezzel talán meg lehetne előzni, hogy az event-növény termelős eventek csökkenése miatt gyakoribbá váljanak a pajtafosztogatós eventek, mert a pajtám tartalmát szeretném én alakítani, és
    szeretnék egy biztonsági készletszinttel rendelkezni mindenkor. Emellett, így még több esélyünk lenne olyan titok ólak, és -fák elnyerésére, amelyeket egyébként csak FA-ért, vagy Ft-ért tudnánk megvenni. :D:inlove:
    Ezek mellé beférnek a mini eventek, és a havi egy tenyésztős event is. De pl. ha olyan lenne, mint a legutóbb volt a nyuszis event, amikor tiszta állatkert volt az egész farm, (imádom az animációjukat) az akár kétszer is jöhetne havonta. ;):D:inlove:
     
    HéricsBáró, incimami, Fatther és 11 más kedveli ezt.
  10. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    Szia:), pont ezt akartam írni én is: nem arról van szó hogy összesen mennyi eventet szeretnénk csak az ültetősekről. 2-re szavaztam mert már azt se tudom mi és mennyi van a pajtámban tiszta káosz az egész a gazdaköriek teljesítése sehol, nincs idő átnézni a dolgokat és tervezni stb:oops:
    De tudom és megértem hogy sokan unatkoznának és a BP sem akar bevételtől elesni így aztán szerintem túl sok változás nem várható úgysem.
    Ezért úgy döntöttem nem fog érdekelni a jövőben hogy mennyi event lesz, csak annyit és olyanokat fogok megcsinálni ami még szórakozás és nem robot.
     
    Yoda800, taga1, incimami és 10 más kedveli ezt.
  11. puty-puty

    puty-puty Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Én a háromra szavaztam, hogy azért lehessen pajtát töltögetni és állatokat nevelni.:)
     
    incimami, Fatther, Gio és 3 más kedveli ezt.
  12. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Helóka!
    Szeretem az eventeket. Mindegyik event megkavarja az állóvizet, és sokszor meglepő hatása van a piacra. Ami persze alapból nulla kellene legyen, de nem így van. És miért nincs így? Egyszerűen azért, mert sokan próbálnak mohók lenni és kiszedni a partipörit, a szupit és a kákát. Természetesen piacról megy ez gyorsan. És ez annak köszönhető, hogy rendre jönnek a nem megérős gazdakörik.
    Furcsa módon egy egy eventnél erősebb piaci hatás van, mint a gazdaköri megjelenésekor. És ez már játék.
    A legnagyobb gond azzal van, hogy kapálj és fizess. Az újaknak szinte semmi esélyt nem adnak. Így vajmi kevesen maradnak meg.
    Már a 40es szintig kihull az újak fele. És 80ig a megmaradt tizede, ha eljut.
    Kemény kritikával illetem az illetékeseket az utóbbi időben, de megérdemlik. Minden van, állandóan. Akció tömegek, boom hegyek, és eventek orrvérzésik. Egy probléma van velük, hogy a következő mindig alulmúlja az előzőt.
    Lassan választhat a BP, vagy a játékszervezőket cseréli le vagy a játékosokat. De ez már sokáig nem fog menni.
    Nem elég havi több titok, egy holdas, egy tenyésztős, több boom, 1 farmpengős és 4 kapálós a játékosok igényeinek a kielégítésére. Mert a játékosok nem ezt igénylik.
    Hónapokkal ez előtt jeleztem, hogy területnövelések, titokhegyek, eventpörgetések nem fognak új tagokat hozni csak a régiek is le fognak állni. Sokan nem hitték. És ma már azoknak is kilyukadt a könyöke, akik akkor keményen kritizálták a képviselt álláspontomat.
    Elég bemenni az aktuális csevegőbe és megdöbbentő, hogy milyen eventmegszállottak próbálják elhajíntani a kapát. Mint Német Miklós a gerelyt, mikor azt hitte lapátnyél.
    Egyre rövidebbek az eventek, egyre több fut egymás mellett. És egyre inkább nem hoz lázba senkit.
    Sokszor írtam, nem érdekel a mesterek lelkivilága. Őket nem szeretem, hiszen nem is ismerem őket. A játékot szeretem, és sok játékostársam is. Na, az ő lelkiviláguk sokkal fontosabb.
    Ez egy egyszerű szavazás. Kötelezettséggel nem jár a BP részéről. Az is kérdéses, hogy érdekli-e őket egyáltalán. Még az is lehet, hogy megkutatják más tájakon is, hátha ezzel ellentétes eredményt lehet kihozni. És egyet nem szabad elfelejteni: amíg a németeknél más lesz a vélemény, addig ez a vélemény nem számít.
     
    Yoda800, taga1, parrahviki12 és 35 más kedveli ezt.
  13. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Sziasztok!
    Szerintem a 3 ültetős event bőven elég lessz a többi mellé.Mikor 2,5 éve elkezdtem farmozni még volt 1-2 üres nap az eventek között,nem mint most hogy jóformán fedik egymást.Az éppen futó eventekből még vissza van 1,5 nap de már jönnek a következők.Munka és tanulás melett kicsit nehéz megfelelni.Tudom vannak olyanok akiknek az éppen több egyszerre futó event is kevés.1 hónapja nincsenek kint a farmomon az ólak,mert mindig ültetni kell.A gazdaköriket nem tudom vagy csak alig csinálni így sose fogy el.Szerintem ezzel a sok ültetőssel a frissen regisztrált farmok is inkább feladják és befejezik a játékot mert nekik az event hátán event nem szórakoztató.Lassan már nagyon a pénzről szól ez a játék, és nem a játék öröméért játszunk hanem hogy mindenünk meglegyen és több legyen.Pedig játszani jó és mig játszunk újra gyereknek érezhetjük magunkat.
     
    incimami, -kaktuszable-, Fatther és 5 más kedveli ezt.
  14. adri2983

    adri2983 Junior szaki

    Sziasztok!
    Én havi 4 alkalomra szavaztam. Így megmarad a választás lehetősége. Ha pajtából bedobálós eventek lesznek, akkor az ugyan úgy a pajta készlet rovására megy A felröppenő vadászat nálam már felér egy pajta töltéssel, ez miatt nem bánom, hogy event hátán event. Azt viszont bánnám, ha nem lenne választási lehetőségem.
     
    incimami, Fatther és ursa11 kedveli ezt.
  15. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Szia!
    Nagyon jól összefoglaltad sokunk véleményét:)
     
    taga1, incimami, Fatther és 3 más kedveli ezt.
  16. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Ez is relative, hogy piac. Itt visszaerunk oda, hogy egy eventet sosem lehet majd ugy eltalalni, hogy mindenkinek jo legyen.

    Tegyuk fel kell 15 ezer tulipan. Piacon nyugodtan lehet szamolni mennyire fog felszaladni az ara, de szamoljunk csak 600 CSP-vel, akkor az 9 millio CSP. Akkor az lesz, hogy kinek van, ennyi CSP-je. Arrol mondjuk nem is beszelve, hogy melyik piacon lesz sokszor 15 ezer db tulipan, ott leszunk ahol a part szakad.

    Es itt van meg egy nagyon erdekes pont. Lehet, hogy nem lesz csak 2 ultetos event, de ha abban kernek 30-35 ezer eventgazt, akkor jobban jarunk?:D

    Lehet akar 5 ultetos event is, de mi van ha csak 5000 event gazt ker mindegyik, akkor is rossz az ultetos event?

    Maradjunk annyiban, hogy nagyon trukkos kerdes ez;)
     
    Yoda800, HéricsBáró, Sonche és 13 más kedveli ezt.
  17. apa0710

    apa0710 Fórumlakó

    Azért ezen tovább is lehetne menni.
    Jelenleg, sok eventet nem érdemes elkezdeni a kezdő/kisebb gazdáknak, mert hát ugyebár mindegyikünk az örömért és a sikerért játszik.
    De felteszem a kérdést, van-e egy kezdő/kisebb gazdának arra lehetősége, hogy sikert érjen el a játékba, pénz ráfordítása nélkül?
    Már az eventeket nem ahhoz mérik, hogy egy 80-as szintű gazda tud-e annyi felröpit gyűjteni amennyit kér az event, hanem lassan azokhoz viszonyítanak, akiknek adottak a lehetőségek, itt akár gondolok a pannikra, a fullos élő legenda , 0 percezés.
    Ha a világcsúcs távolugrásba 8 méter, akkor egy tesiórai osztályzásnál ne 7 métertől kezdődjön az 5-ös..
    Nem a havi 4 event a baj, hanem az a baj, hogy a 4 eventből 4 eventbe monoton módon ültetni kell.
     
    Yoda800, taga1, -kaktuszable- és 8 más kedveli ezt.
  18. -rex18-

    -rex18- Törekvő

    sziasztok szerintem 1 ültetős event bőven elég utána meg jöhetne titok nublon renzó csere event teliholdas akár hosszabb ideig mind eddig mert hát nézzük meg mert eddig pl a telihold event néhány kivétellel nem volt 2-3 napnál hoszab meg miegymás régen kezdtem már én is és akkor tényleg 2-3 event volt havonta de most legalább 8 van és nem nagyon jut másra idő mint az eventekre mint már irták előttem egy páran
     
    taga1, incimami, -kaktuszable- és 7 más kedveli ezt.
  19. TörökGyula29

    TörökGyula29 Utánpótlás-írogató

    Én személy szerint csak kikapcsolódásnak játszom, ezért nem a megerőltető eventekre vágyom, hanem a sikerélményre. Munka mellett a 2-3 event egy hónapban elég.
     
    taga1, incimami, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
  20. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    "Lehet akar 5 ultetos event is, de mi van ha csak 5000 event gazt ker mindegyik, akkor is rossz az ultetos event?"

    Nem rossz, egy se rossz, 5 se rossz.
    Mindegyik event ad valami nyereményt, ami jobb ha megvan, mint ha nincs, így azt kár mondani, hogy aki nem akarja, ne csinálja, mert ha nem csinálja, akkor rosszabbul jár, mint ha kedve ellenére, de megcsinálja. Szóval van némi kényszer jellege, hogy ha van event, akkor csinálni kell. Mert majd hiányzik az a TP, az a szorzó, az a láda meg az a nemtommi, amit ad.
    Van vetőm, aratóm, nem szokott gondom lenni a felröpikkel, de nagyon sokszor elunom az eventnövényt nézni az event végére, és ha a gazdák minden idejét a játékmesterek osztják be, mint ahogy most van, akkor az egyéni gazdálkodásnak nem sok tér marad.
    Úgyhogy én két ültetősre szavaztam.
    Ha lett volna 1-2, akkor arra szavazok.
    Attól még más eventek lehetnek nyugodtan köztük. Csak a vetőgépgomb-aratógépgomb-locsológomb nyomogatása lehetne kevesebb. :)
     
    taga1, -kaktuszable-, szellorozsa és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.