Mennyire vagy elégedett az új Gazdakörrel?

Kategória: 'Központ archívuma', témanyitó: -BombadilToma-, témanyitás ideje: 26.5.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

1-től 10-ig terjedő skálán mennyire vagy elégedett az új Gazdakörre?

  1. 1- Egyáltalán nem vagyok elégedett vele, kérem vissza a régi Gazdakört

    1,009 szavazat
    57.9%
  2. 2

    39 szavazat
    2.2%
  3. 3

    43 szavazat
    2.5%
  4. 4

    32 szavazat
    1.8%
  5. 5

    85 szavazat
    4.9%
  6. 6

    40 szavazat
    2.3%
  7. 7

    70 szavazat
    4.0%
  8. 8

    87 szavazat
    5.0%
  9. 9

    73 szavazat
    4.2%
  10. 10 - Nagyon elégedett vagyok vele, mindenképp ez tetszik jobban

    264 szavazat
    15.2%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. bindi5454

    bindi5454 Fórum veteránja

    Ez engem is nagyon érdekelne. Az is a bajom az új gazdakörivel, hogy én tudtam követni melyikkel hogy állok és azokat szépen lassan, ahogy tudtam csináltam. Most ha ránézek csak a megoldatlan feladatok néznek rám. Nem jó. Van ami nem olyan 1x-rű, pld állatos fejlesztések, tudom én mik vannak, de ne keserítsen el 1-1 belépésnél. Én nagyon szeretném vissza a régit. Úgy érzem 1-re több dologgal a kedvemet veszik. Lassan már kezdem érteni miért hagyják abba régi játékos szomszik. Ez csak 1 dolog. Több mint 5 éve játszom és többször elgondolkozom, merre tartunk? Ha nem érdekes a véleményünk, miért kérdezik. Ha kérdezték, mondjanak valamit. Ez van és kész, tetszik, nem tetszik, akkor is ez van. Ez is válasz.
     
    Kanmalac66, Mangica6, oszimama49 és 11 más kedveli ezt.
  2. bindi5454

    bindi5454 Fórum veteránja

    Ne add fel, aki a fejlesztésért felvette a pénzét, már nem fizeti vissza, de lehet hogy visszakapjuk a régit, vagy addig húzzák az időt, hogy azt tudják mondani, mi akartuk így. Reménykedjünk, hogy visszakapjuk a jól bevált régit és azzal fognak foglalkozni, amivel kéne. Pl: matrica album.
     
    Mangica6, Fenyvesi1010, yukka56 és 3 más kedveli ezt.
  3. evamokus

    evamokus Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Nagyon sajnálom, hogy nem nyerte el a játékosok tetszését.Az én véleményem szerint áttekinthetőbb. A régin pl.gyűjtöttem a feladatra és megjegyeztem, hogy melyik oldalon van.A napok teltek, új feladatok jöttek, másikkal elkészültem, és az oldalszám változott, a feladatról meg elfelejtkeztem. Az új változatnál rögtön látom , mihez fogtam.Én az újat szeretném.
     
  4. Beus87

    Beus87 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.Véleményem szerint ez egy pozitív változtatás volt.Számomra egyértelmű, és áttekinthető.Én az újat szeretném.Remélem, a napok múlásával a többi játékos is megkedveli.
     
    barbi021951, fufupapa, osztrak12 és 6 más kedveli ezt.
  5. dinka

    dinka Utánpótlás-írogató

    A régi gazdakört szeretném mert ez ez új teljesen átláthatatlan...
     
  6. ..gergo22..

    ..gergo22.. Fórum-zöldfülű

    A régi gazdakört szeretném az új nagyon rossz és átláthatatlan ...
     
  7. namama

    namama Utánpótlás-írogató

    Szerintem is sokkal jobb volt a régi gazdakör!!!!
     
    Kanmalac66, Mangica6, pukinyúl és 9 más kedveli ezt.
  8. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Szép napot Mindenkinek!
    Én újra szavaztam. Tetszik, hogy egy feladatnál egyszerre beadhatom a beadandót, és nem kell egyesével kattintgatni. A 24x megcsinált Herbáriumnál jól jött volna. ;)
    A játékot pedig akkor sem hagynám abba, ha visszahoznák a régit. Egy-egy fejlesztés nem tetszése miatt sosem adnék föl több évnyi munkát, ahhoz túlságosan szeretem a Farmerama-t.
    Mindenkinek sikeres játékot kívánok fejlesztés ide, változás oda! :)
     
  9. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    sziasztok:nekem teszik az új gazdakör, nincs semmi bajom vele,jobb mint a régi;)
     
    Kristály-farm, bjozso64, Snoopy és 11 más kedveli ezt.
  10. bindi5454

    bindi5454 Fórum veteránja

    Ne add fel, reménykedjünk jobb irányba fog menni a játék, 1-re többen jelzik, talán meghallják. Jó lenne, mert kivel fogják folytatni a játékot.
     
  11. Chate-farm

    Chate-farm Fórum biztosa

    Nekem továbbra is tetszik az új gazdakör.
    Azokat, amelyeket csinálom a kedvencek közé teszem, így belépéskor a kedvenc fülre kattintva azonnal kiadja azokat, és egyszerre látom, hogy melyiknél hol tartok.
    Egy kicsit fura még számomra, hogy a feladatokban a lapozás nem lefelé-felfelé görgetve történik, hanem balra-jobbra, de előbb-utóbb biztos rááll a kezem erre a variációra.
    Amikor 2014. januárjában megváltoztatták a gazdakör kinézetét, akkor is furcsa volt egy darabig, amíg hozzászoktunk az újhoz, most meg majd a legújabbhoz szokunk hozzá...
    Szerintem már most kicsivel nagyobb lett a felugró ablak, jobban lehet látni benne a betűket is :)
     
    Utoljára szerkesztett: 6.6.16
    barbi021951, zselinka, bjozso64 és 13 más kedveli ezt.
  12. Nildia

    Nildia Fórum elő legendája


    Sziasztok!

    Köszönjük mindenkinek a leadott szavazatokat, véleményeket.



    Véleményeiteket, az eredményeket továbbítjuk a központ felé.


    Farmerama csapata
     
    eva19650120, kedvenc62, .dina1. és 10 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.