Mennyire vagy elégedett az új Gazdakörrel?

Kategória: 'Központ archívuma', témanyitó: -BombadilToma-, témanyitás ideje: 26.5.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

1-től 10-ig terjedő skálán mennyire vagy elégedett az új Gazdakörre?

  1. 1- Egyáltalán nem vagyok elégedett vele, kérem vissza a régi Gazdakört

    1,009 szavazat
    57.9%
  2. 2

    39 szavazat
    2.2%
  3. 3

    43 szavazat
    2.5%
  4. 4

    32 szavazat
    1.8%
  5. 5

    85 szavazat
    4.9%
  6. 6

    40 szavazat
    2.3%
  7. 7

    70 szavazat
    4.0%
  8. 8

    87 szavazat
    5.0%
  9. 9

    73 szavazat
    4.2%
  10. 10 - Nagyon elégedett vagyok vele, mindenképp ez tetszik jobban

    264 szavazat
    15.2%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. merci5

    merci5 Fórum-zöldfülű

    Nekem nagyon tetszik , főleg hogy egyszerre beadhatok mindent .

    Majd megszokjuk :)))
     
    János1957, Aniko, DJohnnyka és 5 más kedveli ezt.
  2. Harmony12

    Harmony12 Járnitanuló

    Nekem nagyon tetszik! Külön örülök a kategóriák átalakításának! :inlove: Szeretném ha maradna!
     
  3. Chrysa07

    Chrysa07 Utánpótlás-írogató

    A feladatok közötti navigációt egyszerűbbé tették, átláthatóbb is. A kedvencek opció, és a kategóriák és nagyon klasszak. Az egybeni leadás is jó ötlet volt.
    Viszont egy feladaton belüli navigációt megnehezítették és nem olyan jól átlátható. Nagyobb ikonok tényleg jobbak lennének. Nálam ez így csak 5-ös. Van, amiben jobb, van, amiben rosszabb.
     
    János1957, genka53, marcsi240653 és 11 más kedveli ezt.
  4. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Nekem tetszik, az egyszerre beadok mindent gomb, és kategóriák, kedvencek is, ezeket mindenképpen jó lenne megtartani. A megjelenés kicsit fura, mert más, de szerintem oké, én látom is, de ha van, akinek ez gond, akkor lehetne nagyobbítani a karaktereken, az íráson, ikonokon, hogy mindenki jól lássa. Én jobban szeretném, ha maradna.
    Ami nem tetszik, az az, hogy most nem írja ki, hogy mennyi kell még az adott feladatba, oké, hogy ennyit adtam be/ennyi kell, de eddig kiírta, hogy mennyi kell még. Ezt az opciók kérném vissza, a többi maradjon.
     
    Utoljára szerkesztett: 26.5.16
    János1957, genka53, *Titi56* és 3 más kedveli ezt.
  5. Henrik8511

    Henrik8511 Járnitanuló

    Borzalmas...!
     
    bindi5454, klg-girl, Rettriver2 és 4 más kedveli ezt.
  6. narancsvirag72

    narancsvirag72 Fórumszaki

    Szerintem borzalmas! Bonyolult és felesleges ez helyett inkább a vetőtáblán a gyorsarató gombot kaptuk volna meg amit anno annak idején tesztelhettünk és legalább az hasznos volt főleg eventekkor.
     
    Shirkán53, bindi5454, *Titi56* és 7 más kedveli ezt.
  7. tereza6517

    tereza6517 Haladó

    Szörnyű.
     
    bindi5454, Henrik8511, klg-girl és 4 más kedveli ezt.
  8. helena64b

    helena64b Fórum-zöldfülű

    A baloldali rendezés, kedvencek jó, de a beadási oldal kicsi, átláthatatlan, az ezüst..gyémánt pipák vékonyak, a szintek közötti lépés rosszabb lett, és belépéskor nem ugrik az aktuálisan utolsó nem teljesített sorra. Nem szeretem. A régi felületen az "új fülek", rendezési lehetőség és a kedvencek lenne a jó megoldás.
     
  9. szabolcska7

    szabolcska7 Utánpótlás-írogató

    Elsőre furcsa volt és nehézkesen ment a keresgélés. Azután ahogy kezdtem kiismerni már nem tűnt borzalmasnak, sőt van ami kifejezetten tetszik. Azért egy két észrevételem volna. A szintenkénti léptetés a függőleges csuszkával könnyebb volt. Valamint ha ráléptem egy feladatra automatikusan a soron következő szintre ugrott, vagy ha már végig ért, akkor a még hiányzóhoz, na ezt továbbra is alkalmazni kellene, mert így körülményes megkeresni a még teljesítésre váró feladatot. Ha még valami lesz akkor jelezni fogom. Így elsőre egy 7-t megszavaztam, viszont a két gazdaköri közötti szavazással még nem értek egyet. El kell telnie egy kis időnek, ugyanis a puding próbája az evés, így ízlelgetés nélkül sokan vakon szavaznak.
     
    János1957, Julcsi-néni, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  10. Kukori84

    Kukori84 Utánpótlás-írogató

    Ennél pocsékabb fejlesztést már rég csináltak. Sokkal áttekinthetőbb volt a régi.
     
    bindi5454, kovacstne, klg-girl és 4 más kedveli ezt.
  11. Lizikertje

    Lizikertje Rutinos

    Szemüveg,nagyító kell hozzá oly aprók a betűk, ennek ellenére tetszik,nekem gyorsan áttekinthető lett. A betűk,ikonok méretén lehetne kicsit nagyítani, van rá hely.Ezért adtam csak 7-est rá.
    Szerintem gyorsan megszokjuk.
     
    János1957, kapirga, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  12. Fióna1961

    Fióna1961 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok Nekem tetszik áttekinthetőbb :) csak meg kell szokni.
     
    János1957, csio70, taga1 és 2 más kedveli ezt.
  13. hadebuda

    hadebuda Fórum nagymestere

    A régi gazdakörre szavaztam. Az újból egyedül a kedvencek kategórájával bővíteném. Az új felületen minden aprócska, sűrű, nem átlátható.
     
    bindi5454, *Titi56*, qqriqúúú és 5 más kedveli ezt.
  14. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Most még nem véleményezem,mert volna bár,hisz próbáltam vele ismerkedni és arra döbbentem,hogy 4 különböző drága tenyésztett nyúl bánta kíváncsiságom.>:(Döbbenettől fel sem ocsúdtam még,mikor gondoltam a zöld + jelre kattintok salátánál,hogy mi a frász karikát akar,mikor az még 500/500-at jelez és majd nem kész kellene lenni elméletileg?:cry:Erre ugrott oldal és másikon már nagyobb kocka és benne saláta pirossal áthúzva és csak annyit olvashattam,hogy :MIND ELADVA!:music:Mi van? :oops:Semmi különös,csak éppen eladtam valahova közel 4 ezer salátát. :pDe ugyan hova is és mennyiért?xDMég szerencse,hogy ez csak a salátánál és nem más nagyobb értékű piacra szánt csodánál történt,bár így is kb 40 ezer CSP-m bánta ezt is és ilyen-olyan tenyésztett nyulakat meg sem nézem inkább.xDxD Event után 1 nap salátázás indulhat unaloműzésként.:mad:xD
     
  15. csúnyabácsi

    csúnyabácsi Utánpótlás-írogató

    Rengeteg a hiba benne. Eltűntek bizonyos jó dolgok.
    Mindent plusszol, ha kell, ha nem. Ilyen munkával nem illik a széles nyilvánosság elé állni.
    Felesleges kiállításra menni egy olyan luxusautóval melynek egy kereke sincs még kész.
    Meg kellene nézni mi van a malomban, és az miért sikeres.
    Egyetlen osztályzatot érdemel.
     
    bindi5454, qqriqúúú, emocy91 és 3 más kedveli ezt.
  16. NáfrádinéAnita

    NáfrádinéAnita Fórum-zöldfülű

    Este 10-kor ezek az apró jelek szinte láthatatlanok, kivehetetlen, és már megint 1 felesleges, túlbonyolított újítás :(
     
    bindi5454, qqriqúúú, pukinyúl és 2 más kedveli ezt.
  17. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Szokatlan még, de nekem határozottan tetszik.
    Megkönnyíti a dolgunkat, hogy egy kattintással mindent be lehet adni.
     
    János1957, genka53, csio70 és 6 más kedveli ezt.
  18. tódorböbe

    tódorböbe Utánpótlás-írogató

    Kár volt a gazdakört megváltoztatni! Nem is akarom megszokni ezt az újat annyira nem tetszik! Nehezen átlátható, kicsi, zsúfolt. Egyedül a kedvencek kategória tetszik. Részemről vissza szeretném kapni a régi gazdakört!
     
    bindi5454, *Titi56*, qqriqúúú és 6 más kedveli ezt.
  19. Bria21

    Bria21 Járnitanuló

    Feleslegesen átformáltak egy egyszerű és megszokott felületet.
    Komplikáltabb és nehezebben átlátható. Még próbálok barátkozni vele, de első körben sikerült beadnom valamit, amit nem akartam. E negatív élménynek a tudatában, nem sok reményt fűzök hozzá.
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Számomra hasznos, tetszik, egyszerűbb, jobban áttekinthető, könnyebben kezelhető, remélem megmarad ilyennek:) Az, hogy a pár még elvégzetlen tenyésztésem hány százalékon áll kellemes meglepetést is okozott:)
     
    János1957, HéricsBáró, genka53 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.